Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

Gość bladozielona
To ja cichutko poczekam na rozwój sytuacji(czyt.akcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcianka może zrob
maly opisik kazdego ludzia z forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcianka może zrob
to może na początek te najbardziej widoczne geby. jestem ciekawa. kogo uwazasz za gbura, za glupka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom:Dnie idziesz lulu? ok!Olcianka to:kobieta szczera dobra ludzka zwariowana zabawna nituzinkowa------ok,co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Tomnie idziesz lulu? Jeszcze nie, chyba że idziemy razem:-) > ok!Olcianka to:kobieta To mnie akurat cieszy:-) > szczera > dobra > ludzka > zwariowana > zabawna > nituzinkowa------ok,co Ty na to? Same zalety, które już zdążyłem zauważyć....ale jak wiesz, nie ma ludzi bez wad...zatem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzywasz mnie na pojedynek,spryciarzu:Dto masz: twarda sztuka nie podlega kanonom arogancka pracoholiczka Co do spania...nie dasz rady,za mocny w pyszczku ,za leniwy w te klocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, WADY miały być:-) Co do spania...zapewne masz rację, lenistwo to moja największa wada....jednak fantazji i wyobraźni mi nie brakuje.:-> Ale taka \"twarda sztuka\" to napewno przerasta moje skromne siły:-) A ten pojedynek to tytaj...czy stoczymy go w tym łóżku...?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wady:D? skromny jaki...:D ale trzeba przed pojedynkiem na lody i do kina,nie ?tak od razu nie moge,mam zasady:D ide pod prysznic,zimny to jasne!ty nie pracuj za bardzo,bo Ci odciski paluszki zeszpeca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funtomasa
bardzo dobrze opisalas. gada gada, do kazdej slodzi i taki gawedziarz z niego wychodzi :O jakich tu wielu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą zimną wodą to ostrożnie.....bo lustro podrapiesz:-) Do kina na loda...znaczy dio kina i na lody ... wiesz że nie mogę...mam zasady:-) Poza tym, jak już ktoś zauważył....przedkładam rozkosze duszy, nad cielesne przyjemności:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry państwu! Chciałam się podzielić wczoraj zasłyszanym dowcipem: 70 czynności,które powinna umieć idealna kandydatka na żonę - 69 i gotować. Idealnie... pasuje do aszego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne zjednoczenie wzajemnej adoracji:) witam Bladozielona! ty jako nowa nie podlegasz obmowie,a szkoda:D :Ppan TOM---jak to fajnie,wolisz trzaskac klawiszami ....czy sie kochac? z tego co mi sie wydaje to odwaga to nie jest Twoja mocna strona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcianka>>> a nie bierzesz pod uwagę tego, że nie wszyscy tu szukają realnych wrażen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żle Ci się wydaje, niestety częściej pozostaje klepanie...klawiszy:-) To nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać, zrozum że ja nie szukam tutaj kobiety do seksu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was pięknie :). Fakt, świeżo tu i jasno. Pooddycham sobie tą rześkością troszkę :) Tom, czy Ty masz duże stopy, ciągle komuuś nadeptujesz na odciski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego jestem pewna TOM! Tylko powiedz mi czemu to Twoje pisanie ma taki posmak...:) Mnie to nie przeszkadza,wierz mi,nawet uczucie przelewasz na pulpit.Tylko mam nieodparte wrazenie,ze zapominasz o jednym problemie... Kiedys ktos moze wziac na serio Twoje intelektualne wypociny:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×