Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

mika----balam sie ze bedzie za pozno ale babka wyrobi sie na piatek wszak to nie duze przerobki sa:) mi sie brodzikowa podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tylko nie cocacola light :O błe..... toż to niemal profanacja ;) to ja juz bym polokokte wolala ;) marcy pokaz te fryuzury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jedzie kalinka, to będzie sama zdrowa zywność:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka----a zabezpeiczylas tez ze w jednym jest j a w drugim duze i i na odwrot?? o kurde...niezle z tym oszczepem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszo przelałam ci sumę wg cen z internetowej strony pkp pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ide wszak na papieros ej co zrobic żebym nei była taka jak balon w czasie pmsu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja tobie kalino tez przeleje :) tylko spytam myszy il;e, bo nie chce mi sie sprawdzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem chyba więcej ale nie wiem ile tego nie ma na tej stronie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, zaraz sprawdze na stronie, bo moze byc nie pol. wszak z tego co pamietam znizka nie jest 50% tylko 37% nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomnialam dodac ze faktycznie beda proste do ulozenia:) ja lubie taki nielad na glowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie znam sie na znizkach hanko sprawdz mi please bo mam zapir... ja sie wlasnie boje ze te fryzury trzebz bedzie ukladac przy pmocy suszarki i takich tam a tego nie chce juz wole sie wrzucic pod maszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super te fryzury marcy. ale przy moich wlosach pewnie bym wygladala jakby mnie krowa obficie oslinionym ozorem potraktowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jestem:D! Zakupiłam: kilogram winogrom za 3,20zł:p 2 Red Bulle 3 jabła 2 czekoladki nadziewane 3 Tiki taki:p jogurt naturalny Dentastiks dla Pompona, ale to już jest pozarte:p Idę wstawić zupę pomidorową:) Wszak Hanko pozwalam ja Tobie zakupić sobie Polokoktę, ale ja będę lighta pić:p Ivo, ja tam nie wiem skąd się u Ciebie o mnie takie poglady wzięły:p. A własnie, że chipsy pozrę w ciapągu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ja nie cierpie czipków mam po nich zgage cóż ja biedna będę jadłą??? hanko będziemy wszak do żabki iśc musiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu jestem tak spuchnięta że pasek od spodni mi sie wżyna w brzuch a wszak spodnie te w zeszłym tygodniu za duże były :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na razie dziewuszki-jędrne cycuszki:) lub na razie dzieweczki - ciasne cipeczki:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia..kurcze ale nie wiem co do mnie powiedziałaś:p Zabezpieczyłam \"l\" jak lolita i duże \"I\" jak Igła...a wiecej kombinacji tu nie widzę...yhm... Myszo, a co propnujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze że nie jestem pewna czy to pms:O:O:O:O czy tez może zwykły tłuszcz:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×