Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cześć dziewczyny ! W pierwszej kolejności witaj Izunia - dziękuję Ci za te piękne słowa,popłakałam się.Napiszę Ci więcej na e-maila. Róża - myślałam o Tobie właśnie niedawno,bo nic się nie odzywałaś.Jak tam Twoja teściowa ? Czyta forum cały czas ?? Pozdrów Ją ode mnie-dobrze ??? Co będzie -- chłopiec czy dziewczynka ??? Ja postanowiłam z moim M, że wcześniej jednak nie zrobimy tej bety.Pozamiatane !! hehe Dzisiaj wcześnie wstałam ,bo zaraz po godzinie 07.00, co dla mnie, jak jestem na L4 jest dużym wyzwaniem.:-)hihi Dziś ze mną nie za ciekawie.Nie śpię już od godziny 04.00 rano.To znaczy przysypiałam,ale co 15 minut się budziłam.Brzuch mnie bolał jak na @ i nie mogłam sobie nawet przez sen z tym bólem poradzić.:/Dopiero po godz.7mi przeszła,ale cały czas czuję jajnik lewy-to kucie,teraz już coraz miej...muszę się położyć.A jeszcze w jeansach pojechałam do dr, więc już w ogóle jakaś masakra !! W aucie musiałam mieć rozpięte spodnie.:-(Bo nie dało się wytrzymać.Gdzie ja mam głowę ? Ech.:-/ Udało mi się załatwić wszystko, co chciałam,czyli pokazałam Jej stary wynik posiewów,usg,dała receptę na Progynovę na 30 % i skierowanie na beta hcg.Pogadałyśmy trochę,wypytała się i jest git.;P Janko-trzymam kciuki za betę.;p Monka - kciukasy na punkcję zaciśnięte.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia - może chcesz namiary ode mnie do tego Pułtuska do szpitala ? Tak, gdzie ja robiłam laparo ostatnio w lutym.W sobotę Ci zrobią i od razu wyjdziesz i to za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina Julciaaa mena i pozostałe dziewczyny dziekuje Wam. Po tych słowach rozryczałam się jak bóbr . Igrek witaj ja mam pytanko do ciebie , Ty zaczełas w styczniu starać się o komórke dawczyni tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza 1978 Nie wiem z kąd jesteś i w jakim mieście musisz czekać na histeroskopie 2-3 miesiące, mogę Ci tylko powiedzieć,że Ja właśnie 26 maja mialam ten zabieg w Pultusku, wykonuje go ten sam dr.co w Novum (2,3tyś) i czekałam tylko 2 tyg,na zabieg. Dodam jeszcze,że do Pułtuska przyjerzdża tylko w soboty. Jeśli chcesz dam namiary dokladniejsze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - witaj Kochana ! Mnie moja dr Dobek zapisała na tą listę rezerwową do dawstwa komórki zaraz na początku lutego.I pod koniec lutego-na początku marca miałam już telefon,że jestem na liście głównej.Tylko,że u mnie to się odwlekło w czasie,bo ja musiałam skończyć brać 1 opakowanie leku i ze 2 tygodnie ponad miałam tego opóźnienia w rozpoczęciu chociażby przygotowania się do tego dawstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia - Ty oczywiście nie płaciłaś za zabieg ? Chyba mówimy o tej samej osobie - dr Doniec z Wojskowego z W-wy.:D Ja miałam na Niego namiary od dr Zamory.A mogę podać Ci jeszcze do ordynatora dr Niedurzak, bo to On w sumie termin ustala.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniec jest super, a my jako pacjentki z Novum to mamy chyba jakies chody bo ja dostałam skierowanie na laparo z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jak do Doniec zadzwoniłam późnym wieczorem, jak wracałam z Novum, to kazał mi na 2 dzień dzwonić do Wojskowego,czy są od razu miejsca ( no, ale nie było i musiałabym chyba ze 2 miechy czekać;/),więc podał namiary do Pułtuska-powiedział,że tam jest w weekendy.Zadzwoniłam chyba w środę,a dr Niedurzak już mi w piątek kazał być na oddziale.;D Chyba mają jakieś obopólne korzyści. Mi na odchodne ordynator powiedział, że zapraszamy do porodu, zrobimy pięknie cesarskie cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek he tak,miałam na myśli dr Donca, z Szaserów, namiary