Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania19_olsztyn

Też tak macie ze po stosunku wypływa z was cała sperma??

Polecane posty

Gość gość
U mnie tez wyplywa, tak ze lezę chwile z ugiętymi nogami, a później do lazienki. Zrobiè siusiu, umyję się, powycieram i jest ok. Natomiast pozniej, po paru godzinach przy siusianiu znów wyplywa i najczesciej na drugi dzien jeszcze tez. To nie ma nic wspolnego z płodnoscią. Mamy dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię nasienie w środku, bo lubię sex bez zabezpieczenia i perspektywę, że mogę zostać zapłodniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok

Ja pier...lę ,ale macie problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili

ja też nie lubię jak po wytrysku z piczki wycieka sperma , wszystko się klei więc idę do łazienki wkładam słuchawkę od prysznica w dziurkę i się wypłukuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jakoś nie przeszkadza.Nawet tego jakoś od razu nie wycieram.Ide się umyć i po sprawie. Na noc jest spoko bo rano nie ma problemu a jak rano uprawiam seks to czasem coś w ciągu dnia jeszcze wycieknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

z mnie tez wyplywa po stosunku ale zawsze ide dobrze sie wysiuchac i cala sperma wylatuje .i jestem czysciutka .wiec polecam ten sposob .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIU

A jak to robicie na dworze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiście że wypływa. Ale zawsze coś tam zostaje i w ciążę się zachodzi 🙂 ja kilka dni przed owulacja miałam stosunek i dzisiaj mam miesięcznego bobasa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwawww

Dziewczyny, ale macie problem. W tym miesiącu po raz 1y staramy się o dzicko. Tak naprawdę to mój 4 y raz do końca, w życiu. A mam 32 lata 🙂

Za 1ym razem poleciało na zewnątrz ale teraz nic. Po prostu kochamy się w pozycji #po Bożemu # i ja mam kilka poduszek pod pupka. Nic nie ucieka. 

Polecam 

Owocnych starań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×