Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

Małgoska pisz jasniej:-O ostatni moj wips dotyczył masażu Twoich pleców w wanie, potem kasneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczyce sie ukoczeniem wyższej szkoły targania worów w strzebionowie, praktyki odbywałem nader gorliwie i intesywenie oddajac swoje ciało menlom z dworca kolejowego \"tęcza\":-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak potem na gg rozmawiałem z modria o tym , skąd wiesz??? to kiedy dostane zdjecie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad boy yuken
Wracam z pracy, odlewam się i odsmażam na przeterminowanym smalcu z Lidla zakupiony w pobliskim barze obiad w postaci schabowego z kapustą i skwarami a następnie odpalam kompa, klikam na pierwszą pozycję w ulubionych po czym z gracją wirtuoza znikam z realnego świata objawiając się niczym nocne nawiedzenie brata Polucjana w wymiarze F_23 , gdzie ze znudzoną miną wybrednego konesera brazylijskich filmów "shemale scat bukkake" wybieram z namaszczeniem najprzedniejsze topiki rozkoszując się zalewającymi moje zmysły intelektualnymi wybroczynami pryszczatych stulejarzy z kapiącym gilem z nosa, śmierdzącymi dziurawymi skarpetkami z wystającymi halluksami i sztywnymi majtasami od zaschniętej spierdoliny, którzy w czasie pomiędzy namiętnym wygrzebywaniem o północy zaschniętych rodzyn ze szlamu osiedlowych rur kanalizacyjnych celem wprasowania ich w postępującą łysinę plackowatą i robieniem szamba w wannie tuż przed 7 rano, kiedy wstaje cała rodzina a wieczornym ruchaniem skręconego naprędce wała z kołdry, przegrywają życie na tym forum kwiląc żałośnie w poszukiwaniu jakiejkolwiek kobiety, która spojrzałaby ze zrozumieniem na ich szczurzą, pogarbioną klatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szedłem dziś na pigalak , patrzę, a tam stoi taka fajna dupa pod latarnią. Dopiero po głosie poznałem ,że to moja córka. Jestem z niej dumny. Chyba jej zrobię wieksze cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad boy yuken
przerałem życie:-O oddam sie teraz mojej jedynej przyjemnosci , chłostaniu biczem zrobionym z mysich ogonków, które własnorecznie im odgryzałem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba
własnozębnie łosiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ostro i perfidnie spierdoliłem sie w gacie:D czy znajdzie sie jakaś chetna do ich wyczyszczenie jezykiem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi.Jestem troche piedolniety i czasami nie wiem co pisze. wczoraj mój facet za mocno mnie przeleciał i tyłek mnie boli.Nigdzie wyjsc nie moge.Siedze wiec obolały i wymyslam bzdurne tematyy... zabawne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad boy yuken
od 14 lat jestem pensjonaruszem domu dla lekko zwichorwanych transwestytów, bardzo lubie po 4 godz. dzienie patrzec sie na mojego penisa i myslec ze sam sie kiedys wkurzy i odpadnie moimi najlepszymi przyjaciółmi sa pajak scieny Kleks i szcur kanałwy Pimpus, którego to czesto z prefidna przyjemnioscia chłostam za ropustny tryb życia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie wczoraj dzialo? Jakies \'\'SPODNIE\'\'...\'\'BIUSTONOSZ I MAJTKI\'\':D Fajne nicki i fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wszystkim, żeby ten piątek był \"lajtowy\" w temacie PRACA... nie można się przemęczać, co by mieć siły na weekend :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun, powiedz mi, naprawdę nakręcili trzecią serię LOST-ów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będe wpadał....regularnie:-) Musze Was tu kontolować, żebyście mi się zbytnio nie rozpuściły:-) Plan na dziś: Abis, Ty wysyłasz fotkę Znudzona, zapewnia dobrą zabawę. Musztarda zadba o porządek i spokuj na topiku:-) Czy Panie zrozumiały...? Odbiór:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, masz materacyk, coby się na nim można było wyciągnąć? :) Oj, przydałby się... :) Fajnie, że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×