Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

tiróweczka (zbyt wulgar) kasiuleńka ( zbyt cipowate) katarynka dupencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz myszo ziłaś mnie z tropu tymi cycuszkami:p. Chyba wygrałaś:p Chociaż może zostanę jednak przy tym co jest widoczne:p:p:p Dziękuję wszystkim za wysyłek, jako nagrodę pocieszenia Joovi dostanie łyka od Myszy:D:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalynka to nie nasza kasza ilość postów 1 a jeśli to ty kaszo to kalynka nie może byc bo ma "l"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko to kurwa przekracza wartośc pierwotna nagrody:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka ale nie przejmuj sie tym przeciez i tak kazda z nas za chwile wiedziala ze to nie ty, wystarczylo kliknac na nicka zeby zobaczyc ilosc postow :) no ale kaszenka by mogla tez byc ale mi sie spac chce, padam na nos, zaraz ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joviiiiiiiiiiiiiiiiii kaszenka zajęte kasza wybierz ode nie skoro wygrałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy czemu - przyjamniej ja wiem:P:P wszak bystra jestem a maciejka ??? mnie sie podoba maciejka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra babuszki;). Co się odwlecze to nie uciecze;). Idę do małża i dziękuję za wszystkie propozycje🌼 Maciejka mi się podoba, przemysle ją, chociaz co to ja jestem jakaś postać z Konopielki, żebym się po mężu nazywała?:p Pomyślimy jeszcze, ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×