Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mona lisa27

dlaczego faceci odchodza ode mnie bez slowa?

Polecane posty

Gość mona lisa27

pierwszy facet odchodzil ode mnie ratami, to bylo bardzo bolesne przezycie... skonczyl sie zwiazek 2 letni , coraz rzadziej dzwonil, pisal, przyjezdzal ...tak miesiacami az zamilkl..mialam depresje po roku poznalam milego faceta.spotykalismy sie 3 miesiace i nagle zamilkl..dlaczego to mnie spotyka? nie wierze juz w milosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakktycznie dziwne...
ale przypadki "kliniczne'...to też przypadki... a może zbyt ich "osaczasz"??? no nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ostatni też tak zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flore
nie martw się nie tylko od Ciebie :) faceci to tchórze, nie bardzo wiedzą co zrobić, jak powiedzieć.... więc najłatwiej zniknąć i nie tłumaczyć się, oni nie lubią 'poważnych' rozmów choć podobno prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy....więc olać chwasta głowa do góry!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all around the world
Mnie kiedyś też tak zostawił - bez słowa - nie odbierał telefonów, nie odpisywał na sms. A ja głupia cierpiałam - po roku przyjechał z przeprosinami i powiedział - "Kocham Cie" - wyśmiałam Go i od tej pory nie mam z nim kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qutasso
źle inwestujesz uczucia bo pewnie żle ocenaisz intencje facetów wobec siebie. faceci biorą cię na seks, a ty marzysz o miłości i bierzesz marzenia za rzeczywistość ... kiedy gość już sobie poskaka na tobie, a nie wiążą go uczucia zostawia cię bo zaczyna się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicki walek
ile można walić dla samego walenia ? Odpowiedz sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicki walek
odchodzą bez słowa bo co mają ci powiedzieć? że walili cię dla samego walenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lileńka
może nie umiesz gotować ? Albo prać czy prasować ? Może nie chcesz urodzić dwójki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furkotka
wbrew opiniom wyrażonym wcześniej to nie jest tak, że ilość przechodzi w jakość ! Im więcej facetów "zaliczysz" tym mniejsza szansa, że znajdziesz partnera na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×