Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy warto

angażować się w coś co z góry jest skazane na niepowodzenie?

Polecane posty

Gość czy warto

czy warto angażować się w tego drugiego, który mami i osacza, oplata pajęczyną nie wiedząc nawet kiedy? Nie wiem ile w tym prawdziwej chęci bycia akurat ze mną, a ile jego chęci bycia po prostu z kimś. Nie wiem czy nie jestem jedną z kilku , czy gdyby miał okazję to chciałby wrócić do swej byłej. Mówi i pisze bardzo miłe rzeczy, nie wiem ile w tym prawdy. Robi mi sieczkę z mózgu, każe się zastanawiać, z erwać długi związek dla niego. A jeśli jest bezwzględny i chce to tylko wykorzystać i mu chodzi tylko o seks? A ja nadal nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejojejojej
czyli ... nie jestes szczesliwa z dotychczasowym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto
do tej pory wydawało mi się, że tak. Do póki nie spotkałam jego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryneczka
Ja tez jestem w podobnej sytuacji. I powiem Ci, ze cokolwiek bys nie zrobiła to zawsze sie bedziesz zastanawiac czy postapiłas słusznie. Ja jak jestem ze swoim długoletnim chłopakiem mysle o tym drugim. I nie potrafie normalnie życ. A jak ostatnio chłopak chciał ze mna zerwać i miałam okazje isc do tego drugiego - było mi zle, nie mogłam sobie znalezc miejsca. Eh...i tak i tak niedobrze :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..hmm..
wiesz co.... a mi sie wydaje tak.. Sam fakt że namawia CIę do zerwania długoletniego związku nie świadczy o nim najlepiej. Nawet jeśli w tym związku nie czujesz sie najlepiej.. nikt nie ma prawa naciskać na Ciebie byś zerwała. Myślę, ze ten gośc jest po prostu egoistą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_mazur
Patrząc tak cynicznie, to musiałabyś się z nim przespać i zobaczyć potem jego zachowanie, to będziesz wiedziała czy chodzi mu tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto
dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Nie chcę się z nim przespać, tylko po to by to sprawdzić. Tak to jest egoista, trochę go w ten sposób odczuwam. Prawdopodobnie zostane jednak z obecnym, ale za każdym razem gdy prosi mnie o rozmowę, spotkanie nie potrafię odmówić. Tym gorzej dla mnie, bo coraz bardziej sama tego pragnę i o nim myślę. Nie chcę popełnić jakiegoś głupiego błedu, ani tym bardziej obecnego zranić. Ale boję się, że jeśli się będzie tak dalej rozwijać sytuacja to w końcu do czegoś dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
rozwój wypadków zalezy od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×