Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gość
dort! sa juz leki czesciowo refundowane, pewnie zalezy jakie zleci lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Sylwia - wreszcie się udało!Pozytywny wynik bety uskrzydla,prawda?Dbaj teraz o siebie i miej wszystko inne gdzieś.W końcu jesteś w ciąży więc trochę lenistwa Ci się należy:) Kinga, nie martw się.Niektóre z nas podchodzą z torbielkami i nie ma problemu więc głowa do góry.U mnie też nie zeszła i podchodziłam bez problemu. Lilalou - poki nie sprawdzisz,nie bedziesz wiedziala czy torbiel zeszla.Nie zawsze klucia musza oznaczac torbiel wiec nie stresuj sie na zapas. Dort - to w sumie dobrze,że podchodzisz po raz I,bo to daje duże nadzieje.Najgorzej jest jak po kolejnym programie okazuje się,ze nic z tego i trzeba zaczynać od nowa.Oby u Was ten I okazał się owocnym. Dziewczyny,ustalili mi konsultacje u dr L na dzień, w którym jak się okazuje dostanę @,bo coś mi się przesunęła.I co w takim wypadku?Czy dr bada na konsultacjach?Nie wiem co robić,pani z recepcji powiedziala,że innego terminu nie ma więc musiałabym czekać do przyszlego roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Sylwia - wreszcie się udało!Pozytywny wynik bety uskrzydla,prawda?Dbaj teraz o siebie i miej wszystko inne gdzieś.W końcu jesteś w ciąży więc trochę lenistwa Ci się należy:) Kinga, nie martw się.Niektóre z nas podchodzą z torbielkami i nie ma problemu więc głowa do góry.U mnie też nie zeszła i podchodziłam bez problemu. Lilalou - poki nie sprawdzisz,nie bedziesz wiedziala czy torbiel zeszla.Nie zawsze klucia musza oznaczac torbiel wiec nie stresuj sie na zapas. Dort - to w sumie dobrze,że podchodzisz po raz I,bo to daje duże nadzieje.Najgorzej jest jak po kolejnym programie okazuje się,ze nic z tego i trzeba zaczynać od nowa.Oby u Was ten I okazał się owocnym. Dziewczyny,ustalili mi konsultacje u dr L na dzień, w którym jak się okazuje dostanę @,bo coś mi się przesunęła.I co w takim wypadku?Czy dr bada na konsultacjach?Nie wiem co robić,pani z recepcji powiedziala,że innego terminu nie ma więc musiałabym czekać do przyszlego roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
DORT14 trzymam mocno kciuki żebyś dolaczyla do tych szczesliwych mamusiek :-) leki sa refundowane, części w jakims procencie a niektore nawet w 100%. Wszystko bedzie dobrze, grunt to pozytywne myslenie i spokój. Oby to był dla Ciebie i Męża idealny prezentna gwiazdke. A jeśli chodzi o kolejność wyboru par w przypadku zwolnienia się miejsc to podobno zależy to od tego kiedy para zarejestrowała sie do realizatora programu. My zrobiliśmy to dopiero we wrześniu wiec grzecznie i cierpliwie czekamy na swoją szanse :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem nowa na forum. W poprzednim roku Novum dostało miejsca pod koniec listopada z klinik, w których nie wykorzystano wszystkich miejsc. Skorzystała z tego moja znajoma. Nie wiadomo jak będzie w tym roku, ale nadzieja jest. Ja regularnie dzwonię do kliniki i dowiaduję się czy pojawiły się jakieś dodatkowe miejsca. Jak coś będę wiedziała to dam znać. Wy też się odezwijcie jak będziecie coś wiedziały, bo miejsca rozchodzą się błyskawicznie. Ja jestem już w programie po 1 nieudanym ICSI. Czekam na drugie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem nowa na forum. W poprzednim roku Novum dostało miejsca pod koniec listopada z klinik, w których nie wykorzystano wszystkich miejsc. Skorzystała z tego moja znajoma. Nie wiadomo jak będzie w tym roku, ale nadzieja jest. Ja regularnie dzwonię do kliniki i dowiaduję się czy pojawiły się jakieś dodatkowe miejsca. Jak coś będę wiedziała to dam znać. Wy też się odezwijcie jak będziecie coś wiedziały, bo miejsca rozchodzą się błyskawicznie. Ja jestem już w programie po 1 nieudanym ICSI. Czekam na drugie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, ja mam Marvelon... standard taki... ;) ale dr powiedział, że raczej nie ma takiej możliwości, żeby nie zeszła... tym bardziej że miała ostatnio tylko 15 mm... mam nadzieję, że to się sprawdzi... Dziś trochę poćwiczyłam i przeszło, może to były jednak dolegliwości jelitowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
