Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

Co mi? A co mi może być do cholery?! Przecież mi jest zawsze dobrze. 😭 Nie mogę przestać ryczeć. Jak nie wiadomo dlaczego, to wiadomo, że przez chłopa! Dowcip: -co można zdjąć z pielęgniarki pracującej na nocnym dyżurze? - lekarza pracującego na nocnym dyżurze. Fajny dowcip, co nie???? W ubiegłym tygodniu przyjęłam jego oświadczyny! Cholera! Dupa! Gówno! !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam być od 8.00 w pracy. Jestem w domu, bo nie mogę się pozbierać. Pochlastać się??? Otruć???? Siebie, czy jego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że idź na medycynę! Będziesz mógł unieszczęśliwiać wszystkie, dla których będziesz cokolwiek znaczył! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgnarka nic nie winna. To nie ona prosiła, bym spędziła z nią całą resztę życia. :( Już mi mija rozżalenie. Będzie dobrze, prawda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli uszczęśliwianie, to tylko sex, to ja od dzisiaj będę szczęśliwa! Dotychczas byłam tylko z jednym mężczyzną. Jeszcze dzisiaj sprawię, że nie będę już mogła tak o sobie powiedzieć. No i będę szczęśliwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła -brzmi to dziś beznadziejnie - ale naprawdę - będzie lepiej. Trzymaj się ciepło i bądź dla siebie dobra, skoro on nie umie. Najgorsze jest, że mimo dobrych rad, zawsze w takim kanale zostaje się samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się zgadzam z przedmówcą :-) ale do takich wniosków trzeba dojrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona - skąd w Tobie tyle mądrości i wiedzy? Chciałabym być taka, jak Ty. A dzisiaj chyba naprawdę się puszczę z którymś ze swoich \"adoratorów\". Muszę się chociaż zemścić. Normalnie muszę, bo inaczej to się pochlastam, albo co....... Wiem, że zawsze na forum byłam rozsądna, optymistyczna , pomocna i \"porządna\". W życiu też, ale dość już chyba tego! Co z tego mam? Durnego faceta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę coś doradzić.... Żeby czerpać przyjemność z \"puszczenia\" musisz być wolna od takich emocjonalnych napięć. Jesteś rozżalona, w tym momencie żaden facet tego nie zmieni, choćby nie wiem jak się starał i tak bedziesz ciągle myślała o jednym. Odpuść sobie, to napewno nie poprawi Ci nastroju, nie ukoi nerwów....a puźniej tylko będzie żal że do tego doszło. .....mówić dalej?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka - Tom ma rację. takie coś zostawia tylko fatalny posmak. skąd we mnie tyle mądrości (to nie mądrość - niestety coś zupełnie odwrotnego)- bo do tej pory taki paskudny niesmak czasem mi wraca, odbija sie z trzewi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fun-Tom-Asie - nie musisz mówić więcej. Ja tylko żartowałam. ;) Jestem kobietą jednego mężczyzny i z żadnym innym tego nie zrobię, bo umarłabym z zawstydzenia. I tak będę z tym głupkiem, bo tylko jego potrafię darzyć tą resztką uczuć, która mi jeszcze została. Już nie jestem zła i rozżalona. Już mi minęło. Teraz siedzę i żałuję tego gupka, bo on w tej chwili naprawdę musi czuć się strasznie. Dzięki Wam już mi lżej. Idę już do pracy, bo pacjentów też miżal (niektórzy z nich są tacy wrażliwi, że przed wizytą u mnie całą noc nie śpią ze strachu) Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - Wam też bardzo dziękuje, że próbowałyście mnie ostrzec przed zrobieniem głupoty. Ja chyba naprawdę mogę liczyć na ludzi z kafeterii. :O I... nawet nie przypuszczałam, ale chyba mam tu przyjaciół. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera...a już miałem nadzieję że będę dziś Twoim pacjentem...i zajmiesz się mną należycie....jak mogłaś pozbawić mnie złudzeń!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja bym dziś zrobiła na Twoim miejscu? coś tylko dla siebie fajnego może kino może zakupy - coś ekstra kup może kosmetyczka może coś pysznego może kapiel rozpieszczjaca :) Popraw sobie nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×