Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kompletnie////

obudziałam się rano....patrzę...a całe przescieradło mam mokre...

Polecane posty

Gość kompletnie////

nie wiem o co chodzi.... obudziałam się o trzeciej nad ranem...było mi bardzo goraco w tyłek więc zzsunęłam spodnie od piżamy....ale po chwili założyłam je spowrotem bo było mi niewygodnie. o 5.30 obudziałam się ponownie i poczuałam wilgoć. dotykam....a tam całe moje spodnie, całe prześcieradło i łóżko mokre....myślałam że się posikałam i zaczęłam sie przejmować co ze mną nie tak (mam 20 lat i już raczej od dawna nie sikam do łóżka:o) ale wstałam, zdjemuję spodnie a to mokre nie było w kroku(krok w piżamie był suchy) tylko na tyłku. ogromna mokra plama na obu pośladkach i tylko tam.....zbadałam tą kolejna ogromną plame na prześcieradle....była biała, nie miała żadnego zapachu i z pewnością nie była to plama od moczu, spodnie też nie pachniały niczym.... o co chodzi?:( od kilku dni miałam w nocy zimne poty prawdopodobnie dlatego że tabletki antykoncepcyjne zaczęły mi nie służyć...miałam straszne skutki uboczne. dwa dni temu je odstawiłam a dziś TO....czy możliwe że się tak spociłam???tylko na tyłku???(moja mama twierdzi że takie zimnepoty to sparwa hormonalna)....to normalnie wyglada jakbym wylała tam miskę wody.... a jeśli się posikałam, jak dziecko....co może być przyczyną skoro nie sniło mi sie że powiedzmy idę do ubikacji....kurczę to ewidentnie nie jest mocz. zresztą o tej 5.30 gdy się zbudziałam chciało mi się siku....poza tym to co znalazłam na przescieradle musialabym produkować gdyby to był mocz chyba przez tydzień.... nie wiem co myśleć....przeciez nie pojdę do lekarza z czymć takiem. jestem kompletnie skołowana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie wiem
chciałabym ci pomóc ,, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
jeśli byś się zmoczyła to może być jakiś straszny stan nerwicowy albo zwyczjanie choroba pęcherza...co do faktu że mogłaś się spocić to możliwe że od hormonów. moj tata też czasami zoatsaiwa mokrą plamę na prześcieradle, lózku....sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie////
czyli myślice że się jednak zmoczyłam?nie jestem przkonana....zwłąszcza że na prześcierdale palma nie była zółta.... wczoraj wieczorem sikałam przed snem...nie piłam poxniej wody wiec skąd wzięły by się takie tego ilosci?martwię się...zdarzają się różne rzeczy ale osobiście nie słyszałam ani o takim spoceniu się ani o takim zmoczeniu u osoby w moim wieku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, że tabletki przestają ci służyć. Idź do ginekologa - powiedz, że masz zimne poty w nocy, moim zdaniem twoja mama ma rację to może być hormonalne. Jeśli to efekt uboczny pigułek - trzeba je zmienić! Koniecznie! Nie potrafię ci odpowiedzieć, co ci się przydarzyło, ale lekarz powinien umieć. W każdym razie marsz do Gina! Ja miałam kiedyś bardzo nieprzyjemne efekty uboczne od pigułek - głównie problem z nogami, prawie chodzić nie mogłam. Nie ma się co męczyć - albo odstaw albo zmień pixy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spocilas sie i tyle
Ja tez nieraz sie budze i mam mokre tylko plecy albo tylko brzuch albo tylko nogi. Dziwne ale prawdziwe, sama piszesz,ze mialas kiepska pizame. Nie przejmuj sie, zdarza sie. Mocz dalby zolta plame i wyczuwalny zapach, to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie////
ja naparwde nie wiem co myśleć i co robić...czekać aż to się powtórzy, martwić się na zapas...ostatnio miałam problemy z pecherzem ale myślałam że juz minęły. musiałam czesto chodzic do ubikacji i cały czas sikałam bardzo dużo( mimo że nie piłam) i mocz był jasny.....to było jakieś 3 tyg temu.... ta plama na prześcieradle poxniej juz wyglądała na LEKKO zółtą...ale myślę ze tak tez wygladałaby od potu.... Spocilas sie i tyle >>>nie raz budziałam się spocona ale to była mokra plama która przebiła się na piżamę, prześcieradło i doszczetnie i dogłębnie zmoczyła łózko....i była tylko na pośladkach.dziwne CHOMiK >>>>odstawiłam je. dzis mam 2 dzień przerwy....ja też prawie nie mogłam chodzić, drętwieły mi konczyny, zawroty głowy, wymioty. hormaony zdwawały się we mnie szaleć.....ale żeby wywołały spocenie się na tyłku..... :*( boję się że zdarzy mi się to gdy wyjadę z chłopakiem....gdy bedziemy razem spali....boje się że jednak zmoczyłam się w nocy... a jeśli faktycznie to jaka może być przyczna? wiem że filozofuję...ale po prostu staram się to rozgryźć. starsznie mi głupio z powodu tego co się stało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup bawełnianą piżamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może cukrzyca
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co -ś-ka
przy gruzlicy pluc sa takie pierwsze symptomy-silne poty nocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie////
mam jeszcze takie pytanie....jesli to jednak było zmczenie się to czy wy na moim miejscu potraktwałybyscie to jako sprawę wstydliwą i nie powiedziały chłopakowi? wiem jak to brzmi...ale wyjeżdzamy razem na weekend i nie chce niespodzianek...może powiedziałabym mu za wczasu? co byście sobie pomyśleli na jego miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis czas temu tez mi sie cos takiego przydazylo tyle ze mialam wtedy na sobie gruba ciepla pizame a to lato bylo pamietam ze tez wlasnie mialam mokra plame pod posladkami i do tego caly kark i pachy zapocone moze zmien pizamke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie////
