Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani brzuszkowa

czy brzuszki są skuteczne???

Polecane posty

Gość pani brzuszkowa

czy robienie ich coś daje??? Tzn jako dodatek do aerobicu np???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy na co
jeśli chodzi Ci o zrzucenie zbędnego tłuszczyku na brzuchu i uzyskanie wciętej talii, to brzuszki nie pomagają. robienie brzuszków pozwala jedynie wyrzeźbić mięśnie brzucha, przez co nabiera on zgrabniejszej formy. na stracenie cm w obwodzie talii najlepsze są ćwiczenia ogólnosprawnościowe - takie jak ćwiczenie na bierzni czy na rowerze, wtedy wszystkie partie mięśniowe działają i spalany zostaje tłuszcz spomiędzy narządów wewnętrznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aicha18
a co do tego rzeźbienia brzucha przez brzuszki... żeby go nimi wyrzeźbić trzeba się naprawdę nieźle omachać. Osobiście polecam scyzoryki (leżymy wyprostowani na plecach, ręce wyprostowane nad głową, jednocześnie uniosimy nogi, oraz tułów z rękoma, tak, aby ręce i nogi spotkały się mniej więcej na środku). Prawidłowe wykonania scyzoryka unosząc proste nogi daje naprawdę dobre efekty (z ugiętymi jest łatwiej, więc trzeba robić tego więcej dla lepszego efektu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻŻŻ
hehe nawet tysiace spiec ćwiczen i rózniastych innych aktywnosci nic ci nei da jesli nie macie zachowanej DIETY!!!!!! najskuteczniejszym ćwiczeniem jest odpychanie się ramionami od ... suto zastawionego stołu! polecam strone www.super-sylwetka.home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszki są extra ale...... no i jest to ale .... jeśli dziewczyna ma brzuch pozbawiony tkanki tłuszczowej pod skórą ... wtedy brzuszki ok...rysują się piękne mieśnie i brzuch wygląda mniam ale jeśli tłuszczyk jest to brzuszki nie pomogą jeśli chodzi o tłuszcz ... zbudują twarde jak skała mięśnie ale pod warstwą tłuszczu ale nie o to chodzi... brzuszki są skuteczne z aerobami i dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie bardziej polecam 8 min abs, brzuszki nie dzialaja na wszystkie partie miesniowa brzucha... abs jest najlepsze według mnie i tylko 8 min rano i wieczor a brzuszek rewelacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiL MajLaj
Brzuszki są skuteczne bo po 7 dniach ćwiczeń zaostrzyły mi sie zarysy mięśni brzucha co spowodowało ze muj brzuch jest bardziej napęty , twardszy i płaski znikły fałdy i brzuch jest ładniejszy polecam wszystkim robienie po mniej więcej 30 brzuszków 5-8 razy dzinnie.I jeszcze jedno to zalerzy od twojej genetyki mięsni lub predyspozycji do szybkiego chudnięcia.Jeśli po 3 dniech zobaczysz jakieś rezultaty robienia brzuszków to najlepij rub jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulinka85
Halo, jest tu ktoś? Ktoś kto zaczął by ze mną cwiczyc i zrobic coś z odstającym "maciusiem"??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Ja jestem ;)Nie jestem gruba ale niestety przez moj brzuszek i wystajace brzuszki nie wygladam za dobrze :-/.Staram sie codziennie cwiczyc po godz.na orbitreku i do tego z 2 razy zakladam pas vibroaction.Mniej jem ale nie mam zadnej diety.W weekend pozwole sobie na odrobine zarlostwa ;) No i piwka tez sobie nie odmowie ;).Narazie nic nie schudlam ale mam nadzieje,ze z czasem uda mi sie zgubic ta oponke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Mialo byc-"wystajace boczki";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAEee
ja zaczęłam od 50,codziennie dodaje 5, dziś zrobiłam 80. Ale brzuch nadal jest. Tylko, że mój brzuch nie jest zbytnio tłusty, tylko wydęty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunten
ćwicz ćwicz są efekty po pewnym czasie, ja byłam zadowolona, zreszta jak sobie coś postanowie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewussia
