Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alladinka23

Zaraz zapłacze się na śmierć , moj chłopak chciał mnie uderzyć bo...

Polecane posty

Gość Alladinka23

Zaraz zapłacze sie :( mialprzyjsc na 21:20 o 22 napisal czy ma jeszcze w ogole przychodzic tonapisalam,ze tak ,a on ,ze byl bardzo zajety , przyszedl poczułam od niego alkohol , zaczal misie smiac prosto w twarz, wczesniej kazal przygotowac kolacje , to zrobilam :( głupia naiwniara :( w koncu bylam obojetna , on wzial moj teli zacal czytac smsy od kolezanek , gdzie pisala mi dziewczyna ktorej on nienawidzi , dosal szalukazal sie wypuscici, powiedzialam ,ze skoro tak chce to niech wyjdzie i wtedy tak mnie szarppnął i pchnął w łóżko ,ze mało zębow nie stracilam :( poplakalam sie , wypuscilam go tzn wygnałam kazałam dac mi spokoj ,a teraz płacze nie moge sie uspokoic , to koniec :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
okazalo sie ze pil piwo z kolega zamiast wczesniej sie ze mna spotkac :( chodzilismy ponad 3 lata bylo ok :( brak mi słów :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze
ciesz się że pozbyłaś się gnoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grozna
a to kawal szmaty, rzuc go jak szmateeee!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
:( :( sama nie wiem skąd mam tyle łez :( :( nie mopge sie uspokoic :( ciągle wyje , nigdy tak nie miałam , własnie zadzwonil mówiąc : co nie zamierzasz sie do mnjie odzywac ?? popełniłem błąd ale to trudno, narazie :( jak yen cham miał czelnosc jeszcze dzwonic :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoka
ile ty masz lat a ile on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
kochane dziekuje za wsparcie ,ale nie moge sie nadal uspokoic :( tyo co teraz czuje jest najstraszniejszym uczuciem którego doswiadczyłam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
ja mam 23 , on 25 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacz, płacz - nad tym, jak się dałaś traktować gnojkowi. A z tego, że sobie poszedł, to się ciesz. :) I nosek do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę serca
kawał ch*** trzeba było nie odbierać telefonu. Co on sobie wyobraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"i kazał przygotować kolację\" rany boskie, dziewczyno, a Ty oczywiście przygotowałaś, bo Pan kazał... weź się w garść przestań chlipać i rzuć chama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ciemno będzie błagał jak wytrzeźwieje o powrót.... tragedia z takimi chłopakami... nie ma co płakać słonko.... trzeba rzucić i pomyśleć ile się dzięki temu zyskało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
oj kochane jestescie, jak dobrze ,że jest to forum i chociaz tu moge sie wypłakac :( nie chce powiedziec rodzicom ,ani znajomym o tym co mnie spotkalo :( a tu mi jest o wiele lepiej , tak tez sie czuje kiedy sie Wam wygaduje :( wczesniej raz kiedy sie poklocilismy o to ,ze rozmawialam z jego byłą powiedzial mi ,ze jestem taka ... jak tamta :( ale zerwalam z nim przez to nie bylismy razem przez pol roku i znow powrocilam ,czego teraz żałuje najbardziej na swiecie :( teraz napisal smsa : wiem,ze teraz była moja wina , wiecej nie bedziesz musiala przeze mnie płakać, Przysiegam na wszystko,ze wiecej sie nie odezwe zegnaj kochanie ... jak on mogl :( kochane co mam zrobic ?? oczywiscie od chwili kiedy poszedl nie napisalam, nie zadzwonilam ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
on nie był kochana pijany tylko po 1 piwie znam go juz na tyle i widzialam ,a z tą kolacja to chcial bo zawsze jedlismy kolacje razem jak przychodzil z pracy , wiec nie byl skrajnie pijany :( ze nie wiedzial co robi, wszystkiego byl w pelni swiadomy ,a mimo to zrobil jak zrobil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wcześniej niz później
Alladinka... ciesz się, że pokazał Ci innego siebie teraz, a nie po dwójce dzieci ja miałam być żoną takiego jednego, głupi fart sprawił, że tak się nie stało, bylismy ze sobą dwa lata, zaklepany ślub, suknia, sala... na miesiąc przed poszedł z kolegami w tango i zachował się podobnie jak Twój, oczywiście były przeprosiny, że nigdy więcej itd... gdy powiedziałam, że nie mogę uwierzyć w to jak się zachował i że musze to przemysleć to dopiero wtedy sie o sobie nasłuchałam, ruszył do mnie z łapami, dobrze, że potrafię się bronić, bo ćwiczę samoobronę, tylko tyle Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie jest ciebie zal
