Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

mysza- no bo moze jednak kupie :) lunia- dzieki :) jak mi sie nic nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie odbija mi sie na mózgu ale to chyba nawet gorzej jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna jedyna hanka co jako jedna jedyna obcuje z dyrygentami tej historii nie zna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz to nie jest smieszne
niezdrowe odzywianie albo nie jedzenie w ogole doprowadza do zlej pracy mozgu..mozg przeciez jak prawie kazdy narzad potrzebuje energii do dzialania a najlepsza energia dla mozgu jest glukoza, cukier.. ktore to calkowicie odstawilas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja poczulam sie osobiscie urazona uzyciem slowa dyrygencina przez mysze jednak. jednak nie chodzilo mi o te powiazania seksualne. poza tym mowilam wam na czym polega zemsta dyrygenta: nie chciala grac na flecie, to teraz nosi beben. aha, przypomnialo mi sie, ze mialam napisac ze wiersz czigry na temat malego potwora jest cudowny i dobrze Iv, ze go masz, bo jest wart uwiecznienia!!! agula, ta paleczka to batuta. powtorz... baaaaaaaaatuuta! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz ja sie tu niestety musze z pomaranczowym zgodzic Twoj mozg to prawidlowego funkcjonowania potrzebuje cukru.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no znam te historie myszo niejedzaca, ale nie zajarzylam od razu o co ciebie szlo, tak jak ty nie zajarzylas o klonie. no zdarza sie. obcuje, owszem, obcuje z dyrygentem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ja sie zgadzam z pomarańćzowym tylko że pomarańczowy pewnie szczupły jest ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanko czy ty mi w koncu powiesz czemu mnie szukalas czy tez bedziesz minie nadal trzymac w niepewnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza wszak ja jestem puszysta proszę posłuchaj mnie jedz normalne obiady,nie jedz kolacji,gotuj lekkostrawnie bedziesz szczesliwsza wiedz,ze po zjedzeniu czekolady wytwarza sie serotonina - hormon szczescie??? ja tu odnajduje przyczyny Twoich wiecznych dołów - Mysza kupić Ci czekoladę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz ja tez mialam problemy
z waga ale stosowalam zbilansowana diete, lykam witaminy itd. Poza tym pamietaj, ze do cwiczen (ty sie chyba katujesz) organizmowi potrzebna jest energia a sam nie wytworzy tyle ile mu trzeba..trzeba mu pomoc.. teraz mozesz czuc sie dobrze ale za jakis czas takich sposob odzywiania sie na tobie odbije niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj odmowilam sobie kolacji, po tym jak weszlam u rodzicow na wage i zobaczylam kolejne 2kg wiecej :) musze przystopowac z obzeraniem sie, bo ani sie nie obejrze a M beda mi za ciasne :P ale musze przyznac ze od ponad roku objadalam sie ponad miare chcąc przytyc do slubu i jakos mi sie do slubu nie udalo, natomiast teraz mi sie udaje znakomicie :D:D:D ostatnio jak spojrzalam w lustrze na swoja twarz oraz na nowe zdjecie do dowodu i porownalam ze starym to doszlam do wniosku ze wygladalam wczesniej na twarzy okropnie chudo brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszu, moze sa pewne granice.moze Twe cialo nie zyczy sobie wiecej chudniecia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz wlasnie dlatego ze nie
masz okreslonej diety. na dobrej diecie schudniesz szybciej i zdowiej niz sie glodzac.. W zadnej diecie nie znajdziesz goracego kubka. lepiej zjedz twarozek ze szczypiorkiem albo jajko na twardo z warzywami.. rob przekaski lekkostrawne...raz w miesiacu mozesz zrobic glodowke i wtedy pijesz caly dzien 3 litry wody..zjedz gorzka czekolade..w dietach jest zalecana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmotywowwana jęczeniem myszy zapisałam sie do dietetyka moze to cos da bo ja juz nie rozumiem jak sie chudnie porzez 3 tyg wywalilam slodycze, ograniczylam do minimum smazone i pieczywo i ryz i ziemniaki a waga nawet o pol kilo nie drgnela na rowerze jezdze codzinnie do pracy i weekendy wycisk a tu nic ja juz nic nie rozumiem :-( ale moze mi to specjalista wyjasni..... najbaredziej sie boeje ze juz nigdy w zyciu mi nie bedzie wolno jesc pizzy albo spagetti albo stekow no chyba raz w miesiacu se mozna na cos niezdrowego pozwolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza, bo ty jestes od cwiczen umiesniona i sprezysta, teraz juz tak latwo nie bedziesz chudła jak wczesniej te 9 kg co mowilas, bo widocznie juz nie masz tłuszczu tylko miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mika ale i tak nie osiągnęłam jeszcze wagi sprzed przytycia!!!!! jeszcze 8 - 9 kg musze schudnąć do \"swojej\" wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym jak kupie czekolade to całą wpierdolę bo to jedyny słodycz który poważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema W sprawie odchudzania,to chciałbym tylko powiedzieć iż aby spalić 1 kg tłuszczu to rzeba się sporo na pocić. Organizm najpierw traci wodę ,potem zużywa lub spala mięśnie i dopiero na końcu pali tłuszcz. więc te wszystkie diety cud \"schudłam nic nie robiąc 5 kg w 7dni\",to można o dupe rozbić,bo to gówno prawda. Zdrowo schudnąć 5 kg to można w 2 miesiące. Ostatni czytałem zajebistą dietę ,która na mnie działa. Co prawda nie trace na wadze zbyt dużo ale spodnie są luźniejsze:):):)A o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×