Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strach w oczach

14 TC BÓL GARDŁA I 37 st. goraczki co moge wziasc by przeszło??

Polecane posty

Gość strach w oczach

Od rana czuje sie nieciekawie, niedawno zaczeło mnie bolec gardło, czuje ze ma powiekszone migdałki, zmierzyłam goraczke i mam 37. Boje sie by nie podskoczyła, jestem sama z synkiem w domu wiec nawet nie mam jak podjechac do lekarza. Moze ktos wie w jaki sposob moge pomoc sobie , ale by nie zaszkodzic dziecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) Miałam dokładnie to samo i w tym samym tygodniu.Teraz jestem w 17 tc.Nic się nie martw.Możesz wziąść dzisiaj na noc pół tabletki apap(tylko apap),gorące mleko z miodem i czosnkiem i do łużka wypocić się.Ja w Sierpniu spałam w pidzamie zimowej:)wstałam mokra ale jak pomogło!Na gardło tartum verde w aerozolu i czasami neo angin.Piłam jeszcze syropy domowe z internetu podaje stronę: http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,247 naprawdę pomogły.Oczywiście codziennie jadłam cytrynę,herbatę lekko ciepłą słodziłam miodem i do tego żółte grejfruty.Na drugi dzień na noc wziełam całą tabletkę apap i dalej się wypacałam.Więcej już nie musiałam brać.Dozwolona dawka to 3 tabletki na dobę.Jednak ja tak nie brałam.Wszystko za pozwoleniem lekarza i konsultacja z nim.Zapomniałam o herbacie z lipy!!!dla kobiet w ciąży na gorączkę!!!3 razy dziennie!!!koniecznie pij.Nie martw się bo już dzidzi nie zaszkodzisz a organizm sam zwalczy chorobę.Do lekarza zgłoś się jak będzie temperaturqa wyrzsza niż 39 stopni.Ale napewno wszystko będzie ok i wskakuj do łużka:) Trzymam kciuki i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach w oczach
Dzieki Kuśka ja wlasie sobie zrobiłam goraca herbatke z cytryna i miodem, mam nadzieje ze troszke sie polepszy. A to akurat dzis jak nazłosc maz ma nocna zmiane, chociaz moze to i lepiej przynajmniej jak sie bede pocic nic na niego nie przejdzie. Apap mam wiec tez sobie zaaplikuje by goraczka juz nie rosla. Jeszcze raz dziekuje za pomoc i trzymam kciuki by Tobie sie to juz wiecej do konca ciazy nie przydazyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca herbata z cytryna Ci nie pomoże, wysoka temp. zabija wszystko co jest lecznicze w cytrynie. Wyciśnij sok z 2-3 cytryn i wypij na noc. Nic nie bierz więcej. To wystarczy. To samo wypij jutro rano przed jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach w oczach
Dzieki dziewczyny za rady, pol nocy nie spalam bo mnie tak drapalo gardło. Wlasnie wrocilam do domu, bo bylam malego zaprowadzic do przedszkola, zaraz biegne do apteki po tabletki na gardlo. Na szczescie goraczki nie mam, chociaz do wieczora daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homeopatyczne pastylki do ssania, np. homeovax i płukac wodą z solą gardło.Temperatury nie zbijaj.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×