Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kowalsski

Do dupy to życie ....

Polecane posty

Gość Kowalsski

Tyle kobiet wokoło, a ty, człowieku musisz się męczyć z tym kimś obok Ciebie, bo .... dzieci, dom, wspólny pies i milion innych rzeczy. Żeby się nacieszyć własną kobietą trzeba z siebie robić idiotę .... To już nie seks, to zwykłe chędożenie .... A chciałoby się tak porządnie pobzykać od czasu do czasu .... Większość to lubi, ale każdy udaje, że on jest wzorem cnót .... To tak jak z Kaczorami, nikt na nich nie głosował, ale jakoś mają się nieźle .... Laseczki, czemu wy jesteście takie dziwne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Lekarz Ci zone na recepte przepisal ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram w 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram w 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy to zycie
kiedy sie po za seksem nie widzi sie nic mechaniczne bzyk-bzyk bez milosci, bliskosci i oddania faktycznie do dupy jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalsski
Do dupy to życie .... Tak, szczególnie, kiedy tego seksu prawie nie ma, to faktycznie można już niczego innego nie zobaczyć, hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy to zycie
a przedtem byl? i wiecej widziales? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalsski
Przznaję, musiałem być chyba nawalony ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel
to prawie jak bym samego siebie czytał, tylko ja nie mam psa 3x na miesiąc i dość :( przy czymś takim na wszystko inne odchodzi ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka
Już od dawna uważam,ze zycie jest jak papier toaletowy. Jest długie, szare i do dupy. Mój mąż nie współżyje ze mną chyba od lutego. Mieliśmy przerwę nawet 2 letnią. On czuje sie z tym dobrze. Nie myśli o mnie. Ja mam swoje potrzeby ale jego to nie interesuje. I co ja mam z takim zyciem do dupy robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel
może poszukaj sobie kogoś na boku ;-) jeśli mąż nie chce to może ktoś inny zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka
Moe sie na kogos nowego u swego boku zdecyduję ,ale to nie jest łatwe. Mąż jest jak rzep. Mówię mu odejdź , weźmy rozwóg bo juz miedzy nami nic nie ma. Dzieci mnie do tego namawiaja wręcz. On mówi ,ze tu jest jego dom i jego nic nie obchodzi. Jestem przed pięćdziesiatka i mam duże potrzeby seksualne. Żyje jak zakonnica. Po co ? By on udawał przed rodziną ,ze jest OK, ma szczęśliwa rodzinę. Gdy z nim rozmawiam olewa mnie .Mam tego dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie...
życie jest do dupy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha . Tydzień temu tak powiedziałem swojej żonie. Nie zrozumiała. Dopiero na drugi dzień coś do niej dotarło. Seks jest dla faceta ważny. Oj żalą się tu ludzie że tylko 3 razy w miesiącu. pocieszę was że są tacy co raz na 3 miesiące. Wtedy to i już za bardzo się nie chce bo poziom frustracji jest zbyt wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka
Raz na trzy miesiące to lepiej niż co pół roku albo i więcej? I to nie kobieta nie chce ale mąż. Jemu się nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka
Mam 48 lat. jestem w apogeum potrzeb kobiety. Mężyzna w tym wieku już ma mniejsze potrzeby niż np. nastolatek, Więć chyba nie jest mi łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mi się ta rozmowa spodobała: szczególnie mąz jest jak rzep:) i temperament żony jak rym w morzu białym podczas ostrej zimy:):):) jesteście boscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
Do zycie po zyciu " Seks jest dla faceta ważny. " bardzo smieszne ! egoisto zafaflany ! Dla kobiet TEZ JEST WAZNY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujawianka
rza na trzy miesiące i narzekacie? ja już o ponad roku nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminekde
A ja juz myslalam ze tylko ze mna maz nie sypia.To juz prawie rok,a mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminekde
Czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femke
czemu do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×