Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze odpowiedzcie **

ZAWROTY GLOWY

Polecane posty

Gość prosze odpowiedzcie **

dzis caly dzien kreci mi sie w glowie, boli mnie glowa czy to moze oznaczac ciaze? jakis tydzien temu uprawilam peeting z moim chlopakiem, bylam wtedy 1 dzien po miesiaczce, co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie **
prosze napiszcie cos, tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie **
zmierzylam cisnienie i mam 130 na 70, mimo ze wypilam dzis dwie kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel
nie jesteś w ciąży po pettingu, 1 dzień po miesiączce? prawie nieprawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie był wytrysk
??Przez peeting bardzo trudno zajść w ciaże,nasienie musialoby byc przenieisone na palcach do pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCCCCCCCCC
Nie sądzę, żebyś była w ciąży - moim zdaniem to przesilenie jesienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie **
nie wiem nawet czy byl wytrysk bo on byl w spodniach, na drugi dzien bylismy na basenie i tez bylo goraco, ale n\woda chlorowana zabija plemiki prawda? jejku boje sie strasznie, nie smiejcie sie ze mnie, ja jestem bardzo ostrozna w tych sprawach, rzadko kiedy boli mnie glowa, a tak sie boje bycia w ciazy zaraz zwariuje z tych nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCCCCCCCCC
na 100000000000000000% nie jesteś w ciąży, jeśli było jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
ból głowy nie jest objawem ciąży. a co ci chodziło z tym ciśnieniem? przecież i tak skurczowe jest minimalnie podwyższone. moim zdaniem ten ból głowy był poprostu przypadkowy - ludzi czasami boli głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro
On był w spodniach to wyobrażasz sobie, że jak plemniki mogły do Ciebie dotrzeć. One nie przenikają jak duchy. Nie jestes w ciąży i poczytaj trochę na ten temat, może nie bedziesz się denerwować. Z tego co piszesz wynika,że jesteś jescze za młoda na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie **
tak bylo, ja nie chce sie kochac, boje sie strasznie, chyba bym sie zalamala gdyby cos... napisalam cisnienie, bo zawsze mam tendencje doi zbyt niskiego cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie **
tak byl w spodniach, al;e mogl go wyciagnac jakos albo no sama nie wiem wiem ze jestem za mloda, dlatego nie chce zadnego seksu, boje sie nawet pieszczot:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCCCCCCCCC
no to spytaj się jego czy wyciągał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
powiedz o tym chłopakowi, a jeśli on tego nie zrozumie to nie jest Ciebie wart!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie **
nie, chyba nie wyciagal, ale ja go tam dotykalam, ale siebie potem nie dotykalam a co sadzicie o tym basenie, bo mysmy tam udawali ruchy frykcyjne, ale ja mialam stroj skapy, czy cos moglo sie przedostac, mialam wtedy tampon. Mowilam mu o tym, on sie dziwi, ze czemu nie chce nawet pieszczot, skoro mam 19 lat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro
Nie martw się napewno nie jestes w ciązy, a skoro boisz się pieszczot ,powinnaś i tych zaprzestać, bo możesz zrazić się do facetów na długo. Nie rób nic na siłę by zadowolić chłopaka. Twoje samopoczucie jest równie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCCCCCCCCC
jeśli w basenie nie miał wytrysku to na pewno nie możesz być w ciąży, bo te plemniki z dnie poprzedniego już dawno były death Dlaczego się nie zabezpieczysz np biorąc tabletki antykoncepcyjne - będziesz teraz co tydzień w ciąży? Osiwiejesz przed 25-tką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro
To sprawa dojrzałości psychicznej a nie wieku. A co do basenu nie martw się, do tego czasu plemniki dawno umarły, a poza tym chlorowana woda nie sprzyja zapłodnieniu. Plemniki mogą żyć kilkadziesiąt godzin ale w odpowiednich warunkach.Nie myśl o tym już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro
A przede wszystkim zaprzestań tego, czego się obawiasz, bądź nie sprawia Ci przyjemności. Twój komfort psychiczny jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie **
nie chce tabletek, nie chce zazywac hormonow, poza tym od tego siue tyje no i wtedy to on juz by napewno chcial sie kochac kurcze frajer z niego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie **
czyli w basenie nie mozna zajsc w ciaze, bo tak sie sklada ze jutro wyjezdzamy na cieple zrodla na slowacje no i chcialam zapytac na co moge mu tam pozwolic w tym basenie a na co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie **
mam go trzymac w tym basenie metr od siebie? prosze napiszcie co zrobic zeby nie zajsc w ciaze, moze wam sie to wydaje glupie ale ja naprawde nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzcie**
na szczescie nie pojechalismy na baseny, ale rano znow bolala mnie glowa, przeszlo gdy zazylam pluszzz mulitiwitamine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×