Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bp6

uważacie się za piękne????

Polecane posty

Gość mango88
ja tam wolę określenie śliczna niż piękna :P jak ktos mowi ze jestem śliczna jestem w siódmym niebie niestety rzadko sie to zdarza i jesli juz to pada z kogoś ust to mam pełny makijaż ehh to musi być coś bycie naturalnie śliczną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea. to, że miałam mnostwo propozycji od znanych fotografów, to byłam \'za mloda\' jak dla nie, zeby pojechac, odwazyc sie, sprowac, ciagle zwlekalam. az wkoncu czuje sie teraz za stara, bo nikt nic nie proponuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea \"i chyba tylko druga osoba czasem jest w stanie na nowo pokazać nam naszą wartość \" no właśnie tego oczekujemy... a czasem tą wartośc trzeba sobie w sobie samemu stworzyć, a nie wierzyć, ze ona jest tak czy inaczej! i czekać az ktoś nam to udowodni. To tylko moje chore zdanie ;) lecę, papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczka
Hmm no czasem uważam się za najpiękniejszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea pstrykasz? :D nie lubie okreslenia piekna, ale ładna może byc, sa rozne gusta, rozne gusciki. a fotke gdzies tu keidys wkleilam. jak byl jakis topik :D to mi powiedzieli, ze przecietna krowa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piekna nie jestem ale
sliczna, magnetyczna, przyciagam facetow, zawsze mialam kogo chcialam hehe moze to ta pewnosc siebie??? czaruje ich:D moim zdaniem piekno znajduje sie w glowie i jak sie ma ladna buzke i troche oleju w glowie to wiesz jak to wykorzystac:D choc faceci sie zawsze za mna uganiali, to nie wiem co takliego mam.. tak aprawde jestem malo fotogeniczna i mam krzywe nogi hehe ale tzreba umiec wydobyc atuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea. wstydze sie :D ja tez zawsze mialam kogo chcialam. ale to chyba o niczym nie swiadczy. mam 175 cm wzrostu. waze 55 kg. wiec figure mam normalna. ja chyba, ze swoim facecie tak sie dowartosciowalam, bo kiedys nie moglam patrzec:D czlowiek ma duzo kompleksow, ale uczumy sie z nimi zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea! właśnie o to chodzi! po co maja mi jakies osoby popsuc humor :D i tak pewnie by bylo, ze brzydka. stratata :D ale swoje fotke pokaz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te plytkie intfantylne kobie
ty znowu tylko o fotkach. zenada:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, oszalałas?? Moje zdjęcie ktoś wkleił na inne forum, to wiem jak to jest!! Nie martw się, tylko do wgladu własnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×