Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

POSZUKUJĘ, MOŻE KTOŚ GDZIEŚ WIDZIAŁ?

Polecane posty

Gość allure1111111
na stadionie dziesieciolecia w wawie takie sa,zreszta tam jest duzo podróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mellie
hmm ale naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allure1111111
naprawde,ja sobie ostatnio tam kupilam Louis Vuitton ktora normalnie kosztuje kolo 1000zl,musisz tylko poszukac dokladnie!powodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mellie
a za ile ją kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allure1111111
wiesz to jest podrobka..ale mniej niz stowe dalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mellie
no domyślam sie ze podróbka:) ale mnie na oryginalności nie zalezy tylko na jej wygladzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mellie
moze ktoś jeszcze sie wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja
A ja ci radzę, żebyś w ogóle jej nie kupowała. Co z tego, że markowa, skoro jest zupełnie bezpłciowa, poza tym w sklepach można znaleźć podobne, nie koniecznie tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellie
Ale mnie nie obchodzi ze jest markowa,chce kupic jej podróbe,nie jest własnie bezplciowa, jest ZAJEBISTA, a na tym topiku sie pytam czy ktoś wie gdzie ja znalezc,więc nie pisz ze "wszedzie" bo jakby byly takie wszedzie to bym juz ja dawno miała, tylko napisz mi konkretnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melie
dziekuję, ale niestety te torebki sa bardzo brzydkie:P w ogóle mi sie nie spodobały...i sa drogie,nie dam 95 zlotych za torebke,dlatego chce jakąś podróbę do 50 zł...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja
myslałam , ze ucelowałam w toj gust, no trudno:(, mnie też sie nie podobaja:):), ale sadzac po tamtej, to myslalam , ze to cos w podobnym guscie, pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łonaaaaaaaa
hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy narzekają że w naszym kraju pełno podróbek, a one nie znikną niestety jeśli bedziemy je kupować.. nie trzeba kupować podróbki LV za 50 zł można kupic podobną krojem innej firmy..nie rozumiem tego btw Torebka bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicci burio
ja mam bardzo podobną czarną, tylko że ma na obydwu końcach paska koła srebrne o takiej samej wielkości, a pasek ma taki pleciony z trzech cienkich "warkocz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszenie podrobek LV to wiocha
jakich mało :o jak was nie stac na orygianly, to dajcie sobie spokój, bo tylko cyrk odwalacie na ulicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicci burio
tu akurat LV chyba cosik podrobił,bo ja moją kupiłam już dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicci burio
a kto jak kto ale LV ma tandetne torebki i dlatego ich nie kupuję, ogólnie kupuję to, co mi się podoba bez względu na markę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melie bianco
Kicci burio --->A nie mogłabyś wrzucic tu zdjęcia swojej troebki? Mi tez sie torebki LV nie podobają za bardzo, nie podobają mi sie po postu wzorki i właśnie uważam ze jest za bardzo do "obnoszenia". A co do podróbek to kto gdzie uważa że jest ich za duzo?? Zapotrzebowanie zawsze bedzie, więc ja uważam ze dobrze że one są..a poza tym, Kuroikaze napisała "nie trzeba kupować podróbki LV za 50 zł można kupic podobną krojem innej firmy" --> przecież podróbka JUŻ jest innej firmy :D masło maślane:) mi nie zależy żeby gdzies była podrobiona metka mojej torebki np nie Melie Bianco tylko Meli Bianco... chcę tylko,żeby wygladała tak,jak ta na zdjęciu :) może byc i firmy Bazarek czy Dupa.. nieważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicci burio
oj wiesz,ja się nie znam na "wrzucaniu" zdjęć :-) muszę czekać na mojego samca - na jutro rano siepostaram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melie bianco
Baaardzo bym byla dźwięczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melie bianco
podnosze, może kicci burio wrzuci fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melie
Kicci, łer ar ju ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś sie nie udało, a jutro mam zjazd,więc fotki mogę pokazać dopiero w poniedziałek,jeśli to naprawdę takie ważne...przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś sie nie udało, a jutro mam zjazd,więc fotki mogę pokazać dopiero w poniedziałek,jeśli to naprawdę takie ważne...przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma po prostu obydwa koła duże - jak to większe na zdjęciu. Poza tym jest ze sztucznej skóry, kształt takiego półkola, no i jak pisałam pasek inny - pleciony z trzech w warkocz. te trzy paski zakończone są srebrnymi rurkami... tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×