Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

właśnie jem gorącą bułeczkę ;) mogę ten plaster mortadeli? :P oj no chyba że nie chcesz się....rozdrabniać fun :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz.....to musztarda po obiedzie.....zjadłam bułeczkę......bez mortadeli :( typowe dla facetów......naobiecują i tyle z tego mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ta bułeczka którą lizałaś to musztardy była?;-) ładne kwiatki, i tak bezemnie się zabawiacie....nieładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lizałam...tylko chrupałam...a dokładniej konsumowałam ;) a czy ona musztardy była?.......to jej trzeba zapytać? ;) czy zgubiła....bułeczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z demonem Ci nie wyszło to tym bardziej musztardzie nie dasz rady.....ale co tam.....zawsze trzeba próbować ;) ale będziesz delikatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milcz grzecznico...bo przemawia przez Ciebie sam lucyper!:-) Abis....knebel....zaknebluj bo herezyjie wygłasza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz :-P do krępowania i ściskania.... żebyś się nie wierciła ;-) jak Fun będzie Cię traktował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja lubie sie wiercić :( i co teraz? ja grzesznica? zaraz tam grzesznica......tak sobie tylko od czasu do czasu jakis grzeszek zafunduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jasyr Cię weźmiemy margaritta :-) spętamy i pognamy po wertepach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×