Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alladinka23

Zaraz zapłacze się na śmierć , moj chłopak chciał mnie uderzyć bo...

Polecane posty

Gość A co bedzie po slubie
Zastanow sie! Nogi za pas! Przemocy i chamstwu mowimy NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie jest ciebie zal
I nie wierze w te Twoje opowiesci, ze to juz koniec. Bo Wy ZAWSZE dajecie kolejną szanse lajdakom, "bo on napewno sie zmieni na lepsze". Nie jestes pierwsza i nie ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
oj moj drogi nie bedziemy sie przekamarzac ,ale wcale tak nie jest ,ze mili i kulturalni nie sa zauwazalni ja osobiscie nie mialam okazji dosiwadczyc takiego ktory chcialby cos ze mna i byl mily i kochany , bo ponad 3 lata spedzilam u boku tego tyrana :( nawet nie zwracalam uwagi na innych :( czego bardzio żałuje ,ze nie skonczylam za pierwszym razem :( bo bedac w zwiazku zdradzac, bym nigdy nie zdradzila dlatego nie myslalam o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I teraz będziesz cierpiała
już na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
wlasnie kochana Chamstwu mowimy NIE :( ide teraz spac choc zapwne nie usne :( jutro wejde na topic, zobaczymy czy ten tyran dotrzyma slowa i sie nie odezwie, co mam nadziej,ze tak bedzie , zreszta nawet jakby to nie odbiore tel i nie odpisze :( koniec kochane ducha mocy i nieubłagalnosci doznałam dzięki własnie Wam kochane i za ten topic , bede codziennie na topicu dobranoc wszystkim i dziękuje za wpisy ❤️ ❤️ ❤️ oczywiscie mozecie pisac jak najbardziej, rano odczytam i odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
ja już wstałam , a od tego drania zero odzewu , dzis ze mna troszke lepiej ,ale nadal jestem wstrząśnięta tym co się stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj
no ujow historia..ale zobacz tego plusy...potraktowal cie jak scierwo, widac za bardzo sie nie przejal ze juz nie bedzie z toba...wiec ten zwiazek i ta nie mial sensu. teraz bedzie ci ciezko, ale sprobuj jak najszybciej zapomniec, nie siedz w domu, wyjdz do ludzi, wim trudne, ale nie mozesz sie zamykac bo bedzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca Wisni
On odezwie sie za kilka dni, kiedy ochloniesz i Ci przejdzie. Az sama zaczniesz za nim tesknic. Wiem, ze powiesz, ze nie mam racji, ale sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj
wiesz co mysle, ze jakby mu naprawde na niej zalezalo, to by odrazu ja przeprosil, blagalm o wybaczenie na kolanach, a nie tak...cham, maksymalny cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
ojjj - postaram sie jakos pozbierac :( wczoraj tamten sms i telefon ,gdzie dzwonil io pytal czy juz nie chce sie odzywac i piszac,,,zegnaj kochanie , to ja zle zrobilem itd , nie bede pisac, nie chce znowu cierpiec :( ❤️ buziaczki obronca Wisni - nie mowie ,że nie masz racji bo masz tesknić bedę na pewno ,bo to logiczne,ale z tym ,ze on sie odezwie to watpie , poza tym ja juz nie chce z nim byc :( mimo ,ze jest mi bardzo ciężko ❤️ buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
ojj - szczerze to tez mi sie tak wydaje , choc kiedys swiata poza mna nie widzial , plakal itd teraz widocznie cos jest nie tak :( moze to i dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cos dodam bo mam czuja-
chyba masz sporo kompleksow i tym samym nie jestes dowartosciowana, a to podpowiada Ci takich facetow jak ten, o ktorym piszesz facet popychający kobietę? to cholerny gnojek! a co do tej Twojej kolezanki , ktorej nienawidzi - to juz koszmar pewnie sie z nią przespal i mu się wciaz podoba, a ona go nie chce moja rada pokaz mu srodkowy palec nie reaguj na niego ZUPEŁNIE i zacznij o sobie mysleć pozytywnie powodzenia:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
tez cos dodam bo mam czuja- wlasnie on zerwał z byłą bo go zdradzila , pozniej jak ja z nim byłam ona chciala wrocic, błagała go jednak on jej nie chcial kazał ej sie odczepic itd wiec , co to to nie :) choc raz w dyskotece jak bylam z nim i byla ona ciagle na nią patrzyl :( zreszta to było jakies 8 miesiecy temu , pozniej ją wdzial i twierdzil ,ze wolalby sobie cos odciąć niz z nia cokolwiek robic , jednak no to byla jesgo pierwsza dziewczyna z którą to robil :( dupek z niego niesamowity kochana musze koniecznie zastwosowac sie do Twoich rad ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazna rzecz
to jakis popapraniec emocjonalny jest. raz ryczy, raz chce bic - takie skrajnosci u mlodego chloapka?! to juz o wiele lepiej jest byc singielkiem, niz przezywac takie upokozenia; niz czuc sie nieszanowana; czuc ta mniej wazna i gorsza. wybij sobie debila z glowy; przeciez to pod patologie podchodzi. Pamietajcie - facet nie ma prawa podniesc reki na kobiete! jak kobieta sie wydrze i rzuci na faceta - to jest to atak paniki; robi to osoba slabsza; ktora wiadomo, ze tak naprawde nie skrzywdzi. Ale w momencie kiedy facet podnosi reke - nawet nie zdaje sobie sprawy ile bolu (przedewszystkim psychicznego) wywoluje. bo atakuje jednostka silniejsza; z silniejszym glosem i atakuje slabszago. nie atakuje sie slabszego!! nawet pies nigdy przenigdy na suke sie nie rzuci; a ci debile tego nie wiedza. zapomnij o kolesiu. a najlepiej zrobisz jak bedziesz ignorowac jego telefony i smsy - bo jemu latwiej bedzie jak bedziesz zla; jak sie odezwiesz; nie daj mu tej satysfakcji. od dzis dupek dla ciebie nieistnieje. i niech teraz sam siebie bo gebie leje. trzeba sie szanowac. koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