DORT14 trzymam kciuki mocno żebyś razem z mężem dołączyła do grona radosnych mamusiek :-) oby to był dla Ciebie cudowny koniec roku!!! strach zostaw za sobą, teraz tylko pozytywne myślenie i spokój wewnętrzny są najważniejsze!!! Co do refundacji leków to czytałam że od lipca 2014 są refundowane, niektóre w 100% a niektóre tylko w kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki w wiekszowci sa refundowane. Choc np w moim przypadku tylko gonapeptyl daily , bo juz merional i pergoveris niestety nie , ale to sa z tych drozszych . Zalezy jakie leki ci lekarz dobierze ...Za pierwszym razem zaplacilismy za leki 1500 zl i wcale nie zareagowalam na nie . Drugie podejscie kosztowalo nas 2500 zl za leki i na szczescie byl efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie do końca to działa... mam problem z dodawaniem postów, na koncie są widoczne, na topiku nie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Co tu taka cisza? :-) DORT14 trzymam mocno za was kciuki!!! Mam nadzieje że dołączycie do grona szczęśliwych rodziców i że lekarze w N okażą się Świętymi Mikołajami i sprawią że te święta będą wyjątkowe. Jeśli chodzi o leki to czytałam że od lipca 2014 są refundowane, niektóre w całości a niektóre w jakimś procencie. Ja czekam na to aż szczęście uśmiechnie się do mnie, kolejne miejsca do refundowanych in vitro mają być przydzielone realizatorom programu w połowie grudnia, obym nie przegapiła swojej szansy. Cały czas nie wiem czy wtedy klinika będzie dzwonić do oczekujących czy trzeba samemu dzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea3
ale cisza na forum......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz 88
Co tutaj taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblabla
Witam, chciałam się pochwalić że 31.10 przyszła na świat moja córeczka, którą zawdzięczam w głównej mierze dr Zamorze. Dawno już mnie tutaj nie było, trzymam kciuki za wszystkie z was i nie poddawajcie się!!! Ja walczyłam o swoją księżniczkę ponad 4 lata ale warto! W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej bubu :) co tam słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego to forum nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O... dziala dziewczyny wracajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 1985
Hej piękne Byłam na pierwszej wizycie w Novum Widząc moje wyniki i męża zdziwili się że sami sobie nie poradziliśmy do tej pory Jestem umówiona na pierwszą inseminację i mam takie pytanie w tej sprawie do Was Jak teraz czekałam prawie 3 tygodnie na wizytę to teraz przed inseminacją na prawdę mnie tak przyjmą z dnia na dzień? Kazali u siebie mi monitorować a jak jajeczko będzie miało 20 mm to mam dzwonić i przyjechać I jak przyjadę to mogą mi np. kazać zostać dzień lub dwa, może tak być? Nawet się nie boję tej inseminacji ale tak bardzo bym chciał żeby się udało za pierwszym razem bo tak bardzo daleko mam do tej kliniki gośćblabla GRATULACJE Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy dr lewandowski na wizycie konsultacyjnej tej bezplatnej przeprowadza badanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9876
Aniela wyjdzie ci konkretny dzień to wtedy dają ci lekarza bez mrugnięcia okiem :-) wiec w tym temacie się nie martw u mnie miałam w czw mieć punkcie a przesunął dr na piątek i musiałam jeden dzień czekać wiec nie wiadomo jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniela! inseminacja musi sie odbyc w jajeczkowanie, dadza Ci lek na pęknięcie pecherzyka ( typu ovitrelle) i wyznacza godzine inseminacji. W tym dniu mąż oddaje nasienie, filtrują plemniki i wstrzykują do macicy. Po zabiegu idziesz do domu:) i czekasz na wynik ok 2 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia19
Hej. Ja po 5 próbie.. 10 dot beta=290, dziś 12dpt i beta=507 i .. szczerze mówiąc martwię sie bo sie nie podwoiła-myślicie że jest szansa że tym razem będzie sie dobrze rozwijać? Do tego progesteron 13, więc też nisko.. Sgh-po tylu porażkach aż sie człowiek boi myśleć i trudno uwierzyc że wreszcie los sie odmieni. Ten czas do pierwszego usg strasznie sie dluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia19
puk puk - wiecie co się dzieje że nie można pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Lewandowski na wizycie bezpłatnej przeprowadza badanie oraz robi usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×