Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lenkka

Usunac byla z zycia faceta raz na zawsze

Polecane posty

Gość Lenkka

Mam dosyc byles mojego faceta. Nie chce, zeby ciagle wrtracala sie w jego zycie i ciagle zabiegala o kontakt, a nawet spotkania. On twierdzi, ze nie mam powodow do zazdrosci, bo jedyne co do neiej czuje, to sentyment :o. No i co tu zrobic, zeby odwalila sie od niego raz na zawsze? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
byla jest byla, daj jej do zrozumienia, zeby dala sobie spokoj, najlepiej jak powiesz swojemu facetowi "to kolezanka jest wazniejsza ode mnie?" itd. opieprz go po prostu czasem tak trzeba moze przejrzy na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę ponawrzucać
porozmawiaj z nim jak sie z tym czujesz, doskonale wiem jak to znosisz, sama przez cos takiego przeszlam niedawno i rozstalismy sie... sentyment to bardzo dużo... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do lennki
ja to bym sobie dała spokój z tym facetem jak czuje sentyment do byłej ! i czy tylko !sentyment ! szkoda Cię dziewczyno dla takiego palanta co nie umie zakończyć jadnego związku , aby wejśc w następny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj lennka
nie usuwać byłą tylko facia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkka
Zastanawiaslam sie czy by do niej nie napisac na gg, zeby uprzejmie sie odczeplia od cudzego juz dla niej faceta, ale czy to nie byloby zbyt poniżające? Na dodatek jakby on sie o tym dowiedzial, to kaplica :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkka
Moze to ja jestem chorobliwie zazdrosna? On zawsze mi pokazuej archiwum rozmow z nia, zeby nie bylo niejasnosci. Ale nie powiem, niektore teksty tam doprowadzaja mnie do szalu 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lennki
dziewczyno ty nie potrzebujesz niczyjej rady TY jesteś zakołowana !!!!! nigdy bym sie nie poniżyła do tego stopnia aby przeglądać czyjeś rozmowy ..itp.... lepiej daj sobie na luz !!! świat jest pełen facetów i to bez bagażu !!!byłych żon byłych narzeczonych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd
Jak ja kocham takie tematy. A jak jakaś panna z pracy bedzie za nim chodzić, to też ja usuniesz? A jak babka z warzywniaka zacznie go kokietować? Albo kobitka na siłowni? Nie jesteś go pewna, a on robi ci wodę z mózgu. Pokazuje ci koleś na co będziesz musiała zgadzać się w przyszłości. A będa to koleżanki z pracy, porzucone kumpele....oczywiście tylko do pogadania. To nie o byłą chodzi, tylko o gościa z którym jesteś. Facet jest ciebie tak pewny, że pozwala sobie na różne gierki wiedzac że i tak go nie zostawisz. Jeśli mężczyźnie zależy na kobiecie zachowuje się tak aby jej nie stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkka
Witacje, Musze sie pochwalic, ze dopielam swego. Obiecal mi, ze sie z nia nigdy spotka :) To na tyle,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna_____
A potem Cie zostawi bo powie ze mu wolnosc ograniczalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkka
Nie zostawi, czesto rozmawiamy na temat wolnosci w zwiazku i on juz nieraz mowil, ze nie czujhe sie ograniczany i mnie w koncu zrozumial czemu mam taka alergie na ta jego była. Oopwiedzialam mu jak przed laty bylam zdradzona i to podzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjanna1980
Najlepiej porozmawiac ze swoim partnerem, wyjaśnic mu co czujesz kiedy on się z nią kontaktuje. Wiem co czujesz, poniewaz sam przez to przechodziłam. Związałam się z chłopakiem, który był 6 lat w związku z dziewczyną, z która długi czas mu sie nie układało. Nadal się ze sobą kontaktuja, ale ja już nie jestem zazdrosna, przynajmniej staram sie nie być. Ufam swojemu chłopakowi, zresztą on przede mną niczego nie ukrywa- i to jest najważniejsze w związku, żeby partnerzy sobie ufali. Mój chłopak nie ukrywa przede mną, że się kontaktują i cieszę sie z tego, że mi o tym mówi. Gorzej byłoby, gdyby robił to skrycie, w tajemnicy przede mną, wtedy mogłyby zacząć rodzić sie podejrzenia, tworzyć jakaś niezdrowa sytuacja. Tak więc jeszcze raz, porozmawiaj z nim na ten temat i nie martw sie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
kurde, no na twoim miejscu na pewno bym nie gadala z nia, nie pisala, 0 kontaktu, bo ona bedzie czula sie jeszcze pewniej wiedzac ze Ty jest wkurzasz o to ze oni sie ze soba kontaktuja. powiedz swojemu facetowi glosno i wyraznie ze nie zyczysz sobie zeby on kontatkowal sie z nia, ba spotykal! nie i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×