Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

zrobić kilka wiraży ......podnieść aderanalinkę na maksa......wywinać kilka ósemek i zostawić sobie niepowtarzalne wspomnienia.....to jest to czego człowiek potrzebuje najbardziej......dzierganie w ciszy i skupieniu proponuje zostawić na wiek emerytlany :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mogę sobie troche pofantazjować? no miałam dzis taki sen :) i dzielę się nim z Wami :) i tak sobie myslę.....ze może kiedys go zrealizuje :P jak znajdę odpowiedni sprzęt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pytam......pewnie dziewczyny są ciekawe...no ja moze trochę też :) co wcale nie oznacza że pytam...w sensie by je zaspakajać :) mozesz być spokojny....pożyjesz jeszcze troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...szczęścia powiadasz? może i troche prawdy w tym jest...ale ja myślę że bardziej odwagi....jeśli myślimy o tym samym :) kobieta zawsze mam więcej do stracenia....tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą kłębić mi sie po głowie przeróżne myśli....ale jak co do czego......to sie zastanawiam czy warto? czy faceci wogóle miewaja takie dylematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie...tak sądziłam :) więc nie zaskoczyłeś mnie nic a nic :) typowy facet......rzec by mozna \"rasowy facet\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz racje...przecież chciałaś się kochać przy zgaszonym świetle:-D A teraz żałujesz, ech, kobiety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×