naparwde chciałabym żeby to było od spocenia się . od kilku dni miałam w nocy zimne poty ....tej nocy po raz pierwszy załozyłam dół od piżamy(zazwyczaj śpię tylko w majtkach) i czułam że mi w niej gorąco....ale sama powiedz droga Amee czy to normalne by spocić sie tylko wyłacznie na pośladkach, jesienią, w pokoju chłodno...obudziałam się suchutka tylko całe łózko było "zalane"...nie jestem na codzien osobą nadmiernie potliwą. wrecz przeciwnie....a jak już to z pewnościa nie na pośladkach:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulka
sluchaj to nbapewno sa zmiany hormonalne! masz zle tabletki,ktore pod wplywem ciepla paruja i pocisz sie w miejscu gdzie tworzysz jakby 'saune'gorace spodnie,jescze pewnie koldra.co do chlopaka to myslke ze powinnas mu powiedziec,nie rob z tego afery zeby sam sie nie przestraszyl ale po prostu powiedz i do gina marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę Ci co ja myślę jesli to poty: to normalne że przy złych tabletkach występuje nocne pocenie się. pocenie się w nocy u kobiet w okresie menopauzy powiedzmy tez ma swoje żródło w zmianach hormonalnych...zmień piżamę i jeśli dziś rownież zauważysz mokre prezscierado zacznij się zastanawiać nad drugą opcją czyli że to mogło być zmoczenie się to tez nic takiego. nie ma sie czego wstydzić. czesto na skutek stresu mimowolnie puszczaja ludziom w nocy zwieracze. innym powodem może być zakażenie dróg moczowych (zaaobserwuj czy masz problemy zoddawaniem moczu)....jesli sytacja sie powtórzy idz do lekarza i po problemie moczenie nocne to problem nie tylko dzieci ale i dorosłych i nie koniecznie musi miec związek z chorobą. nie marwt się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie////
jak jutro rano sie obudze i znowu bedzie mokro zamknę się w sobie...jutro wyjezdzam:( trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie pamiętasz , co Ci się śniło.Może to był sen erotyczny.Jest coś takiego jak kobiecy wytrysk. Przy bardzo intensywnym orgaźmie pojawia się fala płynu, nie wiem jak to nazwać.Jest bezbarwne i bez zapachu.Może to coś takiego, w ten sposób miałabyś mokrą tylko część garderoby.Przeżyłam coś takiego ale nie podczas snu i to było baaaaaaardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam coś takiego kiedyś
dośc często mi się to zdarzało..to były zaburzenia hormonalne:(niestety..skonczyły się wycinaniem torbieli jajnika:(wczesniej dlugo dlugo bralam tabsy i po zaprzestaniu pojawily mi sie te mokre noce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam coś takiego kiedyś
aha miał w tym swój udział też odczyn zapalny..ponoć taka reakcja na nieleczone stany zapalne...pojawia się taka surowicza wydzielina jak woda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany
zrob supelka na huju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalallaa....
Ja też coś takiego mialam i nie mam pojęcia co to było. Na 100% nie było to zwykle moczenie nocne. Nie ten zapach i kolor. Ale ilość byla przerażająca Jakby 2 szklanki wody wylane. Jeśli ktos cos wie, proszę o informację, bo jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha!
Po prostu zsiusiałaś się jak małe dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wie ktos co to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18,lat i dziś szukalam w necie tego przypadku bo mi sie to zdazylo niewiem co to i też wysikalam się o 6 rano o dzieciki do szkoly pomagalam zapakować poszłam spać i o 8 mi sie to zdążyło nogi jak z wart tylko gdy wstalam szybko przerazon atakami i lało się jeszcze niewiem co to a pozniej poszłam się wysilać i inne uczucie więc to co mi się przydazylo w lozku nie był mocz bez zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18,lat i dziś szukalam w necie tego przypadku bo mi sie to zdazylo niewiem co to i też wysikalam się o 6 rano o dzieciki do szkoly pomagalam zapakować poszłam spać i o 8 mi sie to zdążyło nogi jak z wart tylko gdy wstalam szybko przerazon atakami i lało się jeszcze niewiem co to a pozniej poszłam się wysilać i inne uczucie więc to co mi się przydazylo w lozku nie był mocz bez zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam że decydując się na branie pigułek antykoncepcyjnych nakładana jest na Ciebie ekskomunika czyli po śmierci trafiasz prosto do piekła. Proszę przemyśl swoją decyzję, odstaw pigułki i się wyspowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak mam, budzę się za późno, już jestem zmoczona. Ja, łóżko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psi psi
może masz coś z pęcherzem może śniło ci się że się moczysz i poprostu to zrobiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczysz się
a może myślisz o siku i przydażyło ci się zamoczyć łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokre nocki
może się zmoczyłaś miałaś zły sen lub w stanie miesiączki popuscilaś w łózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×