Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka bez marcinka

brak zyczliwosci wkoło, tego zeby mnie kiedys ktoś za cokolwiek pochwalił...

Polecane posty

Gość karolinka bez marcinka

zeby mi nowopoznani faceci nie pierniczyli -matko jak ja nie lubię rozmawiać z facetem na pierwszej randce no...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka bez marcinka
no kurde no brak, brak pogadania z kumpelą, ta praca zabija relacje międzyludzkie..no rzesz...:o ożesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka bez marcinka
sedno jest takie, ze zycie mnie rozdeptalo w swoim pędzie - wszyscy zapieprzają naprzod i nawet nie zauwazają, ze po drodze gdzieś leżę rozdeptana, niemająca z kim pogadać....ja chce mieć paczkę😭 albo swieee albo chociaz kolegę fajnego....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka bez marcinka
nie ma mnie, jakbym nagle zeszła albo lezała w domu tydzien, dwa , dwadziescia dwa - nikt by nie zauważył oprócz jednej mojej kolezanki a jej i tak nie chcialabym obarczać brak mi poczucia przynaleznosci do grupy, do kogoś... ps.zaraz mi przejdzie, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo___
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem ze masz dooooła
powiedz jestes sama i wkurzaja cie pirwsze randki z facetami , jak juz to chciałabys od razu z kims byc by zaiskrzyło , a nie by facet przed randka na gwałt zmieniał skarpetki, apóznie rozmówki typu co porabiasz gdzie pracujesz i jaki jest twój ulubiony kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka bez marcinka
mam to samo___ --->pieprz to....czasem pomagają perfumy a czsem tylko salatka z feta albo mozarellą...:o ale zawsze jakaś rzecz pomoże... znajomi się porozjeżdżali...nie chcę wypisywac czemu jest do luftu - musze chyba nową grupę stworzyć, albo wpasc w alkoholizm to chociaz bede miec pretekst chodzić na mityngi AA.... wiecie, ze ja ciągle zagaduję jakąś kobitę w busie? no zesz - a one nawet ze mną rozmawiają...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka bez marcinka
rozumiem ze masz dooooła --->skarpetki? wiesz, ja nie lubię wlasnie tej gadki-szmatki, widze, ze rozumiesz, w czym rzecz........ nie mam z kim pojezdzić na rolkach a tu kazdy kurde przychodzi i patrzy jak mi się dekolt rozchyla i w którą stronę zamiast powiedziec: "to jak się umawiamy na to jezdzenie? nie przejmuj się, ze nie umiesz hamować i pocharatsz kolana - woda utleniona i po bólu" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka bez marcinka
pysiątko--->no nie wszyscy....masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka bez marcinka
ale nie ma nikogo do wspólnego pojeżdżenia ps.przepraszam za to uzalanie, zaraz zaniosę topik na smietnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka bez marcinka
to jeszcze coś na koniec napiszę - smutno mi, ze moja mama krytykuje nawet to, ze slucham Małgorzaty Walewskiej....:o czy moze ktoś tak miał z Was? rodzice sa czasem jak dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×