Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

czy wy sobie wyobrazacie ze terminy do gina to juz ponad miesiac trzeba czekac? normalnie cudem sie dostalam na za dwa tygodnie ale do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do swojego prywatnie czekam 2-3 dni, a na NFZ 2-3 tygodnie:( poprosze zdjęcia nati:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-z NFZ, a moja pani doktor do ktorej chodzilam jest na L4 Pani w rejestracji mi powiedziala ze teraz na termin czeka sie miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aale nati fajnie wygladala! kurcze! jak ja bym chciala jeszcze raz slub swoj przezyc echhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, ale w tym tygodniu ma być ładnie:) jak będzie hanula, to sprawdzi na swojej super stronie;) lece do domku laseczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam;) i jak będe w domu, to ma na mnie czekać mail ze zdjęciami nati;) bardzo proszę mnie nie olewać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszczedługo w pracy będę a potem przyjde do was koło 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropuch a nie mógłbys po prostu być tak wspaniały i s[rawdzić pogode w warszawie 7 pździoernika?? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są zjęcia od Nati??? Bo na pewno nie na jednej z moich 153 skrzynek pocztowych, z których większość jest Wam znanych! Na co czekacie? Słać Czigrze, słać! Bo przyjdzie do Was ze strzelbą od paintballa i Was zrobi na zielono farbką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło boshe to sie uśmiałam ja myslalam,ze mysza podaje temperature w calvinach albo farenhajtach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×