znalazłam gdzieś na forum "objawy po ciązy........." Na wizycie w Nowum moja dr. zapytala gdzie chce robić tę histero... a mi pasuje Pułtusk bo blisko i tak od słaowa do słowa okazało się,że dr w Novum też robi te zabiegi :) W pon. rozmawiałam tel z dr D pow. ze wszystko w jak najlepszym porządku u mnie :) Do dr Niedużaka tez mam namiary, ordynator-przemiły gość :) No i oczywiście za fri to robiłam, a bardzo mi to na reke było,bo tego dnia po wyjsciu ze szpitala pognałam na wesele siostry rodzonej, więc kasa niezbędna :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek , a powiedz mi jeszcze jakby chciała z dwoma komórkami dawczyni to jaki koszt i td . Bo Ty wczesniej pisałaś , tylko widzisz ja sobie na 100% do głowy niezakodowałam . To jakbyś mogła to podpomiwedz mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - to kiedy ta beta? izunia - posluchaj rad dziewczyn i zadzwon do teg Pułtuska, powiedz ze jestes pacjentka Novum...im szybciej bedziesz miala ten zabieg tym lepiej, mozesz sobie po nim jeszcze odpoczac od staran. Widisz fajnie ze nam napisałas, zawsze razem cos sie wiecej uradzi. lato - a moze popros dr niech Cie wpisze na liste oczekujacych a TY bedziesz myslec jaki kierunek leczenia obrac? poki nie jestes na liscie głownej to na pewno mozna wkazdej chwili zrezygnowac. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia - wspaniale że się do nas odezwałaś !!! Oczywiście jeśli potrzebujesz odpoczynku to koniecznie go sobie zrób. A potem wracaj i walcz ze zdwojoną siłą !!!!!! Igrek to kiedy Ty w końcu zamierzasz zrobić tę betę??? Oczywiście trzymam za nią kciuki i myślę że będzie wysoka!!! Julcia - tak ja też na początku krwawiłam potem plamiłam a około10 tyg. wszystko przeszło i potem już nie miałam żadnych plamień. Jano - trzymam &&&&& &&&&& za wysoka betkę !!!!! Bafiorek - kciuki zaciskam za jutrzejszą betkę i mam nadzieję że pięknie Ci przyrośnie. Monka- &&&&& &&&&& za punkcję !!!! Cholerka moja niunia mi się rozchorowała także kicha. Złapała jakieś wirusowe przeziębienie :( . Katar to z niej cieknie po prostu litrami jakaś masakra że w takim maleńkim nosku tyle tego jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - Julciaaa ma rację.;D Poproś może dr, by Was zapisała, no bo najpierw no to zapewne traficie na listę rezerwową, a niej jeszcze jest trochę drogi do tej głównej.A zrezygnować można przecież zawsze i nawet, jak na głównej będziecie już.:-) 1.000,00 zł. zaliczki-niby powinno się zapłacić przez zapłodnieniem, ale można i razem już, jak pojedziecie na ten transfer.Potem w dniu transferu 5.500.00 zł. ( to jest kwota za 2 komórki.Jak za 1 no to coś taniej chyba o 1.000,00 zł. ).I to tyle kosztów.A jak zajdziesz w ciążę, to potem dodatkowe 2.000,00 zł.;-) Julciaaa - chyba w piątek lub w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie udzielam sie za bardzo na waszym forum, ale sledzę co dziennie, Cały czas myśle o Tobie i janko, za was szczególnie trzymam kciuki:) Data 19 maj to piękny dzień, moja najmłodsza siostra urodzila sie tego dnia, dla tego wierzę,że i dla was bedzie to szcześliwy dzień :) Jeśli chodzi o bete, nie męcz sie i nie stresuj nie potrzebnie. Ja za pierwszym razem tez czekałam do 14dpt i d...a ale juz za drugim poszlam 9dpt i co tez d..a Co ma być to będzie, a wierzę że bedzie dobrze :) Uciekam do Novum Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Julciaaa - ja tak pytam bo w zasadzie juz wykupiłam leki do stymulacji i już powinnam brać , ale wacham się i dr powiedziała żebym do czwartku dała odpowiedz . bo wiecie , że byłam przygotowywana do IVF na dlugim protokole . Ale jednak chiba skorzystam raczej z tej komórki dawczyni . bo mam szanse