robię 200 brzuszków dziennie, bez żadnych przerw - jedna seria to 200 powtórzeń ćwiczę od tygodnia, zaczęłam od 50, drugiego dnia 100, trzeciego 150, czwartego 200 jest ciężko ale już czuje, że zmiejszył się mój brzuch!! może niewiele ale jest troszeczke mniejszy mam nadzieje, że do lata nie będzie po nim śladu! dziewczyny jeśli chcecie sie przekonaćto spróbujcie same, nic na tym nie stracicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssia15
brzyszki nie sa na zrzucenie tluszczu na brzuchu. one sa do ladnego kszaltu miesni. niektorzy robia po 200 brzskow dziennie na pewno byle jak. bez sensu. ja robie 25 kilka minut przrwy i znow 25. nie mozna sie klasc na plecach. trzeba byc w powietrzu caly czas, wyprostowane plecy. najlepsze brzuszki sa takie: przy kolanach dotykamy prawym lokciem lewego kolana, lewym lokciec prawego kolana. i tak na zmiane. strasznie sie czlowiek zmeczy ale efekty sa super:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaxD
od praiwe dwoch tyg. robie wieczorem brzuszki .. 50 ale czasem zwiekszam do 100 150. i chcialam bym do wakacji zgubic do wakacji moj brzuch i z boczków. ale niewiem czy to pomaga.. plis pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juljulek
hej wszstkim !:) Ja jestm, od 2 miesiecy na diecie 1000kcal no i cwicze rowniz i brzuszki obecnie wykonuje okolo 1000 dzienie badz 2000 w zaleznosci od weny i czasu ale staram sie uprawiac cos ciedziennie , polecam brzuszki ja jestem naprawde zadowolona ale pamietajcie same brzuszki to jeszcze nie jest klucz do sukcesu. pozdrawiem Jul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmut
sa skuteczne ,u mnie one pomogly ale...... minelo 4 miesiace od czasu kiedy cwicze - codziennie 1 godzine!!! Na poczatku bylo bardzo ciezko ale teraz jest super bo widac efekty. Dieta? oczywiscie ze ja tez rozpoczelam bo to bardzo wazne wiecej bialka mniej weglowodanow , to bardzo pomaga,O tluszczu ( no minimalnie) i oczywiscie O slodyczy - wynagradzam sobie co 2 tydzien kawaleczkiem czegolady wytrwanie w tym co robie. Czuje sie teraz swietnie. Schudlam juz 10 kilo tez No i cwicze dalej i zezbie dalej swoje cialo ;) Jak chcecie jeszcze porozmawiac na ten temat piszcie ale na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka zrozumienia000
OCZYWIŚCIE ŻE POMAGAJĄ WZMACNIAJĄ MIĘŚNIE BRZUCHA I WYSMUKLAJĄ SYLWETKE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagda27
coooo????? 1000 brzuszków dziennie??? o mamo... ale jak to robisz? podnosisz się całkiem, czy tylko tak do połowy? ja chce stracić sadełko dookoła pępka (talie mam już super uformowaną ćwiczeniami) tylko to kółko z sadełka naokoło pępka... czy szóstka weidera mi pomoże? wczoraj zaczęłam i nie wiem, czy kontynuować, bo dziewczyny na dietach napisały mi, ze to na rzeźbienie mięśni, a nie na spalenie tłuszczu. ja tłuszcz chce spalić tylko na brzuchu.. co mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziaa
Brzuszki generalnie odradzam powód często źle wykonywane prowadzą do bólów kręgosłupa polecam wszystkim ćwiczenia na piłkach stabilizacyjnych przypominają brzuszki ale przy okazji pozwalają też rzeźbić inne partie ciała, ponadto fajnie jest też jeździć na rowerze i wykonywać ćwiczenia z grupy kardio- podnoszą tętno, między nie wplatając ćwiczenia siłowe na brzuszek powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juljulek
Droga Madziu powiem tak owszem wykouje okolo 1000 dziennie ale sa to brzuszki te do polowy zreszta te podnoszone calkowiecie sa nieprawidlowe a co z tym idzie moga wysatpic bole kregoslupa(wiem juz to z doswiadcznia)-te ktore wykonuje sa wporzadku gdyz byly konsultoweane z trenerem sportowym gdyz postanowilam bardzo serio podejsc do zrzucania zbednych kg dodam iz koleznka powyzej ma odrobine racji iz same brzuszki nie spoalaja tluszczyku wazna jest odppwiednia dieta!!! a te cwiczenia dzialaja wspomagajaco. Ja wykonuje A6W i warto pieknie modeluje brzuszke ale i tu znow podresle dieta!! Co wazne po pierwsze zrezygnuj z gazowanych napoi. polecam rowniez zakupic zel wyszczuplajacy najlepij na bazie cofeiny (poniewaz cofeina pomaga redukowac tkanke tluszczowa) badz jesli nie masz