jestes taka sama jak wszystkie inne kobiety. Wybieracie sobie dupkow, a potem sie dziwicie, ze tak Was traktuja. Nie martw sie, kolejnego faceta tez bedziesz miala takiego samego. Bo na NORMALNYCH facetow nie spojrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony szczur
Jesteś jego własnościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
no własnie kochana ja tez umie co nieco z walki bo cwiczyłam kickboxing i odepchnelam go dzis jak sie podnioslam i tym razem on wyladował w ścianie ,ale nie panowalam nad sobą poza tym chcialam sie bronic, zeby puscil mnie ,choc wiadomo dziewczyna nie ma tyle sily co mezczyzna :( mam nadzieje kochana ,ze w moim przypadku tez bedzie ok :( jest mi ciezko ,ale musze to przezyc :( nie wiem tylko czy byc obojetna czy napisac ,ze to juz finito- koniec :( troszke mi ulżyło jak tak piszecie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
ja doskonakle rozumie to ,ze moje zachowanie ,ze bylam z kims takim moze bulwersowac i moze byc ci mnie nie zal ,ale coz nigdy nie doswiadczysz tego poki sie nie przekonasz na wlasnej skorze , poza tym na poczatku bylo jak w bajce, wady wyszly dopiero teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopnij go w dupe
A Ty sie obudz i z palentem zycia sobie nie marnuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
Kopnij go w dupe - tak zrobie, skoro teraz do takich zajść dochodzi to co mówic pozniej co moze sie dziac :( az strach pomyslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaffffca
jutro przyjdzie z kwiatami i bedzie cie przepraszal na kolanach. A ty dasz mu kolejna szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *q*qq*q*
jestes taka sama jak wszystkie inne kobiety. Wybieracie sobie dupkow, a potem sie dziwicie, ze tak Was traktuja. Nie martw sie, kolejnego faceta tez bedziesz miala takiego samego. Bo na NORMALNYCH facetow nie spojrzysz 🖐️ dobrze gada:D, podpisuję sie też pod tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
nie ma mowy :( z ciezki sercem nigdy wiecej, musze byc silna , ten złowiek mimo ,ze cos do niego czuje nie istnieje od dnia dzisiejszego dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..................
sory ale moim zdaniem i tak do niego wrocisz,przyjdzie ladnie przeprosi,ze nie panowal nad soba,ze nie wie co w niego wstapilo i takie bajki a ty mu wybaczysz (choc nie zapomnisz),tak bedzie ja wiem ale i tak zycze powodzenia i sily,azeby to przetrwac i wyjsc jak najlepiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustitia
Potraktował Cię strasznie, dobrze, że to chamstwo wyszło z niego teraz a nie za jakiś czas np. po ślubie!!! Jako kobieta jestem z Ciebie dumna, trzeba mieć godność, on niech sobie poszuka idiotki która zrobi z siebie niewolnicę jego humorów a Ty ciesz się, że jesteś wolna i poznasz lepszego, buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
ciekawe skad mam wziasc normalnego :( nigdy na poczatku nie wiesz w co sie ładujesz:( poza tym bardzo bym chciala kogos normalnego , wiadomo ,ze kazdy chce byc z kims najwspanialszym na swiecie :( niestety nie bylo mi to dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyliż mu chuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
hmmm... - kochana nie tak byc nie moze :( musze byc silna, będę sie mobilizowac w duchu mysla , co byłoby za kilka lat :( a moze nawet miesiecy :( co w szpitalu bym lądowała bo " Zupa była za słona" :( nawet nie chce myslec , całuski ❤️ Iustitia - dziekuje kochana za wsparcie , troszke mi juz lepiej , poza tym swoją byłą bił ,dowiedzialm sie tego calkiem niedawno z tym ,ze ją bił notorycznie mnie nigdy nie uderzyl bo twie5rdzil ,ze bardzo mnie kocha , jednak udowodnil :( jaka jest rzeczywistosc , nigdy nie uwierze chyba nikomu w słowo kocham :( ❤️ buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie jest ciebie zal
I tu sie mylisz. Od poczatku wiadomo, kim jest druga osoba. Zreszta Wy - kobiety macie intuicje i doskonale to wyczuwacie. A normalny facet dla kobiet to po prostu "typ zlego chlopca". A normalni, tzn. mili i kulturalni faceci sa dla Was niezauwazalni. Traktujecie nas jak powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×