Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a ja dzisiaj wstałam o 6 nie wiem po co i jeszcze w dodatku jesztem rześka to jest normalnie w moim przypadku nienormalne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok po raz ostatni i tym razem skutecznie przechosze na south beach no bo bez jaj!!!!!!!! nie można być takim walcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam ze mi tylko tak allegro chodzi jakby chcialo a nie moglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nikt sie za mna nie stesknil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) buziaki dla Ciebie:) kiedy sie widzimy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kto w koncu jedzie do wawy? bo widze ze znow jakies zmiany byly? moj maz stwierdzil po piatkowym spotkaniu, ze nie wyobrza sobie zlotu naszego w wiekszym gronie, ze zagadamy sie nawzajem na smierc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, no, chciałaś jeszcze we wrzesniu ale chyba sie nie wyrobie, no może w czwartek ale raczej do południa :) pasowałoby Ci? co do mnie to jeszcze Ci dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no wiecie co???? zebym tyle czasu musiała was szukać??? czemu nie dałyscie znac na maila ze zmieniacie topic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde laski to nie jest żaden żart puścuła mi sie krew z nosa fuckkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo czesc ju :) czesc lunia:) ju- jak tam na zwolnieniu?gdzie jestes na necie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w piątek spęd babski:) trochę mi nie na rękę, bo będzie nie tylko sprawdzone grono, ale też pare osób ode mnie z pracy:) nie będzie tak swobodnie;) no ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym lepiej teraz latwiej bedzie ciebie zidentyfikowac:P po ip moderator szybciutko dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawienia z nosa
Krwawienie jest to najbardziej dynamiczne zaburzenie w krążeniu krwi związane z wynaczynieniem się krwi w pełnym składzie poza układ naczyniowy. Krwawienie z nosa (epistaxis) jest objawem występującym od wczesnego dzieciństwa do starości. Najczęściej dotyczy dzieci i osób starszych. Najcięższy przebieg ma w wieku pomiędzy 15-25 rokiem życia. Czynnik sprzyjające krwawieniom z nosa to obfite unaczynienie błony śluzowej w nosie, cienka i wrażliwa błona śluzowa w przedniej części przegrody, obecność splotów jamistych w jamach nosa. Innym czynnikiem sprzyjającym jest ukształtowanie nosa tj. wystawanie piramidy nosa ponad płaszczyznę twarzy. Przeważnie przebieg krwawienia z nosa jest nieszkodliwy, a przyczyna banalna. Jednak krwawienie z nosa może być stanem zagrażającym życiu, skrajnie trudnym w leczeniu z przyczynami nieuleczalnymi prowadzącymi do śmierci. Krwawienie z nosa nie powinno być bagatelizowane. Wiązać się natomiast powinno z wnikliwą diagnostyką Leczenie natomiast często jest trudne i interdyscyplinarne. Aby zrozumieć przyczyny krwawień z nosa, ich przebieg i leczenie należy zaznajomić się z anatomią i fizjologią nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×