Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

tak sie tylko pytam ;););) wiecie co, dzieje sie ze mna cos bardzo niedobrego. stalam sie bardziej zakrecona niz niesia nawet ;);) :P w sobote mianowicie maz przy okazji zakupow zazadal papierosow. kupilam. po przyjsciu do domu okazalo sie ze ich nie mam. no chyba zostaly na stoisku :( dzisiaj rano nie moglam sie dobudzic coby wylaczyc budzik, gdyz bylam przekonana ze jest sobota :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasn, ja twardowarga też Cię kocham:) I to mają być objawy zakręcenia??? Łeeee, tak to ja mam bez szczególnych przyczyn plus dodatkowo obijam się o wszystko, co wystaje i włażę na słupy i drzwi. Fajnie? Aaaaa, i wszystko leci mi z rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz-co do tej bluzki to rozmiar M ale w tym rugim kolorze poszedl za 86 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie tez podoba czarna :) a M to i tak bylaby na nas za duza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro kochana, woiszaca mi nadal calowanie stop (juz niedlugo) mnie sie takie cosie niegdy nie zdarzaly, nigdy! chyba mi sie atmosfera z nowego biura przeniosla do zycia osobistego. o nie, o nie o nie. ja nie pozwole. no pasaran!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta eska jovi tez może byc za duża wszak eska z VS na mnie jest luźna więc i na ciebie będzie niechybnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie m by byla za mala. myszo, mam twa spodnice wszak na dupie dzisiaj wczoraj jakos mi sie chyba brzuch powiekszyl od szkolenia bo dzisiaj jest juz nizej niz pod biustem ;) moge sobie troche na forum poslodzic? moge?! proooooooooooosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczy sie jak przyjdzie. Z rozmiarowki z tego co czytalam to do XS bym nie weszla w biuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka gdzie ją masz ??? w połowie drogi między talią a cyckami??? wszak to biodrówka jest!!! niechaj ci słuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak joviśka zapomniałam że ty cycata jestes wszak a to dobra będzie, dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dupie ja mam myszo ;) na dupie ;) myszo, mam pytanie z dziedziny \"ubiory na rozne okazje\". w sobote ide na slub, mam pozyczona od siostry fajowska czerwona sukienke na ranmiaczkach, jest prawie prosta, lekko tylkko w okolicy kolan rozszerzona, a tak to dopasowana. co powinnam zalozyc na gore oraz na dol (na stopy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja poszukam tej piosenki w domu, przypomnij mi wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty złote tudzież kremowe , beżowe ostatecznie czerwone lub czarne a na góe byle co, i tak zdejmiesz a pokaż sie w tej sukience!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Iv ale chodzi mi konkretnie o \"Każdy swoje 10 minut ma\" bo reszte znalazłam :) ale przypomne napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam butow kremowych ani zlotych (poza tym to tylko slub), moge miec czarne klasyczne pelne zprzodu i z pieta z paskiem wokol kostki czyli klasyka rylko lub tez sandaly bezowe na 10-cm obcasie. no nie zdejme tego co bede miec na gorze, bo wszak w kosciele nie wypada z golymi ramiony przebywac. w dalszym ciagu nie mam aparatu co zaczyna mnie juz draznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa sam ślub to beżowe sandały i szalik jaki też jasny tzn ja bym tak wybrałą niektórzy do czerwonych lekkich sukienek nosza czarne buty mi sie to nie podoba te na obcasie do mnie hanko przemawiają wszak ciepło ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to tej nie mam na pewno:( han, a co z Waszym aparatem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo, najchetniej bym poszla wlasnie w tych sandalach, ale ja wnich tam po ptrostu nie dojde, musialabym wziac SIATKE Z ZABKI z butami na przebranie :D sukienka nie jest lekka bardzo, nie zwiewna w kazdym razie. aparat mial najpierw szwagier przez tydzien, a potem od razu pozyczyl go moj brat i odda w weekend dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, normalnie nie mialam czasu spokojnie z wami pogadac, tylko czytam z doskoku cos chcialam napisac i mi wylecialo :):):) aha, wiem, skoczyla mi dzis temperatura troche, jak to bedzie faktycznie owu, to padne :D w 32 dniu cudownie "lepiej pozno niz wcale" powiedziala babcia spozniając sie na pociag :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×