Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

dzidziekk - to jesteś w bardzo dobrych rękach dr. Anna Zygler to na prawdę bardzo dobry wybór:) Ona była moją dr.prowadzącą i naprawdę uważam że to że dzisiaj jestem mamą to tylko dzięki niej i jej wiedzy. Zresztą do tej pory do niej chodzę tyle że prywatnie, ona ma swój gabinet w Michałowicach i nie zamierzam jej zmienić na żadnego innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia ja tez przez troche brałam i ok tzn ja mam taka zasadę czytałam o bromergonie i clo że dziewczyny mają po nich jakieś masakryczne samopoczucie więc ja zawsze brałam a clo biorę wieczorem nocke przesypiam i zgłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek dlugo brales to clo, mi lekarz powiedzil ze jak po 3 miesiacach sie nie uda to mam zrobic przerwe dzidziekk teraz to mnie to smieszy ale wtedy to mi sie czasem płakac chcialo bo czlowiek zestresowany ze okazja na dzidzie a tu jak na zlosc nie mozemy sie spotkac. A potem to zero spontanicznosci tylko faktycznie robienie dzieci było i to nieskuteczne... igrek ja nie wiem czy to po Bromergonie czy mnie jeszcze te hormony po stymulce mecza ale faktem jest ze nie czuje sie dobrze, jak nic sie nie zmieni to porpsze o zmiane leku bo nie bede sie katowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa mama - ja własnie najpierw trafilam do jej prywatnego gabinetu, pokierowala nas na badania M. potem jak je odebralismy, to gin do ktorego chodzilam cale zycie, zlapal sie za glowe, i polozyl na nas krzyzyk. ale maz mowi do mnie, ze nie moze byc tak, ze juz sie poddajemy i pojechalismy jeszcze raz do pani dr. i dzis dowiedzielismy sie, ze nie ma takiej tragedii. ze bedzie dobrze. tchnela w nas, szczegolnie we mnie mase dobrej energi i nadziji. a to trzeba umiec, przekonac zrezygnowana osobe, ze moze byc dobrze:) takze, podejscie i kompetencja mnie urzekla. a poza tym odnioslam wrazenie, ze naprawde jej na nas zalezy:) Takze zaufalam, i ufam ze bedzie z tego bobas:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia zapytaj lekarza o skutki uboczne i czy to może po Bromergonie być.Po co się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek sprawdze jeszcze raz te cene bo moglam sie jednak pomylic U mnie jest problem z tymi lekami bo pracuej an 3 zmiany wiec czasme nie wiem jak mam zazywac, zazwyczaj biore na noc Bromergon ale jak ide na nocke to wtedy oasowaloby brac rano jak wracam i ide spac tylko wtedy mam duza przerwe w zaywaniu i to takie bez sensu jest. tera zlwasnie jestem w prayc i juz nie wiem co mam robic by nie usnac :( Dobrze ze zaraz koncze, w domu pewnie padne jak kłoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, z tego co pamietam to tak po dwa, czasem trzy pęcherzyki u mnie powstawały i rzeczywiście później właśnie było raczej trzy, Ale też brałam zwiększone dawki CLO. Najpierw po jednej, później po 2 tabletki. Ja mam 36 lat (prawie), cholera brzmi to jak 100 lat, czuję się na duuuuzo mniej hehehe :) Endometriozę to poznają jak się torbiele tworzą na jajnikach. Nie trzeba mieć laparoskopii. Będzie dobrze Lena, próbuj dalej, staraj sie, musi się udać. Ty ile masz lat? Dzidziek, leczę się u dr Zamory, nie Zygler. Pewnie że próbuj inseminacji, jest w końcu dużo tańsza. Lepiej zacząć od niej jeśli lekarz widzi szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki igrek -dzieki za info . Te wszystkie Twoje objawy mi świadcza na ciąże,będę mocno trzymac kciuki oby tak było . Alex - ja z dziewczymnami zgadzam się , nie powinnaś tak Nas oceniać (że ciekawość nas z żera ) bafiorek- Ja równierz kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie . Julciaaa - trzymam mocno kciuki oby plamień już nie było . lena66 - ciężko podjąć decyzje w tej mojej sprawie . ale z całego serca dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia...ja sie balam zaniku tej spontanicznosci bardzo, i ze zabraknie tego do czego bylam przyzwyczajona- do bardzo milych chwil po tym- przytulanek i buziaczkow, no bo w kocu to byla tylko przerwa, pyk pyk i do pracy:) ale mam cudownego mężczyznę, ktory radzil sobie z tym swietnie.czaem kwiatek, czasem smsek, i jakos obydwoje staralismy sobie te staranka umilic, i dalo sie. ale zdecydowanie masz racje, ze mniej stresu jest gdy sie czlowiek kocha bo akurat ma na to rzeczywiscie ochote, a nie dlatego, ze to dzis trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia w takiej sytuacji zapytaj lekarza też o dawkowanie.