własnie sie z nim spotkałam...zrobiłam mu laske na zgode on ma patelnie wylizał i jest git. Dzieki za porady ale znowu jestem najszczesliwsza dziewczyna na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alladinka: z tego, co piszesz, to jest to MANIPULANT. A to jest niebezpieczna sprawa. On zna Ciebie od 3 lat, zna Twoje słabe punkty. Kieruje się inteligencją, a nie uczuciem do Ciebie. Myślę, że On się odezwie, tak jak przewiduje przedmówca. Ale odczeka jakiś czas, aż Twoje cierpienie będzie takie silne , że będziesz tęsknić. I w jakiś łatwy sposób Cię zmanipuluje, tak, że mu wybaczysz. Życzę dużo siły. Do: A MI CIEBIE NI EJEST ŻAL: \"Od poczatku wiadomo, kim jest druga osoba.\" - to mnie oświeć, bo ja musze mieć czas na poznanie kogoś. A z reguły druga osoba na początku się stara, pokazuje się od jak najlepszej strony, zależy Mu. Chyba jesteś po prostu odrzucony i stąd Twoja gorycz.. Mili i kulturalni faceci sa dla mnie zauwazalni, ale zwykle zajęci są już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
wazna rzecz - Twoje słowa sa bardzo mądre , dziękuje za to wziełam sobie to do serca, masz racje obojętnosc bedzie najlepszym z możliwych rozwiązań ,choc nie bedzie mi łatwo nie moge ulec, bo po co mi sie meczyc po raz enty :( tak tez sie nie stanie , buziaczki ❤️ takajakty - Twoje słowa również są bardfzo mądrze wypowiedziane i oczywicie przyjmę do siebie to co mi napisałas bo to naprawde bardzo istotne,a odnosnie naszego kolegi przedmówcy to idealnie trafilas pisząc mu to co sądzisz tez mi sie wydaje,ze cos mu kiedys nie poszło tak jak powinno , dziękuję ❤️ piszcie kochane i dziękuje,że jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faryzeusz
A ja mysle, ze sciemniasz i twoja historyjka jest bardzo stronnicza. Wedlug mnie bylo tak, ze przyszedl koles po paru fifkach lekko spozniony a ty mu zaczelas prasowac ucho, ze to ze tamto sramto i owamto. Myslalas ze on przez caly czas myslal o Tobie i nie mogl doczekac sie powrotu do domu a on zapewne chcial tylko cos zjesc i pojsc spac. A twoje sceny i fochy doprowadzily go do szalu i musial biedaczysko wyjsc sobie a ty sie wtedy mu podlozylas i cie szturchnal. A twoje wypowiedzi ugruntowaly mnie w tym ze jestes histeryczka wiec zastanow sie nad soba troszeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
mylisz sie moj chlopak nigdy nie brał narkotyków ,a osoby które brały miał za najgorszych wypaczeńców, to nie wchodzi w gre ,że ćpał , pozawalam mu sie napic po jednym piwku czy od czasu do czasu chciał wyjsc, nie bylam temu przeciwna ,ale poszlo tu o co innego, powiedzial,ze idzie się kąpać i nie bedzie mial czasu odpisywac, a poszedl na piwo , przeciez to nie jest normalne :( rozumiem, gdyby sie przyznał ,ale tak sie nie stało ,a kiedy zaczełam płakac ,bo bardzo zabolalo mnioe ,ze mnie okłamuje, on się mi śmiał w żywe oczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
poza tm jak wszedl i zapytalam dlaczego nie odpisywal, pioweidzial,ze sie kąpał pomoimo ,ze czułam alkohol, jak wszedl wyczytał mi wszystkie smsy, ja mu nie czytam i nie lubie jak ktos mi to robi! poza tym zachowal sie jak dupek,zeby za takie cos chcec mnie uderzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNOO!!! TY go nadal uwazasz za swojego chlopaka/? no kpina...ty lepiej uwazaj teraz na siebie..chyba slyszlas co sie stalo 4 wzresnia br. w pewnej szkole zadzgał dziewczyn nozem...no naprwade uwazaj..i nie mow mnie to nie spotka;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
nie uwazam go i nigdy go nie bede uwazac , on dla mnie nie istnieje :( a wiem co sie stao 4 wrzesnia :( kazdy mi mowil,ze mnie moze to samo spotkac :( bo znali go i wiedzieli ,ze jest zdolny :( dziwie sie sobie bardzo ,ze byłam z kims takim ,ale mislosc jest slepa :( na poczatku bylo wspaniale ,ale pozniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
tygrysico - dziękuje za te słowa wsparcia ❤️ a ta data poniżej Twego wpisu 23.06.2007 - oznacza ślub ?? :) czy jakies inne wazne wydarzenie ?? :) musze byc silna , choc w duszy mam mętlik :( niestety nie jest mi łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak za 9 miesięcy bede zona cudownego męzczyzy) tobie napewno tez sie kiedys ułozyi jeszce bedziez szcesliwa..:) tylko mocno w to wierz;**,as zmzoe gg? moze pogadamny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka23
ale Ci kochana dobrze :) taka młoda jestes i juz wychodzisz za mąż :) tez bym tak chciala a gg : 7049571 nie mialam gg ale wlasnie sobie utworzyłam :) jak najbardziej pisz kochana , jestem na niewidoku piszcie kochani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak z nim będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrClown
Bo to jest Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×