Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owsianka

SPOSóB NA CHłOPCA

Polecane posty

hmm wydaje mi sie ze nie ma sprawdzonej metody tak na 100% czytalam ze kochajac sie w owulacje to na chlopca, ale jak sprawdzic czy w dniu x jest napewno owulacja? to moze chyba tylko gin... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jedzenie kwasnych ogórów czy robienie dzidzi w jakiejs tam pozycji??bo słyszałam ze coś takiego istnieje zle nie jestem pewna moze ktos ma jakieś doświadczenia w ty temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsianka o jedzeniu ogorkow nie slyszalam, ale ja bedac w ciazy mialam wlasnie ochote na kwasne, ogorki, cytryny hurtem je zjadalam :-P no i mam synka :) za to od slodkiego mnie mdlilo, juz na sam widok, czy zapach :( moze kup testy owulacyjne? tam jedna pani daje \"przepis\" jak sama to okresla na dana plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyndzylyndzy
Poszukaj w necie informacji o metodzie Jonasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na co??nan dana palec ??kurcze ja tak bym chciała miec chłopca.tzn my byśmy chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsianka bedzie co ma byc, nie ma 100% pewnosci ze jakas tam metoda zadziala a jak bedzie corka, to co nie pokochacie? bedziesz sie cieszyla ze wogole moglas zajsc w ciaze, plec bedzie bez znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne sa sytuacje
Szanse zwieksza zazywanie przez mezczyzne (kobiete chyba tez) na jakis czas przed staraniami Wiesiołka. Wiesiołek to tabletki dostepne w aptece. Znajoma brala i wlasnie sie dowiedziala, ze bedzie syn. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×