Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bp6

uważacie się za piękne????

Polecane posty

Boże dea!~nie jesteś ładna! jesteś prześliczna! ciemne włosy! ciemne oczka! cudo! zapomnialam dodac, ze mam teraz ciemne wlosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy Dea ma boskie :) wyslalabym jeszcze jedno zdjecie, z wloskami, ktore mam teraz, bo sobie farbnelam na ciemne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Piękno jest pojęciem względnym . Dla 2 różnych osób mogę być ładna i przeciętna :-) A jeśli chodzi o to jak się czuję sama w sobie -to myślę ,że całkiem dobrze ( męża znalazłam w każdym bądź razie :-) Margarites trafnie to ujęła - " każda kobieta może być ładna jak o siebie zadba " . Ja bym tu dodała jeszcze ,że " każde kobieta może być ładna jak o siebie zadba " I ma wyczucie stylu , wieku i odrobinę samokrytycyzmu dla siebie samej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea. to widzisz ja sobie 3 miesiace temu farbnelam na ciemny czekoladowy braz, wygladaja jak czarne:D roszke dlluzsze. a co do figurki, to powiem ci, ze mam problemy np. z tym, ze wystarczy ze nie jem kilka dni, a juz mi spodnie spadaja z tylka. szkoda.ze to nie spada z brzuszka wszystrko :D być kobieta. być kobietą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie takie proste
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje cukiereczku :) właśnie probuje otworzyc twoja fotke :) jestes z zawiercia? mialam tam kiedys mieszkac! mam tam rodzinke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Tak się przysłuchuję Waszym ploteczkom i sądząc po tym jak opisujecie siebie to chyba z żadną nie jest źle : !75/55, czarne oczy, długie kręcone włoski .... Chyba kążda z Was może się czymś pochwalić . A zt ymi fotkami też bym chętnie zerknęła np Na deę , którą tak wszyscy wielbią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea przyznam szczerze, ze oczy to moj atut :D :) i długie rzesy. ja teraz w Krakowie, ale pochodze ze swietokrzyskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeaz mnie ciekawość
zżera jak wyglada cukiereczek i dea!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Do Nikąd
"A czy to moja wina że jestem piękna, inteligentna i do tego skromna" - powtarzać co rano przed lustrem przez kolejnych 15 lat - działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Do Nikąd
"Gdzie ty znajdziesz piękniejszą i inteligentniejszą ode mnie" - powtarzać chłopu codziennie - też działa :) tylko, że do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×