Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kurcze ale mi sie nic nie chce a na dodatek nigkogo jeszcze tu nie ma w pracy u mnie w pokoju, hmmmm jest dzis jakies swięto narodowe czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć:D! Tak naprawdę to ja byłam pierwsza ale ostatkiem woli postanowiłam jednak siąść do nauki:p. Mam opracowane jedno pytanie. Zostały mi dwa. A potem muszę się tego nauczyć jeszcze...:o. Przepraża mnie to, że czas tak szybko płynie:p:p Jutro o tej porze będę już stała przed komisja, więc bardzo prosze trzymać za mnie kciuki;). No i jutro kupuję bilety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nienawidzę pieniędzy Tak bardzo ich nienawidze, że chciałabym jak najwiecej z nich zgromadzić żeby tak patrzeć na nie i się napawać tą nienawiscią:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziołchy :P dede - gadałam z Wami w piątek, ale jeszcze na starym forum :) wczoraj nie czytałam, wpadłam tylko się przywitać. jestem q..a zaziębiona, jakaś angina mi się chyba kroi, bo gardło mi napiernicza już trzecie dzień, ale baaaaaardzo konkretnie. żeby było weselej - julka złapała katar :( nie ode mnie, bo wczoraj popołudniu wróciłam, a ona na wieczór już miała początki, ale czuje się dobrze na szczęście :) a ja dzisiaj ostatni dzień w pracy, jutro wolne a popołudniu do zakopca - mam nadzieję, że się nie zaprawię na cacy, bo wyjazdu nie odpuszczę, choćby skały srały, to jadę :D później się będę martwiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja powiem ze piniędzy nie widze ne oczy gdyż plastik zawładnął mną do reszty z czego nie jest wogóle zadowolona. Aczkolwiek piniądze zobacze dziś bo ALLELUJA sprzedała sie moja kiecka ślubna rocznik 2005!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł mnie dzis raczej nie bedzie bo przewiduje caly dzien łazenia po hali produkcyjnej z auditorami wczoraj kiblowalam w pracy do 20 bo panowie auditorzy raczyli sie pojawic na audit o 16.30 a prace teoretycznie konczymy o 17. Do tego kolacja sluzbowa czyli w domu bylam o polnocy spac mi sie chce jak cholera apogoda bynajmniej nie pomaga mi sie obudzic 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie zimno??????????????/ jakie szaro?????????????????????????? słońce przecież świeci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wiecie jak będzie jarało w sobotę w górach???? jak w środku lata :D:D:D:D:D:D Luńka - skrobnij mi coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska--- walnij gripex noc i garsc innych specyfikow, na pewno przejdzie :) kalinka- to juz jutro!!! o zesz.. faktycznie ten czas leci! nie zazdroszcze ci, ale pomysl ze juz pojutrze bedziesz miala LUZZZZZZ :) agula- gratulacje :) ja wlasnie zamierzam swoja wystawic:) a na allegro sprzedawalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula---super!gratki kalinka---na moje kciuki zawsze mozesz liczyc🌻 guska----zaraz skrobne@daj mi chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie Mika walnij - ja przy karmieniu to się mogę najwyżej w głowę walnąć :P jak mi nie przejdzie, to się znowu, nie daj bobie, skończy na antybiotyku :o po ostatnim miałam niestety niedoleczone i tereaz mam skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawusią przepyszną :):) hanko zdjęcia sa że tak powiem masakrycznie wyczekiwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała w komisie.Stała i stała i stała.....i sie sprzedała .Całe 500zł wezme.Ale nawet gdyby to było 200 to i tak bym sie cieszyłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 aaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaa:( bylam dzis pobrac krew i kuzwa zaraz mnie cos trafi!!!😠 nie raz mialam juz guzy i siniaki ale dzisiaj po prostu przegiela kobieta tak mi na chama wyciagnela igle(chyba pod zlym katem),tak szarpnela ze az sie skrzywilam i przez moment mialam ochote ja walnac druga reka kuzwa reka mnie boli do tej pory i mam gule duza...ledwo moge nia ruszac:( pierwszy raz cos takiego mam.... ile to moze tak bolec??? bo ja sie juz martwie... godzine mnie juz boli...:( dobrze ze to lewa reka a nie prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia myxu kolorow? na razie kolory sa w kubelkach. zreszta myszo, bedziesz miala okazje osobiscie je podziwic sie zachwycic. aparat bede miec w sobote w koncu, takze zalegle zdjecia beda ;) mika, ile zaplacilas za czyszczenie i gdzie bedziesz suknie wystawiac? tez wkoncu musze sie za to wizac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luńka - będzie bolało i będzie siniak - w najlepszym razie tydzień, w najgorszym - nawet i 3-4 :P niestety... jak mi baba w szpitalu przebiła żyłę, to tyle mi się trzymało. koleżance z biura - 3 tygodnie, wylew na pół ręki się zrobił. Kup sobie kobieto kwaśną wodę w żelu - jest już taka, albo maść czy żel z zioła co się zwie arnika - i smaruj. powinno szybciej zejść. i przygotuj się, że ręka nabierze mnóstwa różnych niespotykanych kolorów :P przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia ja mialam podobnie, rano na pobranie a potem do pracy a w pracy caly dzien reka mi nachrzaniala nieziemsko, dopiero w domu jak sie przebieralam zauwazylam sinca. sinca chyba z tydzien mialam a bolalo jeszcze dnia nastepnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska---co do kolorow to sie nie martwie..juz nie raz mialam since ale nigdy az tak nie bolalo:(pol reki mnie boli ide pisac do ciebie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie kiecy kosztuje w granicach 75-90zł,przynajmniejw Kielcach:) Naprawde kamień z serca mi spadł ze juz sprzedana:) Oczywiście moja małża juz "wydała" tą kase.Będa opny zimowe!Huraaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka- w takiej fajnej pralni, co mi ja polecial kolezanka zaplacilam 95 pln bodajże, ale jeszcz epo slubie nie czyscilam, wyczyszcze jak sie sprzeda, chyba ze klientka nie bedzie chciala. Wystawię ją i napisze ze na zyczenie czyszczenie, a ze jak bez czyszczenia to taniej o te 95 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska- no kurde fakt! ty karmisz przeciez :( a ja jutro ide pograc w tenisa :D:D pierwszy raz w tym sezonie :D i pewnie ostatni hehe przed slubem nie bylo czasu no i sie bałam ze moge sobie cos zrobic, np nabić siniaka pod okiem pechowo pileczka, lub wybić zęby :) wiec nie ryzykowalam. A potem cały czas padalo. Ni wreszcie udalo nam sie z miskiem zebrac i zamowic kort :) będąaaaaaa zakwasy, oj będą juz to czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika----a nie lepiej wyczyscic odrazu? pozniej moze byc trudniej ja doprac... no chyba ze nie jest bardzo brudna moj P nie oddal odrazu garnituru do czyszczenia i pozniej sie nie dopral i sa plamy:( no i garnitur do wywalenia:(porazka... guska----@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza sza..... ale
wydaje mi się, że Lunia jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×