Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hej laseczki:) nie wiem, która jestem, czwarta chyba;) joovi, bardzo ładny kolor:) mysz, ja sobie wczoraj przygotowałam ubranie, i dobrze, bo wstałam nieprzytomna:( mjm tak mnie zmuliło, że na majewskim ledwo siedziałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra przyoblekłam kaszanową sukmanę z orsaya i żakiet i wszak ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką czarną? u mnie jest liliowa:) kiedy kalinka wraca? jutro? a hanula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z opisu nie mogłam wejśc, weszłam po numerze i wyświetliła mi się liliowa;) ja dziś jestem black black;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza, ty cos ostatanio masz za czesto doły! musimy nad tobą popracowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł mysza ja poprosze o wiecej szczegolow odnosnie tego krecenia wczoraj bez problemu mozna wytrzymac kondycyjnie? rzeczywiscie az tak sie z czlowieka leje ze musi reczniek miec? a co do spodenek kolarskich to zobacz se na allegro - duzy wybor jest - ja wczoraj pol dnia siedzialam i przetrzasnelam caly dzial rowerowy prosze za mnie trzymac kciuki bo licytuje nawieksza okazje swego zycia - na razie sie nikt nie wbil - mam nadzieje ze tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? widziałam dziś IC do Warszawy i tak jak jest coraz bliżej naszego spotkania to coraz bardziej się boję tej nocnej podróży:( starsznie się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz marcy, będe jechała sama, złodzieje, zboczeńcy, psychole i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) melduje sie z kawa i 4 delicjami:) a mialam miec rezim cukrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przenioslysmy sie przez pomaranczaki, tak? bo jak kurcze zwykle nie mam czasu czytac zaleglosci... :) powiem wam tylko, ze siedzielismy z eny i czarkiem do 2:30 w knajpie. no bylo bardzo dobrze. my sobie gadalysmy o wszystiim, a chlopaki znalezli wspolny jezyk i nie zwrcacali na nas uwagi w ogole. szkoda ze marcy i mark poiszli wczesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Han, pomarańczowi zaatakowali forum i trzeba było się ewakuować:) tu jest spokojniej, chocaż chyba nie tak do końca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanko - my musieli z powodu mojej szkoly zalowalam ze my poszli ale coz za to jednak udalo mi sie wstac i bylam w kraku szkoda ze mi braklo deteminacji zeby zostac na wszystkich wykładach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nt. dotacji dla instytucji kultury gdyby ktos myslal ze dotyczy to kultury to sie myli. mam sie tym zajmowac u nas, a to sama rachuknkowosc, finanse i odpowiedzialnosc (zobrazwana na slajdach na szkoleniu kajdankami ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka na zdjęciu jest bluzka liliowa lecz do sprzedania czarna :D marcy polecam - kondycyjnie luzik dla mnie i dla ciebie tez tak będzie; leje sie z człeka jak nie wiem to prawda konieczne spodenki z gąbką (marcy dzięki za porady ale ja juz mam od mamuśki mojej) potrzebne równiez rowerowe rękawiczki przynajmniej mi są potrzebne bo miałam problemy z rękami tzn bolały mnie opuszki rąk ( to miejsce pod kciukiem) słowem było mi niewygodnie ; ale jest to tez kwestia przyzwyczajenia sie do sprzętu bo jest to rower jak gdyby kolarski a nie taki jak na siłowniach, inny niż prawdziwe rowery np szosowe czy górskie generalnie trafiłam na formę ruchu genialna dla mnie ide tez jutro na godzinne zajęcia i w piątek na 80 minutowe facet jest fajowy świetna muza była i w połowie treningu zgasił światło i puścił muze fajową i światła dyskotekowe :) czas tak szybko na tym treningu płynie jak na żadnym innym (to znaczy mi tak płynie bo jak ktos nie lubie to pewnie będzie sie nudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek czy usunęłaś juz moje wszystkie zdjęcia z forum swojego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to było do mnie? Mysza rozwiń swoją wypowiedź:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno pytanie podobaja i sie te męskie gaciory,ale w skladzie jest 96% Tactel - nylon ciekawe czy sobie w nich kris jajek nie odparzy,bo nylon to mi sie tak kojarzy,ze skóra nie oddycha...czy sie mylę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×