kasy czy tez czasu latac po skleopach podaje przepis na piling kawowy ktory bez wiekszego trudu mozesz przyrzadzic samodzilnie w domu:0 "3 duze lyzki sypkiej kawy ,1/4 wcisnietej cytryny badz grejfruta, odrobina zelu do mycia, i troche wody dla konsystencji -wcierac przez oklo 2-3 min :)-skora gladka jak u niemowlaka " pozdrawiam JUl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trener zaproponował 1000 brzuszków w celu redukcji tłuszczu zamiast aerobów??? dziwne, że we wszelkich treningach brzucha wyraźnie mówią o 3-5 seriach po 10-15 powtórzeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juljulek
Droga kolezanko powyzej chyba nie do konca zrozumialas tresc mojej wypowiedzi.... ja nie napisalam, iz 1000 brzuszkow to sposob na tracenie tluszczuku gdzy to jest dodatek do tego co ja robie.. a nie jedyna rzecz!! nie wiem jak bardziej mam juz to wytlumazyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałam na tyle, na ile opisałaś. moim zdaniem znacznie przetrenowujesz mieśnie i one same siebie zjadają (zamiast spalania tłuszczu spalasz mięśnie), szczególnie, jesli coś jeszcze ćwiczysz oprócz tego i nie dostarczasz tym mięśniom porządnego białkowego kopa po treningach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juljulek
wszystko jest wporzadku:) niestety ja musze wkaldac duzo pracy aby sie pozbyc tluszczyku gdyz zaczelam od duzej nadwagi a jak zapewne wiesz aby spalic duza ilosc tluszczu trzeba sporo cwiczyc ale mniejsza z tym ja wyrazilam wsoja opinie i nie chce tu niczego udawadniac niech kazy cwiczy w miare swoich mozliwosci:) Pozdrawiam Jul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagda27
Juljulek, dziękuje Ci za odpowiedź. Ćwiczyłam sporo i jak napisałam, udało mi się dojść do wagi jaką zakładałam. Ale ćwiczenia na brzuch zawsze były moja zmorą, właśnie z powodu bólu pleców i szyi, więc dałam spokój z tą 6 weidera, robię dziennie tylko ok. 50 brzuszków, czasem więcej, więc chyba nie uda mi się spalić tego tłuszczyku nieszczęsnego…. Kremami się smaruję przeróżnymi – także z kofeiną, staram się dwa razy dziennie, ale z chęcią wykorzystam Twój przepis na peeling, zrobię go dziś wieczorem. Słyszałam o nim chyba w programie Ewy Drzyzgi, ale mi się zapomniało… na dietę już raczej nie mam co przechodzić, bo schudłam do wagi 50 kg, po co więcej… tylko to sadełko zostało, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juljulek
NIe ma za co Madziu:) w sumie to ja duzo czasu poswiecilam tym wszystkim nowinka aporpo odchudzania gdzyz osobiscie mam bardzo spowolniony metabolizm z przyczyn zdrowotnych ale jak moge w czyms pomoc to chetnie sluze rada:) a tak na marginesie to ile masz wzrostu przy tej wadze 50 kg? bo jesli powyzej 160 cm to zdecydowanie za malo wazychsz!! pamietaj kosci nie sa atrakcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagda27
nie, raczej nie ważę za mało, bo jestem kurdupelek - 1,57 tylko - niestety. wykorzystałam Twój przepis na piling kawowy - rewelacja!! i będę go stosować nadal co parę dni, jest naprawdę super i do tego tani.. :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juljulek
Nie ma za co Madziu :) sama gos tosuje i bylam mega zadowolona wiec dlaczego nie mialabym sie nim podzielic z kims jeszcze:p -ciesze sie , ze i Tobie sie spodobal:) a faktycznie nie za malo jesli masz 1,57:0 _ ale jak to si emowie male jest piekne wiec lepek dp gpry ka za to wciaz spogladam z gory na ludzi bo mierze 1,77 cm czasem bywa to moja tragedia - chocby przy doborze partnera hahah::p ale ja tam sie polubilam i swe niedoskonalosci rowniez .. ja juz nie moge sie doczekac konca lipca gdzy to jest moje termin kiedy powinanm osiagnac prawidlowa wage wyobraz sobie ,ze zaczynam od wagi 99 kg na dzien dzisiejszy waze okolo 78,5-79 a maxymalnie powinmnam, jak wiesz 77 przy moim wzroscie wiec dlatego aktywnie sie tu wypowiadm bo jakie takie pojecie mam o odcudzaniu.. a tak przynajmniej mis ie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×