Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samobojstwo

Chce

Polecane posty

Gość samobojstwo

sie zabic... mam dosc swojego powalonego zycia... mam 18 lat a zycie dalo mi juz niezlego kopa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobojstwo
z kim mam pogadac jesli od kazdego na kazdym kroku dostaje zjeby?? chlopak traktuje mnie jak szmate...rodzice maja mnie w dupie,matura za pasem a "zycie towarzyskie";x ... mam dosc samej siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 40.....więc jestem
jeszcze bardziej skopana niz ty i jakos czasami tez mam dośc ale zawsze jest nadzieja że będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobojstwo
tylko ze we mnie nadzieja umiera z dnia na dzien... nie mam sily,nie widze celu w swoim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde no piszcie
Ee tam, dziewczyno, zawsze pomysł na życie się znajdzie. Ty chcesz już skończyć , a popatrz na to z innej strony. Jak już tak bardzo nie chcesz żyć, to zrób coś szalonego, coś czego najbardziej chcesz, przecież nie masz nic do stracenia i tak chcesz się zabić :P Ale po zrobieniu tego ochota na życie od razu się znajdzie. Weź życie we własne ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy dran
a jak chcesz sie zabic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobojstwo
zylam 18 lat na zlosc innym i brakuje mi juz sil na ciagle zmagania ze soba i z innymi... nie umiem juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobojstwo
to akurat nie problem... kawalek ode mnie jest most nad baaaardzo ruchliwa ulica... wystarczy ze wyjde z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy dran
Jeszcze nigdy nie widzialem zamobojstwa jesli sie zdecydujesz to daj znac na forum gdzie to zrobisz i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeknieb.
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3316451 masz tutaj wątek, nie Ty jedna tak masz trzymaj się i niedaj się opierniczać za byle co...odetnij się od opieprniczaczy, ja przez takie cos zamrnowalam kilka lat zyica i kupe mozliwosci...potem dawalam sie wykorzystywac kazdemu, bo nie ciagle karcono we wlasnym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobojstwo
tylko ja nie mam nikogo takiego!! wszyscy o ktorych myslalam ze moge im ufac mnie zawiedli i to niejednokrotnie... jestem sama!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez przestań
posłuchaj mnie uwaznie chcesz poprostu zwrócic na siebie uwagę a nie zrobić sobie coś złego, samobójca nie opowiada o tym co ma zamiar zrobic na prawo i lewo wez przestań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy czlowiek, ktory mowi o samobojstwie, w rzeczywistosci NIE chce tego zrobic i nie robi. Ot, takie glupie zwrocenie na siebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *driada*
kochana, mam tak samo :-( Prawie 18 lat i zero nadzieji na lepsze jutro. Od przyjaciół słysze tylko "weź sie w garść", rodzina wysyła mnie do lekarza, ale ja nie mam sił sie leczyć. Wegetuje sobie z ogromnym ciężarem na duszy i nie wiem co mnie jeszcze tu trzyma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobojstwo
tak?? a co powiecie na 33 rany ciete po zyletce?? szkoda ze wtedy mnie odratowali... a nawet jesli to chgyba znaczy ze mam jakis problem i potzrebuje pomocy a chyba po cos tu jestescie nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sądze ot co
i tak powiem durn jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez przestań
psycholog Ci potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobojstwo
zapewne tak... ale jeden mi juz nie pomogl a nie pojde do innego tylko po to zeby mi gadal ze nie warto tak myslec-to mi nie pomoze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeknieb.
sorry, ale nie macie racji 0 ja tez nie mowilam w realu a mowilam anonimowo w necie, ze NIE CHCĘ ZYC...tyle, ze ja mialam do czynienia z niedoszlymi samobójcami i znam 2przypadki osób, ktore zycie sobie odebraly jak chcesz to napisz do mnie na maila a tych mądrali nie sluchaj mon-ika1 @ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobojstwo
ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez przestań
to psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeknieb.
ten adres bez przerw ciągiem oczywiscie...nie wiem co Ty masz w rodzinie za sytuację, ale to nie jest normalne, ze 18letnia dziewczyna myśli o odebraniu sobie zycia ktos w domu pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tak to
idz i sie zabij bedziesz miala spokoj bo jak my ci tu probujemy doradzic to na wszystko masz jedna odpowiedz ze to nic nie pomoze i masz w dupie to po co w ogole ten temat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez przestań
poszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeknieb.
i nie myśl o tym - nie warto:) nie uciekaj od ludzi, zrób sobie plan co chcesz w zyciu osiągnąć...a wogóle to napisz to pogadamy, narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUła
wyglada na to ze poszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarosc dnia
tez bym sie zabiła.... tez mam 18 lat:(:((:( zycie to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
jak nie chce robić nic dla siebie to niech zrobi dla innych, cholera jak sie mniej myśli o sobie a wiecej o potrzebujących to jest łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
z resztą nie wiem jak widząc co sie naprawde dzieje wokół nas można pozbawiać sie zycia, które ktoś inny traci zupełnie niewinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×