Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ON....

dlaczego moja kobieta ....

Polecane posty

Gość ON....

Nie wiem dlaczego moja kobieta często chwali jakiegoś kolegę, a ten to taki madry , zaradny a ten przystojny itp... Już mi sie żygac chce i kiedys jej o tym powiedziałem. Przestała i teraz znów to robi..czy ona chce wzbudzić we mnie zazdrość czy poprostu oni jej sie bardziej podobaja odemnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456
chce wzbudzić zazdrość w Tobie. Widocznie mało ją adorujesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsaw
kiedy ostatni raz dostala od ciebie kwiatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON....
Trzy dni temu Różę a wczoraj słodkości .....ciekawe czy nadal tak bedzie postepować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON....
Faktem - słodkości były w parze z przeprosinami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovou
chce wzbudzić zazdrość ale też sprowokować cię żebyś bardziej się starał lepiej słuchaj za co chwali tamtych kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojemu mezowi
mowie o kolegach kiedy zauwaze kiedy on przegina w wychwalaniu swoich kolezanek z pracy :-) wet za wet . ale pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może dlatego
że tamten kolega jest mądrzejszy, zaradniejszy, przystojniejszy od Ciebie - Jej zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovou
ocho..... zaraz pochwalę ciebie, ON, jako kolegę z forum, za to że dajesz swojej kobiecie upominki, bo ja nie dostaję może mojemu zrobi się głupio lub sobie pomyśli że zaczną mi się podobać jacyś obcy i coś mi czasem sprezentuje (p.s. tak to działa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON....
ok - swoje wysłuchałem, żecz w tym że wszyscy są z wyższym wykrztałceniem a ja mam tylko srednie i nie predko pójde na studia .... no nie wspomne że oni mają jakiś swój interes a ja pracuję w prywatnej firmie i nie zarabiam mało ani dużo ..... czyzby chciała abym miał wiecej do zaoferowania i mogła się wtedy pochwalic koleżankom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON....
Do Ovou - to że chwali innych troszeczke wpłynęło na to że kupiłem kwiaty, ale nie chwal kumpli za to jacy sa przystojni i mądrzy tylko powiedz np...... ten MarekKaroliny jest taki dobry znów kupił kwiaty bez powodu. Powinno zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON....
Ja średnio co drugi miesiąc pedzę do kwiaciarni niezależnie czy jest okazja czy nie - uwielbiam ten błysk w oku mojej kobiety gdy dostaje różę - Panowie róbcie tak a nie pożałujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mojej kobiecie ostatnio podarowalem 3 roze pieknie ozdobione i najdrozsze jakie byly,misia i to nie takiego zwyklego tylko juz porzadnego i fajnego:P,pierscionek i to tez nie tani i bizuterie czyli kolczyki i wisiorek po to zeby zobaczyla ze za nia tesknilem bo dalem jej to po przyjezdzie z wakacji....kleknalem przed nia i powiedzialem ze ja kocham i ze jest dla mnie wszystkim.....my jestesmy razem od pol roku i nie mamy zadnych problemow z naszym zwiazkiem i wszystko jest ok.....juz nie raz podarowalem jej roze...nawet na miescie przed ludzmi nad nia kleknelem i glosno powiedzialem ze ja kocham ze chce byc z nia do konca zycia:)Ona ciagle powtarza ze nie trzeba i ja wiem ze nie trzeba ale ona jest dla mnie wszystkim i zasluguje na duzo wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykuj się
pewnie niedługo zechce cie wymienić, na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tylko znajdzie kogoś
na swoim poziomie to znikniesz prędzej niż się spodziewasz :O i nie pomogą kwiatki ani słodkości :O mogę już na to przyjmować zakłady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz stary....
ale nie masz jaj znajdź sobie kogoś na swoim poziomie, kto będzie Cię kochał takim jakim jesteś i nie będziesz tylko po to żeby ona nie była sama, bo koleżanki mają facetów ó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste :D daje Ci sygnały żebyś sobie chłopie dał z nią spokój :D:classic_cool: ,no chyba że jesteś masochistą psychicznym to się z nią ożeń.Już mi Cię żal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
to proste motywuje Cie do pracy nad tym czego ona chce, kopnij ja w dupe, bo cale zycie tak bedziesz mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz glupia babe
nie wie, ze takich rzeczy nie mowi sie swojemu facetowi? :( czarno widze wasza wspolna przyszlosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma........hehe
tak bo chodzi o to że czapka w przedpokoju wisi :O ale jak spotka takiego który będzie spełniał jej oczekiwania to nie będzie się nad tobą litować usłyszysz ze jesteś baranem bez szkoły i nieudacznikiem co pewnie teraz też myśli ale liczy się sztuka... aby saldo się zgadzało.. nie rozumiem dlaczego ludzie są tacy naiwni, wiem miłość jest ślepa ale miłość to przede wszystkim akceptacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa prawda
pewnie sie jej nie podobasz co to za gadanie, no to niech spierdala do nich, skoro jej facet jest du dupy ! nie spierdala ? a to ciekawe, moze sama jest do niczego, albo pierdoli tak bo "lepsze jest wrogiem dobrego" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabli wiedza czemu to robi
może chce Cię zmotywowac bo jej na Tobie zależy i chce byś coś w życiu osiągnął a może po prostu tak bezmyślnie kłapie jadaczką.... kobiety bywają płytkie i zazdrosne np gdy koleżanka z pracy ma nową kieckę to będzie ją aż skręcac z zazdrości by też sobie coś kupic koleżanka więcej zarabia to będzie też chciała awansu.... koleżanka ma bogatego faceta.... i tak dalej.... bądź sobą i się nie przejmuj, rób to czego Ty pragniesz do szczęścia i przede wszystkim nie realizuj czyiś ambicji tylko swoje....a jak wyjdzie z tą dziewczyną to czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×