Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sobie herbate pije

jak sobie radzic z negatywnymi emocjami?

Polecane posty

Gość te emocje
Niemożliwe. Musi być jakiś sposób. To straszny (wybacz) ciołek z tego Twojego facia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie herbate pije
te emocje ciesze sie ze mi pomagasz zrozmiec ale nie zycze sobie wyzywania mojego faceta jaki on by nie byl. Nie wiem co mu sie stalo jak dla mnie sa dwie mozliwosci -nie kocha mnie(mozliwe ze sam przed soba nie potrafi sie do tego przyznac) -jest tak mnie penien ze podswiadomie uwaza ze nie warto sie starac i traktuje mnie jako oczywista czesc swojego zycia A moze i obie te mozliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie herbate pije
Wiem ze przynudzam..coz takie sa "uroki" zwiazkow. Slyszalam ze najgorsza jest obojetnosc.Kedys gdy czulam sie przez niego skrzywdzona plakalam. Teraz ogarnia mnie zlosc i nawet mi sie juz plakac nie chce. Nie zeby on wogole sie do mnie odzywal i nawet mnie przepraszal bo wiem ze nic z tego nie wyniknie.Dalej nic se nie zmieni. Wiec jak mnie przeprasza i probuje ze mna rozmawiac ja czuje sie jeszcze bardziej rozdrazniona. Jestem nieszczesliwa:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie herbate pije
Chcialabym zeby on zrozumial jak ja sie czuje ale jak bym mu powiedziala wprost ze jestem nieszczesliwa to on by zareagowal smutkiem poszedl by spac i zapanowalby ogolny dol w domu. Nic to..napije sie dzis z przyjaciolka wina wyplacze sie i jakos bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie herbate pije
Rozmowa z sama soba tez jest jakas terapia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie herbate pije
upp Ma ktos podobne probelmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeliaa
witaj! Tez mialam problem z emocjami i ciezko mi bylo sobie z nimi poradzic.Mialam ciezka sytuacje w domu a ze jestem osoba bardzo wrazliwa to wszytsko bardzo przezywalam.Mialam nadzieje ze pomoze mi moj facet ale on stweirdzil ze "to go przerasta".I tak zostalam sama z moimi problemami ale jakos sobie radze, przynajmniej tak mi sie wydaje...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna slota
A ja powiem tak... Krzyk i awantury predzej, czy pozniej odnosa skutek proporcjonalnie odwrotny do zamierzonego. Na poczatek sprobuj powoli angazowac go w domowe obowiazki. Cos w rodzaju 'kochanie, ja przygotuje kotlety, a Ty w tym czasie obierz ziemniaki" I chwal, chwal jeszcze raz chwal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te emocje
Bardzo Cię przepraszam. Nawet nie wpadłam, że może Cię to urazić. Jeszcze raz sorki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie herbate pije a teraz win
pozniej dziewczyny sie odezwe bo teraz pije wino z moja przyjaciolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie herbate pije znow
Wiec jest juz po rozmowie. Mam nadzieje ze cos sie zmiieni na lepsze. Czas pokaze. Pomyslalam ze moze warto by zarezerwowac sobie dwa wieczory w tygodniu na spedzanie czasu ale tylko ze soba a nie z garnkami w kuchni i kompem w pokoju. I pomyslalam ze moze zapisac sie na taniec (wiem ze teraz wszyscy to robia ale co tam). Wspolny wysilek, bliskosc cial, wspolny cel i wspolna radosc jak sie uda. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie herbate pije znow
Upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×