Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rorta

mowi ze mnie kocha, spedzamy razem dzien i znika na tydzien

Polecane posty

Gość rorta

co ciekawsze, wcale nie namawia mnie na seks i nie przyjezdza w tym celu. Przyjezdza, gadamy, pijemy kawe, idziemy na spacer, on mowi sam z siebie ze kocha mnie a potem znika na kilka dni i nie dzwoni..... to moj byly facet...nie wiem nawet czy jestesmy razem czy nie.... pijawia sie nagle i znika.... nic nie rozumiem jeszcze zeby chodzilo o seks to rozumiem a tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatumiii
a może on mieszka w Kołobrzegu? mam tam partnera,który "żyje" ze mną na tej samej zasadzie,co Twój partner A może to ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorta
nie, to z okolic Krakowa o co tu chodzi, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatumiii
Droga Rorto...jak Twój parner ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorta
a jakie to ma znaczenie? bylam z nim 3 lata dzien i noc i teraz on tak sie zachowuje od jakiegos czasu... to zaden podrywacz internetowy, tylko facet ktorego znam juz pare ladnych latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mowi ze kocha to jestescie razme:) jak ty tezkochasz, to tworzycie zwiazek:) spotykacie sie, rozmawiacie, dzielicie czas, smutki i radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatumiii
...wraca do domu,w którym nie ma nic do powiedzenia... żyje troszeczkę na pograniczu marzeń i rzeczywistości a do tego ma ogromnie dużo kompleksów potrzebuje czułości i tyle ale,nie marnuj czasu-życie zbyt krótkie,życzę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorta
hmmm ciekawe spostrzezenie kompleksy to on ma, problemy wieczne ale czy to go tlumaczy?znika i sie pojawia i tak juz od kilku miesiecy i co najgorsze jak chcialam odejsc to nie wiedzial dlaczego i strasznie przezywal.... nie chce byc w jakims zwiazku raz na tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatumiii
aaa,to zmienia postać rzeczy,skoro byłaś z nim tak długo,a teraz on ucieka,to znaczy ma inną-a może nie potrafi podjąć męskiej decyzji-pomóż mu-porozmawiaj z nim i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorta
nie ma innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotra zrozum go, musi poczuc akceptacje z twojej strony:) ma kompleksy, on czuj sie niepweni, mysli pewnie ze to sie skonczy itp moze miec sposob bycia skryty, ale tacy ludzie sa wrazliwi i bardzo dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatumiii
wiesz, nie można skreślać kogoś,skoro nie znamy przyczyny jego postępowania-weź Wasze losy w swoje ręce-odważnie przeprowqadź rozmowę-a jeżeli jest Ciebie wart,to ciesz się każdą chwilą,którą dzielicie razem trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorta
labedzica, nie wiem czy tak mzoe byc z nim, sama zaczynam sie gubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:31 madra odp tak bo jak zaczytasz sie w psychologii a ja robilam to do lo po studia i juz nie musze, wiem co napisza. To sama zobaczysz ze wlasnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×