tylko 25 % , ale w końcu może zaskoczy .tj.znajdzie się jajeczko z prawidłową strukturą chromosonów . Ale to jest ryzyko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co - kilka dni temu chyba po godzinie 23.00 w nocy oglądaliśmy z moim M na TV Polonia stary odcinek Szansy na Sukces z Varius Manx w składzie jeszcze z Anitą Lipnicką, jak wygrała Kasia Stankiewicz.;)Fajnie się oglądało-wspomnienia z dzieciństwa wróciły,bo to zapewne były lata90 - te.;D Która z Was zna języka angielski dobrze lub bardzo dobrze ? Piszę opowiadanie i mam problem z paroma kwestiami, a mam siorkę po lingwistyce w Anglii, która zawsze rozwiewa moje wątpliwości, ale przez kilka dni nie mogę się jakoś z Nią na face...skontaktować.Tak jakby ni odczytywała wiadomości,bo Ona na nocki tylko pracuje.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róża77 Jak ten czas szybciutko leci do pero co pisałaś nam że Ci się udało zajść w ciążę a tu już za nie całe 3 tyg. masz termin porodu :) Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i jak będziesz miała chwilkę czasu to odezwij się tu do nas po porodzie i napisz co u Ciebie i Twojej dzidzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama novumowa, Julcia, Szcęśliwa Mama - dziekuję za miłe słowa, po cichutku liczę na ładny przyrost jutro :) Malwi, Julcia, pytałam o te leki i co się bierze dalej jeśli się jednak zajdzie, bo mam ostatnią tabletkę encortonu i zastanawiałam się czy wykupowac następną receptę. Czy będę to dalej brać, bo tak bym sobie darowała na zapas (na później) kupowanie. Ale ponieważ do 14dpt pewnie mi tego nie odstawią, to pojechałam jednak wykupić i tyle. Oczywiście nieczego nie odstawię w życiu bez porozumienia z lekarzem, byłam tylko ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Bafiorek gratuluję pozytywnej bety , oby pięknie przyrastała Janko trzymam kciuki za Twój wynik Igrek a Ty do kiedy czekasz ? Iza fajnie, że się odezwałaś i masz plan, pewnie odpocznij sobie, pojedźcie na fajne wakacje a może zdarzy się naturalny cud Julciaaa jak Ty się czujesz? Michalina oby jutrzejsza wizyta uspokoiła Ciebie Lato 76 kochana co postanowicie my będziemy wam kibicować, moża zadzwoń do Novum i zapytaj ile na chwilę obecną musiałabyś czekać na komórkę dawczyni a czy dr O coś Ci zasugerowała? Monka - kciukasy na punkcję zaciśnięte Ja wczoraj miałam pierwsze usg i wszystko jest w porządku a nawet widziałam malusieńki punkcik pulsujące serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Maggi, to cudnie że widziałaś bijące serduszko, to marzenie każdej z nas :) Niech dzidzia rośnie zdrowo i szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ależ Ty masz silną wolę ja to chyba nie dała bym rady, a raczej nie chyba tylko na pewno bym nie wytrzymała o czym zresztą świadczy fakt że ja ostatnią betę robiłam 10 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi - super, że jest serduszko.;p Cieszę się ! Ja czekam do piątku lub do poniedziałku.:D Jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mama - to nie jest chyba silna wola, a tchórzostwo.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, dla mnie to jednak silna wola, nigdy w życiu nie wytrzymałabym tak długo. Kobieto, jesteś wielka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magi - bardzo sie ciesze ze widziałas serduszko:) u mnie ok leze i plamienia sie zmniejszają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - to dobrze, że plamienia się zmniejszyły.;D Oby tak dalej o oby zniknęły całkowicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - rozumiem Cię doskonale, ale musi być dobrze ! Nie ma przecież innej opcji.:-)No nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×