Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

OLCIA-nka ....co Ty opowiadasz, chyba nie do końca zwracasz uwagę na to co i do kogo piszę. \"Kiedys ktos moze wziac na serio....\" - teraz to mnie rozbawiłaś....zresztą nie tylko mnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom!Nie rozumiesz mnie! Ja nie twierdze ze zawsze! I nie twierdze ze akurat te z tego topicu,te znaja cie jak lysego konia:) Widze ze Bladozielona probuje dotrzymac kroku ale jednak brak jej jeszcze odpowiedniego wyrobienia w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzona,kobieto,nie znizaj sie do takiego poziomu,nie jest do twarzy w roli nadwornej kretynki. Po co te kpiny,przyznaj sie,mialas ochote,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCIA-nka .... nie doceniasz inteligencji kobiet tu piszących. Wiem że one są świadome....i dobrze się bawią,...a że słodzę....lubię je wszystkie bez wyjątku, każda jest inna, każda jest wyjątkowa... ...ale teraz dość słodzenia!! Znudzona....co Ty taka nieuczesana?! Abis...oczy nie umalowane! Musztarda, co Ty masz na sobie....sweterek z pomocy dla powodzian?:-D margaritta - co to za buty, na ryby idziesz?:-) Lepiej?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie,to juz lepiej zostan topicowym lovelasem. Nie pasuje ci rola chama i zlosliwca OK!dam Ci juz spokoj.Ta runda jest 1:0 dla ciebie paszczurku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda...sam Ci go ściągnę:-) Olcia...złośliwy jestem bardzo...i często...zapewniem:-) Chcesz zgłębić temat...napisz do mnie, wytłumaczę Ci w czym się mylisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie....tak poprostu? Wszystko podane na tależu...a gdzie zdobywanie, staranie...odebrałaś mi całą przyjemność.:-) Musztarda jest nie do zdobycia...jak bastylia opiera się moim zakusom...ale i jej mur niedostępności w końcu runie pod wibrującym młotem pożądania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abis...moja też....i chciałbym tu oficjalnie zdementować pogłoski jako że mi nie staje.:-) Staje...mało mi oczu nie zachlapał:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę zauważyć, że jestem dorosła i wiem w czym mi do twarzy. :D Rola nadwornej kretynki jest dla mnie stworzona, bo uwielbiam wywoływać uśmiech. Olcia - rozbestwiłaś się :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzona :Dmoja obecnosc na waszym topicu jest poprostu nieodzowna:D Wasze najlepsze cechy gdzies sie pochowaly pod maskami ironi i trzeba je wywlec na powierzchnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, nareszcie bez tego tonu :):) Olcianka - wiesz, że możesz dość szybko wsiąknąć i przesiąknąć? A wtedy żegnaj świeżości spojrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu muszytarda masz byc zdobyta? nie no chętnie pokibicuję i pooglądam :) obstawiam musztardę :) rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do tych pantofelków się chciałem dostać....jednak widoki rekompensują mi wszystkie niedogodności. Nie przszkadzaj sobie w pracy.....a ja zajmę się Twoimi zmęczonymi stopami...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jakieś gadżety przewidziane? :P czy już mnie wziąłeś w niewolę...czy jeszcze wszystko przede mną? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,lubie Was skurczybyki! A jeszcze gdybyscie znali prawdziwego nicka:) Ale lubie tez Was wkurwiac czasami,wybaczcie,ale poprostu nie moge sie oprzec pokusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczysz się z tym że zostaniesz srogo ukarana...kiedy już poznam kim naprawdę jesteś....będziesz musiała zrealizować wszystkie moje perwersyjne fantazje....nie ma bata!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×