Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

rudzia_krk - no ja tak właśnie po cichu sobie myślałam,że dzisiaj 03.05, więc Święto jest przecież ! Na pewno będzie wszystko dobrze i jutro zadzwonią po Ciebie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - a dlaczego się od razu na ICSI nie zdecydowaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks 123
Rudzia, ja wiem ze maja w Novum taka rutyne,ze zaczynaja codziennie od 8 spr co z zarodkami i tak o 8.45 mozna już do nich dzwonić.Dzis to chyba wcale nie pracowali. Jutro 7 dpt i mam dzwonić do Novum,bo tak mi napisali na karcie wypisu po transferze. Czy Wy wiecie po co trzeba do nich dzwonić tego 7 dnia po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks 123 - ja niestety nie wiem, po co się dzwoni.:/ Czemu Ty jesteś pomarańczowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks 123
A nie wiem.Moze dlatego,ze z tel pisze a nie z kompa.A co to oznacza jak ktoś jest na pomarańczowo? Igrek trzymam kciuki żeby i do Ciebie jutro zadzwonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks - nie dziękuję.:)Ale...mam taką nadzieję----w sumie jutro następny dzień roboczy jest !! Dlatego pomarańczówka jesteś, bo się nie logujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Rudzia daj znać jak tam maleństwa jak już będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Zdecydowalismy sie na klasyczne bo tak zasugerował lekarz, parametry nasienia były podobno bardzo dobre ale teraz to sie zastanawiam czy dobrze zrobilismy :( Czekam na ten telefon jak na zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! igrek -trzymam kciuki , żeby jak najszybciej do Ciebie zadzwonili . rudzia - może zadzwoń do Novum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) rudzia wiem, że sie denerwujesz to może zadzwoń, mam pyt ponieważ piszesz o tym klasycznym IVF ile Wam wyszło łącznie ze stymulacja bez dojazdów? Alex zawsze byłaś przez x a teraz aleks może dlatego pomarańczowa jesteś:) Ja za niedługo do pracy a jeszcze mnie czeka potrójna 30 moich moich znajomych aż sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Myślałam,że u mnie dzisiaj będzie brzydko, a tu cieplutko i słonecznie.;D Miłego dnia Wam życzę.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - trzymam kciuki za Wasze maluszki.:P A czy di tego ICSI no to się coś więcej dopłaca ?? Lato- śniłaś mi się dzisiaj.;p Jako ładna blondynka, wysoka w zielonych spodniach, miałaś takie lśniące włosy !! Nieźle -- no nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - ja mniałam w 2010 r równierz klasyczne IVF , to mnie wynosło 15 tyś . Wszystko zależy jak dużo bierzesz leków i jak twój organizm reaguje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - nie dziękuję za kciukaski.:-) Ja do lab zaraz zadzwonię, jak pisałam !! W pracy jestem znowu dzisiaj, więc ten tydzień mam w taka krateczkę, ale nie ma za dużo ludzi, więc spoko.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - no to dzisiaj masz imprezkę - tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato dzięki ale tak strasznie mi sie nie chce..... a u mnie bez słońca duchota i napewno będzie padać, jeszcze się dzisiaj wkurzyłam wstałam specjalnie rano do przychodni żeby zrobić tsh a tu karteczka że dziś labolatorium nieczynne no myślałam,że wybuchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato tak dzisiaj po pracy idę aż się boję może być ciężko heheheh igrek kochana TRZYMAM KCIUKI MOOOOOOOOOOCCCCCCCNNNNNOOO! mam nadzieję,że jakieś wieści od Ciebie i rudzi będą przed moim wyjściem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Ale mniałaś sen ? Może coś to oznacza ? Generalnie jestem blondynką , tylko farbuje włosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie równierz duchota , ale dzisiaj nadawali na całą Polske deszcz . Dobrze , ze popada moje roslinki podleje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z rozpędu napisałam a to Ty igrek mnie pyt czy dzisiaj ta impreza a ja przeczytałam, że lato no i to właśnie pokazuję że nie powinnam być dzisiaj w pracy heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato dziękuje:) zaraz ide do mojej pani psycholog odezwe sie jeszcze po 11 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Lena masz rację. Zapomniałam jak się nazywam :) Rudzia Ty się nie zamartwiaj tylko dzwoń do Novum i spytaj się co i jak. Ja też zaraz dzwonie spytać się po co kazali tego 7 dpt dzwonić. Nie mam żadnych objawów. NIC. Tylko urojenia. Cera która zwykle jest trądzikowa się wysuszyła, ale może to kwestia pogody i słońca. Objaw ciąży to napewno nie jest, bo zdaje się, że odwrotnie powinno być po progesteronie. Jeden dziw dotyczy moich cycków :) Zawsze bolą przed @. Może jest za wcześnie, ale dziś nie bolą i upatruje w tym dobry symptom. To co jest inne od codzienności to brak apetytu, ale może to też kwestia tego, ze jest ciepło i nie chce się jeść. No i takie są właśnie te moje urojenia, które z jednej strony mogłyby świadczyć o jakiś zmianach w organiźmie, a z drugiej strony można je tłumaczyć na 1000 innych sposobów. Julcia, a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato te 15 tyś to mnie podłamałaś mi sie zawsze kojarzyło że np ICSI jest droższe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ICSI kosztuje na cyklu stymulowanym 4900, 4300 na wlasnym cyklu, a zwykle IVF 4000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem co zrobić od 21dc zażywam encorton, i 1xzastrzyk decapeptylu rano, dziś jest 25dc i zaczęło mi się krwawienie, które wygląda mi na miesiączkę. noramlnie powinnam dostać ok 28-29dc, na wizytę jestem zapisana 14 maja, czyli 14 dni od brania pierwszych zastrzyków ale czy nie powinnam jakoś od momentu rozpoczęcia miesiączki dostać dodatkowych zastrzyków stymulacyjnych? pogubiłam się, jestem na długim protokole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, ja za pierwszym razem też byłam na długim protokole i tak jak Ty po kilku dniach przyjmowania zastrzyków dostałam okres, ale to było spodziewane. Tak miało być. Na karcie, którą dostałaś z rozpiską jak brać leki, powinno być nawet napisane, że jak nie dostaniesz to, żeby się do nich zgłosić. A jak dostaniesz to ok. Sprawdź na tej zielonej kartce co dostałaś jak leki przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłam właśnie do Novum 7 dpt jak kazali. Pani spytała czy obwód brzucha się powiększa? Czy mam parcie na pęcherz? Czy mam mdłości, albo wymioty? Kazała dużo pić i pow. że trzyma kciuki i żeby nie dziękować. Kazali zrobić HCG 14 dpt i zadzwonić z info o wyniku, jeśli robiłabym gdzieś indziej niż w Novum. Żadnych badań progesteronu i innych hormonów nie kazali robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Alex za informację, czyli normalnie czekać do tego 14 dnia od brania pierwszych zastrzyków mimo że minie miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×