Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Mysz, wiem, że się nie dyskutuje, ale ja lubię:) Cichopek ma w twarzy szczególne skrzywienie jedynek, takie zawadiackie:) Ale też miło na nią popatrzeć. Gdyby Mucha miała kobiecą, a nie męską budowę ciała, biłaby ją na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie rozdzka nawet podoba:) ma cos w sobie, reszta babek taka sztandarowa jest, wycmokana i wogole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro mi sie mucha nie podoba wszak gdyż pomijając jej kobylastą \"figurę\" maskaryczną której bym nawet za dopłata nie chciała to jeszcze pysk mam lalkowaty a ja takiej urody nie cierpieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no. myszo,napisalam ci elaborat na czacie na gmailu. teraz musze znic stad, do swpjego biura, wiec czata juz nie bedzie. mi sie mucha bardzo z buziaka podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różdzka też mi się podoba i jakos lubię ją:) a brodzikowa w kasi wyglądała fajnie, w magdzie beznadziejnie:) fryzurę ma i owszem, jak od garnka, ale do jej oczu pasuje idealnie wg mnie:) i werżnięte portki widziałam, to było okropne:( bujakiewicz jest ładna, ale wg mnie nie ma klasy:) i ma knajpę w Kołobrzegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujakiewicz mi sie podoba, jest sliczna,ale taka swojska, nie jest damą, tylko taka kumpelką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja kurwa mogłam tych gacie werzniętych nie widzieć, no jak?????? :D no dobrze dobrze a teraz ivko przypomnij se zdjęcia z joya otóż biorąc pod uwagę te masakryczną prawdę stwierdzic nalezy że jesteśmy najpiekniejsze na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Mika, to taka dziewczyna z sąsiedztwa:) po joyu naprawdę się dowartościowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to dlaczego mucha sie doprowadziła do takiego stanu?? przecież wszak to nie jest jakieś kobiece zaokrąglenie tylko jak u chłopa małorolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, skoro wojewódzkiemu przestało zależeć na wyglądzie i normalnie dziada przypomina to i mucha pewnie straciła motywację.. a mucha w tej grzywce mi się nawet podoba:) tyle, ze ciałko zaniedbała lekuchno;) i dla mnie nie było to zbyt trendy jak to wskaźnikiem pokazywali w kuby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady moze Mucha ma troche wiecej ciała,ale nie jest gruba ona a chyba tendencje do tycia - pamiętacie ją z Chłopaki nie płaczą? tam tez nie była wieszakowatym chudzielcem mi sie Mucha tez podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakiego Joy\'a się rozchadza??? Ja też potrzebuję się dowartościowania!!! Czy Mucha jest w jakimś specjalnym stanie...? Bez przesady, ma po prostu chłopską figurę i nic z tym nie zrobi. Choć ongiś była szczuplejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigro droga - o gazetę, która tania jest, więc dowartościowanie w tym przypadku nie wychodzi drogo;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z grzywka mi sie bardziej mucha podoba, bo jakos tak miala twarz za okrągło-kwadratową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie jest gruba ma otłuszczone plecy , brzuch i ramiona a uważam że stac ją na różne rzeczy zapobiegające tyciu poza tym te plecy wygladaa tak okropnie z tymi fałdami że mogła sobie darować tą suknie z dekoltem do dupy ivka - zgadzam sie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ciekawych rzeczy dowiedziałam sie o sobie przez telefon przed chwilą wiecie... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że cytuję: \" ktos o mnie brzydko myśli ale to nie znaczy że źle\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, nie lubie krytykowac ludzi za wyglad. sama mam sobie wiele do zarzucenia, wiec podkulam pokornie ogon i siedze cicho. poza tym... jakos mnie to jebie szczerze mowiac jak ktos wyglada o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam hanka przecież tak se tylko plotkujemy każdy może tylko jak ja cos napisze od razu larum jak nie wiem a tak naprawdę to w ogóle mnie to nie obchodzi i nie ja zaczęłąm ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszak ja tez siedze juz cicho,bo sama mam otłuszczone plecy...i nie tylko plecy:D:D:D bo mimo tych pleców Mucha mi sie podoba,a sukienkę dobrała sobie po prostu niefortunnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć babeczki:) Jestem już w domu, alebowiem jestem prątkująca, zarażająca, kaszląca jak gruźlik z głosem niczym traktor:p A zatem się poucze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o to właśnei chodzi bo jeśli masz dede otłuszczone plecy ( jeżeli masz bo jakoś nie wierze) to nie ubrałabyś wszak takiej sunkienki !! wszak widocznie mucha równiez nie ogląda \"jak sie nie ubierać \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, ale Twoich pleców Kris nie pokazuje milionom ludzi wskaźnikiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie larum???? gryzoniu, jak kazda z was po prostu swe zdanie w tym temacie wyrazilam. swe i tylko swe! wiec mnie nie nerwuj i plotkuj do woli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×