Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po prostu kobieta24

CO WAM SIE PODOBA W MEZCZYZNACH?

Polecane posty

hahaah no to by było najlepsze...ale tak sie nie da wiec trzeba manewrowac miedzy zaletami:) albo sprawic by wady staly sie zaleta... ja zauwazylam ze bardziej podnieca mnie w facecie jego zachowanie anizeli wygląd, wyglad jest wazny ale po jakims czasei nie widzi sie juz tego co wczesniej tzn.mankamentow itp. wiec wnetrze jest tym co pociaga w mezczyznie...mysle ze to tyczy sie rowniez kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofenic
hmm chyba to ze w jego obecności czuje sie jak najpiekniejsza gwiazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego w ogole o to pytasz? chcesz wiedziec co moze podobac sie twojej kobiecie w tobie? czy chcesz byc swiadomy na co zwracaja uwage kobiety na ulicy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ciebie
a moze wlasnie z wygladu, z cieplego wygladu:) nie doceniasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak Ci pewności siebie najzwyczajniej... skoro z gory zakładasz porazke... wiesz tak jak ty sie czujesz w swoim ciele tak inni cie postrzegaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz głowe dwie rece dwie nogi ten tego tez masz:P wiec co marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...taaak wteedy to juz bedziesz mial \"pozamiatane\" same wartosciowe laski beda sie kolo ciebie krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialyscie ze najbardziej
podoba sie wam KASA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? no przeciez pisalam ze wazne jest wnetrze, ze na wyglad patrzy sie na pierwszy rzut oka...jakos dziwnie jestes nastawiony do rozmowy, widac masz juz swoja wyrobiona opinie, ja nie mam zamiaru nikogo przekonywac do swoich racji,wolisz sobie wmawiac bzdury to rob to, ale moglbys wykazac troszke kultury chocby tylko za to ze obstawalam za polepszeniem twojego spojzenia na samego siebie ok ide spac, mialam nadzieje ze sobie z kims pogadam dzis a tu kiszka dobranoc wszystkim baajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta kasa... jesli na takie laseczki trafialiscie (wnioskujac po tym co piszecie) to bardzo wam wspolczuje... i wiecie co...na wlasnej skorze dowiadczyłam ze bywaja i tacy faceci ktorzy leca na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore te ktore wygladaja świerzej !! nie mam mozliwosci by e zprobowac, dlatego dokonuje selekcji, tak samo jest zmezczyznami, podobaja sie ci zadbani nie twierdze ze przystojni, ale ładne dłonie, zadbane usta i cera czy to tak duzo kosztuje? wiem ze najlepiej jest siasc i marudzic ze to nie moja wina tylko tych lasek dla ktorych liczy sie tylko wyglad baa! nawet juz nie wyglad tylko kaasa! wiecie co ? przesadzacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołuje? ale o co wam chodzi? czego wy oczekujecie? tutaj zadane było proste pytanie w tytule topiku, odpowiedzialam na nie zreszta nie tylko ja... jesli macie problemy, kompleksy, jestescie niedowartosciowani, brak wam pewnosci siebie, macie zanizona samoocene...to nie jest miejsce rekonwalescencji zranionej osobowosci, to nie jest terapia grupowa, to jest forum...pytacie...odpowiadam... radze udac sie do psychologa i nie wsadzac wszystkich kobiet do jednego worka leczac sobie w ten sposb wlasne kompleksy, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmnień nicka
na lubię uogólniać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobranoc i glowa do gory! tyle kwiatu na tym swiatu znajdziecie babki na poziomie zobaczycie buziaki chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmnień nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U obcych facetow zwracam uwage na : usta - usmiech zeby dlonie i oczy - to prawda, ze sa zwierciadlem duszy moj misiu ma cudowne oczywiscie figura tez jest wazna fajna pupka , to jest to Lubie jak facet umie tanczyc! jest usmiechniety i na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×