Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hej, wita was świeżo upieczona męzatka :):):) tak jak było widać na zdjęciach wszystko było suuuuper, nie da się tego słowami opisać:) jesteśmy bardzo zadowoleni...Po weselu złamały mi się trzy tipsy, ale w ramach gwarancji babka zrobiła mi je od nowa za frikoo. Szkoda tylko że juz jutro wracam do pracy, ale tylko do końca tygodnia bo w poniedziałek wyjeżdzamy sobie z mężulkiem w góry. Dobrze ze mi napisałyście gdzie jesteście, bo w życiu bym was sama tu nie znalazła, a ten temat to tylko jedna osoba mogła wymyśleć :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka wszak Kalynka bardzo mi sie podoba!!!!! i aby nie prowokowac podszywaczy zastrzeż sobie po prostu oba na haslo i juz wszak w ramach walki o starego nicka,mozesz poprosic moderatora zeby usunal tamtego podszywacza i wtedy szybciutko zarezerwujesz tamta wersję bo ten stary nick taki fajowy jest przeciez i cokolwiek nie wymyslisz i tak zostaniesz Kalinką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam jedno - OCIPIAŁYŚCIE????????? :D:D:D:D:D w ciągu paru godzin napłodzić prawie 200 stronic????????? dobrze że jestem w pracy i mam czas nadgonić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam i widzę, ze wreszcie ktoś przemówił Myszy do rozumu :D witaj Sylwia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, mówię dobrywieczór i znikam. Wymalowałam dziś cały salon, dwa razy, tylko kolor mi nie wyszedł taki jak powinien, miał być jaśniutki, a wyszedl za ciemny i nie wiem czy mi się z szafkami nie pogryzie :O zmęczona jestem strasznie trzymajcie się ciepło buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ;) nudzi mi sie w pracy :P ale ide spać :D:D:D:D nic ciekawszego nie mam do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co :D:D:D:D w najbliższym czasie nie będę się pojawiac tak rano więc masz pole do popisu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dupeczki ja juz wszystko wiem wiem dlaczego mam doła i brzuch mi napęczniał ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale goopia dupa ze mnie:P wszak to PMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) mysz, ja mam brzuch jak balon od 2 dni:( i wiem, ze to pms;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i magda m bez Piotra jest taka jakby.... fajniejsza;) o filmie mowię, nie o magdzie:D wczoraj mi się nawet podobało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jedziemy dzisiaj po farby do castoramy- bedziemy malowac salon!! w koncu!!! news dnia ;) z magdy m to ja najbardziej lubie wojtka- zajebista pierdola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, czy moge poprosic fotki nati? oczywiscie, no oczywiscie mi nie przyslala- taka mi okazuje wdziecznosc za moja dobroc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ale zmarzlam brrrr, normalnie zima a po poludniu bedzie lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właczyłam z samego rana kompa, żeby sobie płyte do pracy nagrac i oczywiście musiałam do was zajrzeć :) hanulka - jaki kolor do salonu kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny- czytalam o tym twoim kolorze, przypomnij mi jaki to byl odcien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no eny, tak jak mowilismy- ciemna sliwka i jakis neutralny, ciezko okreslic, taki zlamany bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka - wybacz, ale jakoś nie pamiętałam o tej sliwce :p mika - chodzi ci o ten co miał być jasniutki? to była gorączka złota z duluxa. Jakiś czas temu facet nam wymalował próbke tego koloru i był super. A jak wczoraj pomalowałam to sie okazał o wiele ciemniejszy. te farby sa dziwne, bo jak się maluje to sa jasne,a jak wyschną to ciemnieja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooo farby maja to do siebie ze schnac staja sie jakby bardziej intensywne ;) i cale kurde szczescie, bo gdyby nam zostal taki czerwony jak na mokro, to senk ju... jak eny mozesz nie pamietac! ;) przeciez oboje z czarkiem zrobiliscie wcale nie wewnetrzne fuj na dzwiek slowa \"fiolet\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka - to chyba było bardzo późno :p a tak w ogóle to Miśkowi szykuje się znów wyjazd na sobotę, ale to tak dopiero za miesiąc ja już się zmywam, bo mi autobus ucieknie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pozno pozno ;) :P jak juz czarkowi sie buzia nie zamykala od ziewania i przeciagi robil ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×