Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

:) czesc alkoholiczki;) mika-----czemu nie uzupelniam? a przyjrzalas ty sie temu wykresowi? nie mam sil juz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, dlatego ma szczescie:D moją koleżankę obsrała kiedyś mewa i w tym dniu dostała super pracę:DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza,ale on juz mi to mleko przyniosl, po czym wyszedl pograc z kolegami, czyli..po ptokach , zeby nie powiedziec po golebiach nie jadlam budyniu pare m-cy, tak mnie dzis naszlo i kicha tzn moglabym sie ubrac i pojsc sama do zabki... ale... to wole juz napic sie wina i moze mi przejdzie jak zapiję tę potrzebę, zduszę ją w sobie i przytłumię zamroczeniem winnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, a ty nie szalejesz na alegrosie? miałas zacząć;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika wszak ja juz prawie zamroczona kolor wina dozwolony :P gorzej z ilością...:O:O ale nic juz nei jem wino zabiło głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to dobrze mysza bo jak cos zjesz to wlasciwosci trwienne czerwonego wina pojada wiesz gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem w cholere mówiąc delikatnie wybaczcie drogie damy musze sie zresetowac ponieważ mój sprzęt odmawia posłuszeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powinnam pisać pozew:O:O:O:O:O juz kase wzięłam:O:O:O:O:O i nawet wydałam:O:O:O:O:O:O a jaką masakryczna historię usłyszałam to az mi sie beczeć chciało :O:O:O:O zaraz wam opowiem jeno sie zresetuję i wysikam:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nie zagadujcie mnie az tak bo nie nadaze z pisaniem:P ide sobie ogladnac cos na dvd milej wieczornej libacji wam zycze ;) aha! niesia---trzymam kciuki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia, ja sie wlasnie przyjrzalam i wg mnie oglas miec owu 9 wrzesnia, wiec teraz moze masz 18 dpo, wiec jesli nie dostalas okresu, to moze w ciazy jestes? dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv- ja nie mam ostatnio kompletnie czasu tak od tego urlopu, teraz ten wyjazd weekendowy, moze niedlugo ochłone to zaczne szperac, a w ogole to musze w koncu wystawic kieckę i kamizelkę miska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie wzięłam zlecenia na separacje babka żona opowiedział mi historie ze mąż ja wyzywa od suk kurew etc ale najgorsze ona śpi z nożem pod poduszką bo wilokrotnie zamierzał sie na nia i na dzieci z butelką pełną!!!! i mówił że zabije :O:O:O:O czujecie kazałąm jej natychmiast sie wyprowadzić do mamy i na szczęscie mnie posłuchała bo oan nie wyprowadził sie wcześniej bo wyremontowała cały dom (który formalnie nalezy tylko do niego) i nie chciała tego zostawiać... :O:O:O:O:O i cały czas płakała.... jesusie cieszcie sie dupy cieszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką babkę w pracy:( mąż jak popił, to ją biłi wyganiał z domu (domek jednorodzinny kupili im jej rodzice po ślubie:( ), ona się wstydziła mówić komuś o tym i noc spędzała pod domem, porażka:( teraz się rozwodzi, ale szkoda jej tego domku, bo on nie chce jej dac rozwodu, jesli domu mu nie zostawi... nie lubię tej babki, ale życie to ma nieciekawe:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde mysz..nieciekawa historia :o ale takie historie niestety sie w zyciu zdazaja.. ja mam lepsza! chlopak bil swoja dziewczyne po pijaku, nie byli malzenstwem, straszyl nozem, nawet zamknal ja raz w komorce i mowil ze to juz ostatnie jej chwile..masakra..ona glupia nie umiala z nim skonczyc bo sie go bala a on przepraszal i blagal o pezebaczenie jak wytrzezwial..:o wreszcie jakos sie od niego uwolnila a on ma teraz dziwczyne w ciazy i dalej pije!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli on zostanie w tym domu ivka to ona ma prawo do roszczenia zwrotnego w postaci połowy jego wartości a jeżeli rodzice zrobili darowizne tylko na nią to tylkoona jest właścicielem domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona wie myszu o tym roszczeniu, bo ma kogoś, kto jej w tym pomaga:... ale szkoda jej domu, wolałaby dom (bo przez iles tam lat wszystko włożyła w urządzanie), ale wszyscy jej mówią, że lepszy święty spokój i zdrowie psychiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak tylko pewnie ona mysli że krwawica rodziców a ona musi mu zostawić :O:O:O:O słowem kurwa życie to nie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiak czy jak zjem brokułę (oczywiscie nie całą) to będzie przejebane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre babki to napawdę mają nieciekawie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zjadłam dziś tylko sałate, jabłko, gorący kubek i kawałęk cukini ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije to pyszne i mocne winko :) zostala tylko jeszcze 1 butelka, mam nadzieje ze jak tata tam pojedzie niedlugo to nam znowu przywiezie ivka ty tez cos sączysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha brokule mozesz zjesc bo nie tuczy :D PAMIETAJ!! DUUUUUUUUUUUUUUUUZOOOOOOOOOO WARZYW!! i bynajmniej nie sproszkowanych z goracego kubka ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek ile kosztuje u jaśka przegranie godzinnej kasety VHS na dvd????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Mika:) wiśniówkę;) ale mnie wkurza, bo te popierdzielone małe wszechobecne muszki nad nią latają 😡 jak nie komary to muszki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się potoczy teraz jak krew z nosa mjakmilość;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok ] przyżekam jakem mysz :) zjem kawałek brokuły do tego wineczka od jutra zero kubków gorących rano jogurt potem pierś z kurczaka (akurat mam to nie wyrzuce wszak) a wieczorem warzywa same będzie ok?? no i jutro trening:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te male muszki to mnie tez wk...! ja myslalam ze to z kwiatow je mam, a ty myslisz ze z czegos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego badziewia nei oglądam sms od hanki: dyrygent przystojny, żeby miał 40 lat mniej , ale niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×