Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jestem byłam już dawno ale mój małżon siedział przy kompie jak na razie konfliktu nie ma :):D alebadanie muszę powtórzyć za 6 tygodni, i tak jużdo końca ciąży :o @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśka a nie mówiłam dupo:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D cieszem sie szczerze i przeogrmnie a co sie robi wtedy gdy taki konflikt jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że w piatek o 8.15 mam obrone:D:D:D!!! Najpierw miałam termin na czwartek, ale ostatecznie piatek rano...jeszcze nic nie umiem ojej ojej:p:p A tak w ogóle to piłam bejlejsa:D! Pyszny! Sprawił, że już w ogóle głos jak traktor miałam, ale co tam:p W przyszły wtorek znowu jadę do Wawy na szkolenie:p. Proszę jaka mondra będę:p W związku z obroną przeczytam Was dopiero w sobottę, więc proszę i opowiedzieć co się działo;) Idę na chwilkę do męża, alebowiem przywitał mnie bukietem kwiatów, a ja w akcie wdzięczności go porzuciałm i siadłam do komputera:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się ciesz żeś wróciła bo jest za kim tęsknić:P:P:P i ani się waż jeszcze raz gdziekolwiek wyjeżdżać:P:P:P:P:P:P TO SIĘ TYCZY WSZYSTKICH WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PS. ależ aga to serialowa babka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko, no wróciłaś:D nie dziwię się, że poszłas do męża;);) ide się wykąpac i magda m w łóżeczku 🖐️ do jutra babolki kochane:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba se zrobie budyń waniliowy dostałam ostatnio budyń waniliowy bez grudek:P:P:P:P:P:P tylko kto umyje garnek??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Myszak mi doniósł, że zostałam podrobiona:( W związku z czym jestem zmuszona zmienić nicka... Tylko na jaki, yhm...yhmmm:p Ogłaszam konkurs, wygraną będzie yhm...piwo w Wawie:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc Przedupa24 :) tam nie ma takich liter, ktore daloby sie podrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×