Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam w dupie ten sklep

Byłam dzisiaj w HM... TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość mam w dupie ten sklep

Konkretnie w tym na Marszałkowskiej. Co za D N O !!!!!!!! Wstrętne, ohydne ciuchy, niektóre wygladały jak z lumpexu, cholerna, obrzydliwa moda na lata 80-te, kurwa, kto to kupuje?????? Miałam wielka ochotę cos sobie kupić i wierzcie mi, kompletnie NIC mi sie nie podobało...... W zyciu nie wejde już do tego sklepu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crayons
Hihi, Tez tak mialam na poczatku, strasznie wiesniacki mi sie wydawal. Ale po kilku podejsciach zmienilam zdanie. Maja bardzo fajne i modne ciuszki.Ja szczegolnie lubie koszule. Fakt, musze sie naprzymierzac, zeby znalezc cos,w czym mi bedzie do twarzy, ale jak juz znajde, to bomba. Do jakosci rowniez nie mam zastrzezen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwie zakochana24
mnie sie tam tez nic nie podoba sukienki jak z babcinej szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crayons
No i dlatego na przyklad w takiej wiesniackiej Antwerpii na glownej ulicy sklepowej jest az 5 pietrowych H&M, w tym jeden tylko z bielizna (akurat parterowy).. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam kilka ciuchow
i wszystkie sie zeszmacily po jednym praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z wami
gówna za horrendalne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Polski trafiaja inne ciuchy ..w malych miastach w Nl sa inne ciuchy w duzych inne..cos w tym musi byc a ciuch np dla dzieci fajne..swietne koszule jak ktos juz napisal..fajna bielizna..mile dodatki.uwielbiam sweterki i sportowe ciuchy szczeg spodnie..tanie wiec i duzego wymagania nie mam co do jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niemczech np.
yez sa inne! o niebo lepsze! a u nas?! to co ma byc w ogole????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h i m
Większosć rzeczywiscie beznadziejna,ale mozna znaleźć prawdziwe perełki,tylko to niestety zajmuje sporo czasu. Dla dzieci super ciuchy,ładne ,mozna prać na okrągło i nic się nie dzieje-tylko te ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest taki tani moloch
ale da się coś fajnego czasami wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
ooo.....a ja się nie zgodzę....tzn. nie do końca :P większość ciuchów w h&m jest naprawdę katastrofalna... ja natomiast uwielbiam sweterki h&m :P i spodnie...są świetnie skrojone, leżą jak ulał i są bardzo trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna tandeta
a jakosć ...:-0 Skusiłam się na parę rzeczy-po kilku praniach wygladały jak szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
a mnie sie ten sklep podoba,pod warunkiem ze spędze w nim co najmniej 2 godziny (tylko wtedy mozna wyszukac kilka super ciuszkow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam ich dodatki - torebki szczegolnie :) dalej rzadko wchodze, bo rzeczywiscie wiekszosc ciuchow nie w moim stylu, a jak mi sie jzu cos spodoba, to przewaznie bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Gdy wylądowałam w tym sklepie pierwszy raz byłam po porstu załamana.. nic tam nie było.. stwierdziłam, ze wiecej nie wejde. Jednak.. przekonałam sie do tego sklepu! Uwielbiam ich dodatki, bielizne, ciuszki dla maluszków sa przesłodkie. W tym sklepie po prostu trzeba spedzic troche wiecej czasu.. ale naprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ostanio tam pasek, jestem zadowolona A najbardziej uwielbiam OPASKI Z hm SA SUPER, I GUMKI DO WLOSOW I TAKIE TAMM.. DUPERELKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynakololo
Nie znacie sie...Przeciez h&m to świetny sklep...Ja specialnie odkładam sobie kaske na ciuchy zeby tam kupowac sa zajefajne...a w londynie na wyprzedazach wykupilam prawie caly sklep supert))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×