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, z tego co pamietam to tak po dwa, czasem trzy pęcherzyki u mnie powstawały i rzeczywiście później właśnie było raczej trzy, Ale też brałam zwiększone dawki CLO. Najpierw po jednej, później po 2 tabletki. Ja mam 36 lat (prawie), cholera brzmi to jak 100 lat, czuję się na duuuuzo mniej hehehe :) Endometriozę to poznają jak się torbiele tworzą na jajnikach. Nie trzeba mieć laparoskopii. Będzie dobrze Lena, próbuj dalej, staraj sie, musi się udać. Ty ile masz lat? Dzidziek, leczę się u dr Zamory, nie Zygler. Pewnie że próbuj inseminacji, jest w końcu dużo tańsza. Lepiej zacząć od niej jeśli lekarz widzi szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, z tego co pamietam to tak po dwa, czasem trzy pęcherzyki u mnie powstawały i rzeczywiście później właśnie było raczej trzy, Ale też brałam zwiększone dawki CLO. Najpierw po jednej, później po 2 tabletki. Ja mam 36 lat (prawie), cholera brzmi to jak 100 lat, czuję się na duuuuzo mniej hehehe :) Endometriozę to poznają jak się torbiele tworzą na jajnikach. Nie trzeba mieć laparoskopii. Będzie dobrze Lena, próbuj dalej, staraj sie, musi się udać. Ty ile masz lat? Dzidziek, leczę się u dr Zamory, nie Zygler. Pewnie że próbuj inseminacji, jest w końcu dużo tańsza. Lepiej zacząć od niej jeśli lekarz widzi szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia zapytaj dr o dawkowanie w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Lato, a Ty Kochana jak się trzymasz? Jesteś względnie spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zawiesza mi forum, nie mogę ani wysłać wypowiedzi, ani się nie pokazuje, a później nagle widzę ją 3 razy, grrr. Rudzia, 7 m-cy brałam CLO. A później umówiłam się do Novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, ja chyba ie spać i tak mi się cały czas zawiesza.Jutro pobudka o 5.30 :( i do robotki. Ale najpierw... idę na pobranie :) Wyniki po pracy, oczywiście dam znać. A zresztą rano jeszcze pogadamy. To pa kobietki! :) Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - jestem zdenerwowana tym wszystkim tą sytuacja jaka mnie spotkała . a teraz jeszcze muszę podjać nie prostą decyzje . Ale musze to zrobić , bo w mojej sytuacji innego wyjścia niema . dzidziekk -super , że byłas juz na wizycie w novum i jużmacie wstępny plan działań . Będę tobie jak i pozostałym dziewczynom kibicowac . rudzia -odpoczywaj kochana i nabieraj siły do dalszej walki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato dzieki zakibicowanie Kochana..roko koko mi sie skojarzyło:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko bardzo mi przykro . Dlaczego tak się dzieje ,trzymaj się kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też się zawiesza dziś ta strona, a potem kilka razy wyskakuje.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek lada moment 29 mentalnie czuje sie na jakieś 24:) tez się zwijam bo jutro o 6 wstaję buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek trzymam kciuki choć serducho podpowiada że wszystko będzie jak ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, czy Twoja translokacja jest zrównoważona czy nie, bo to jest najważniejsze. Rozważaj decyzję sama z mężem i lekarzem, spróbuj udać się do kilku specjalistów genetyków. Dziewczyny, w większości rozczarowałam się Wami. Ładnie piszecie, że trudno podjąć decyzję, to fakt, ale jednocześnie radzicie i wskazujecie konkretny kierunek. W tym zakresie jednak trzeba mieć wiedzę nie opartą jedynie na wpisach na forach internetowych, ale trochę bardziej pogłębioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny moka74 -A co to jest ta translokalizacja zrównowarzona czy nie ? Ja mam w opisie tak napisane ( Stwierdzono nieprawidłowy kariotyp żeński z obecnością translokalizacji pomiędzy krótkim ramieniem chromosonu 3 pary a długim ramieniem chromosonu 16 pary . a po niżej jest napisane że , nieprawidłowy kariotyp jest wskazany do poradni genetyka . 46,XX,t(3;16)(p21.1;22) Jeżeli możesz i wiesz to podpowiedz , będę wdzięczna . Bo mi tylko dr genetyk powiedział , że może trafić się wszyskie dobre komórki [czyli może trafić , że jajeczko będzie z prawidłową strukturą chromosonów } . A byc może tak być , że pół na pół . To wszystko zależy od szczęścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki :) Ja już po pobraniu, wynik odbiorę po poludniu. Lena dziękuję za miłe słowa wczoraj :) Jakbyś jeszcze o cos chciala pytac, to pytaj :) Lato, kurcze, szkoda że na tej genetyce sie w ogole nie znamy, bo moznaby trochę porozważać różne sytuacje i próbować jakoś Ci pomóć, a tak to nic nie można zrobić bez wskazówek lekarza. Na kiedy jesteś teraz umówiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Michaline ty mialas wczoraj wizyte? Na mailu pusto, nie ma zdjecia malej kruszynki. Od jutro jestes na l4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×