Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patrycja37

kuloturysci

Polecane posty

Gość Atlantis is calling
wlasnie cie jakis prze**cial? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee nie zgodzę się nie można generalizować, nie wszyscy tacy są! znam jednego rewelacyjnego faceta który sporo pakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze dobrodziejka ;) :classic_cool: znalem ja ci takiego profesora co tez tak mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę przyznać trochę racji
byłam kiedyś hostessą w zawodach. chamy z nich łokropne. poklepują, gwiżdżą, proponują imprezy w hotelu i jeszcze się dziwią, że w ryj jedna z dziewczyn takiemu dała. im się wydaje, że oni łaskę robią dziewczynom tymi swoimi "końskimi zalotami". ich ulubiony temat to ich ciała. uwielbiają się prężyć, chwalić i popisywać. ale nic dziwnego, że są zarozumiali. w końcu całymi dniami ćwiczą myśląc o swoim wyglądzie. miss też nie należą do skromnych ludzi. w końcu ładny wygląd to ich cel życiowy i priorytet.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calamity jane .gadam z toba na roznych topikach ,ale pod roznymi nickami.spoko z ciebie dziewczyna w\\iec wesprzyj mnie trocheb duchowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do musze przyznac troche racji masz racje kult ciala i nic sie nie liczy koksy pierdolone ,ale jakm zabrac im troche apteki to zwykle szaraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja juz lepiej wypusc takiemu jednemu z drugim powietrze z kol i ... schowaj pompke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tutaj ich nie broni... Ale po co sie az tak bulwersowac ;) Powiedz lepiej... ktorys cos Ci powiedzial, krzywo spojrzal czy inaczej na odcisk stanal...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge nazwiskami.to nie elegancko.ale jest taki jeden kutas .kutas przxez duze K.to zakochani w sobie i tylko w sobie kutasy nie mogusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci przeszło, to w ramach rozrywki dostarczam historyjkę. Otóż jeden z panów kulturystów w ramach pogoni za cudnym ciałem szprycował się damskimi hormonami, żeby uzyskać większy obwód klatki piersiowej. Myślał że jak mu się zbierze tłuszcz to jak go wyćwiczy, będzie miał klatę, że ho ho. Nie wiedział bidul że hormony działają nieco inaczej a tłuszcz w mięśnie się nie przekształca i tyle zyskał, że zaczął mieć objawy ginekomastii, czyli innymi słowy, zaczął mu rosnąć biust damski. Ups :p Historyjka jest jak najbardziej prawdziwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×