Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukujący odpowiedzi

jak to w końcu z tą miłością jest

Polecane posty

W milosc od pierwszego wejrzenia nie wierze... Ale zeby pojawilo sie jakies glebsze uczucie to musi byc to, niezidentyfikowane dotad, cos i musi zaiskrzyc. Chociaz duzo malzenst zakladanych jest (albo bylo) z rozsadku i sa bardzo szczesliwe i nawet trwalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca i kochana
masz naprawdę problem.Myślę,że powinniscie otwarcie ze sobą porozmawiać.Zbyt długie nie podejmowanie decyzji może doprowadzić do tego,że któreś z was na pewno będzie cierpiało.Ato może odbić się poważnie na kolejnych związkach o ile takie będą miały szanse zaistnieć.Nie można wiecznie roztrząsać przeszłości,zabijacie się tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący odpowiedzi
Bardzo wam dziękuję za wypowiedzi -właśnie tego mi było potrzeba paru świerzych głosów w tej sprawie, bo swoje to znam na pamięć - mam teraz nad czym myśleć, a cała noc przedemną. Wam też życzę wszystkiego dobrego i raz jeszcze dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy dym
Wolno chodzi mój komputier. Poszukujący Nie jestem w stanie niczego Ci udowodnic, bo zwyczajnie niewiele wiem o Tobie, Twojej kobiecie, o Waszym związku. Wiem natomiast, że ludzie czesto życie całe marnują za gonieniem nie wiadomo czego. Ekscytacją, fascynacją? Wiem, że wiele zwiazków rozpadło się tylko dlatego, że ktoś marzył o czymś więcej nie zdając sobie sprawy jek wiele ma obok. Tyle się mówi o tym, że miłosc wszystko zwycięży. Niestety tylko w odniesieniu do poczatkowej jej fazy. Według mnie prawdziwe trudności zaczynają się później, kiedy znamy się na wylot, nie potrafimy niczym zaskoczyc, wszystko staje się szare i nudne. Zawalczyć o miłośc w takim momencie to jest dopiero WIELKA RZECZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący odpowiedzi
no właśnie o to mi chodzi, ja nie chce ganiać za tymi motylami. ona jest naprawdę dobrą, wartościową dziewczyną i mimo tych 9 lat strasznie mnie pociąga i bardzo mi się podoba z wyglądu. jeszcze nie wiem co zrobie, musze to sobie poukladac, musze z nia porozmawiac, jak to mawiał Fryderyk Chopin "Będzie jak Bog da" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca i kochana
ale takie wielkie rzeczy się zdażają.Ilesz na tym świecie jest związków i to szczęśliwych gdzie staż trwa 30,40,a nawet 50 lat.Planuje to samo w swoim życiu,Boże dopomóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy dym
Poszukujący Wierzę, że Wam się uda, trzymam kciuki. Dobra dziewczyna to skarb. Też jestem artystką, wszystkiego dobrego dla WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tak zastanawiam: skoro to taka piękna miłość, dojrzała, która przeszła rozliczne burze i rozstania........... to dlaczego tyle niepewności i zachwiań? być może, gdyby to była prawdziwa miłość a nie jej odcień - to nie musiałbyś szukać jej potwierdzenia w wypowiedziach forumowiczów (choć każdy może się podzielić swoim doświadczeniem) posłuchaj samego siebie i odrzuć swoją dumę - zranioną czy też podeptaną wcześniej - i tak samo niech zrobi twoja kobieta ta wasza miłość nie jest w stanie się podnieść przygnieciona ciężarem problemów, które nie powinny istnieć............... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący odpowiedzi
To wszystko nie będzie takie proste, ale nic trzeba coś z tym w końcu zrobić, a nie tak trwać w nicości. Siwy Dym> dziękuję - Tobie też wszystkiego dobrego. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×