Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no tak ale mją chociaż dłuższy staż pracy a nasza \"koleżanka\" ma najkrótszy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( I PK 171/2002 , OSNP 2004, nr 15, poz. 258) Sąd Najwyższy stwierdził, że dopuszczalne jest postanowienie zakładowego układu zbiorowego pracy, że radca prawny (główny specjalista) podlega zaszeregowaniu do jednej z ośmiu kategorii, w obrębie których stawka wynagrodzenia zasadniczego różni się sześciokrotnie. Jeżeli zakładowa praktyka stosowania tego postanowienia prowadzi do zróżnicowania wynagrodzenia między pracownikami zatrudnionymi na tych samych stanowiskach, nieuzasadnionego racjonalnymi i obiektywnymi przyczynami, to pracownik może przed sądem dochodzić odszkodowania za naruszenie zasady równego traktowania i niedyskryminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiecie co moja hanuśka sie aż rozpłakała 3 lata tutaj pracuje, opróćz wykonywania obowiązków podstawowych ma jeszcze iso ( jak hanka forumowa) i budżet jest na trzecim roku aplikacji kyrwa wiecie co to sie w głowie nie mieści nigdy u nas tak nie było jaksie szef dowie to ja nie ręcze za niego:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joovi, czy każdy pracodawca musi mieć taki regulamin płac, siatki płac czy tam jakieś szczeble. Generalnie u nas jest samowolka i podwyzki sa jak ktoś sobie \"uchodzi\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra dzieki za rady, teraz idzie mail w tej brazowej bluzeczce dla porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam rozladowax troche forumowe napiecie ale chyba sie nie udalo:( tez bym Ci szurek poradzila,ino nic nie dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula-kazdy kto zatrudnia powyzej 20 pracownikow-regulamin pracy i wynagradzania WKlejam Ci artykul Pracodawca zatrudniający co najmniej 20 pracowników nieobjętych układem zbiorowym pracy ustala warunki wynagradzania w regulaminie wynagradzania. W regulaminie można ustalić także inne świadczenia związane z pracą i zasady ich przyznawania. Regulamin wynagradzania ustala pracodawca. Jeżeli u pracodawcy działa zakładowa organizacja związkowa, pracodawca uzgadnia z nią regulamin. Zasada ustalania regulaminu z zakładową organizacją związkową jest taka sama, jak w przypadku regulaminu pracy. Regulaminu wynagrodzenia nie wydaje się dla: członków korpusu służby cywilnej, pracowników urzędów państwowych zatrudnionych na podstawie mianowania i powołania, pracowników samorządowych zatrudnionych na podstawie wyboru, mianowania i powołania w urzędach marszałkowskich, starostwach powiatowych, urzędach gminy, biurach (i ich odpowiednikach) związków jednostek samorządu terytorialnego, biurach (i ich odpowiednikach) jednostek administracyjnych jednostek samorządu terytorialnego, sędziów i prokuratorów (art. 239 par. 3 w zw. z art. 772 par. 5 k.p.), a także zatrudnionych w państwowych jednostkach sfery budżetowej (art. 773 k.p.). Ponadto regulamin wynagradzania nie może określać warunków wynagradzania osób zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy (art. 24126 par. 2 w zw. z art. 772 par. 5 k.p.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Joovi:) zaraz zapytam kadrowej czy cuś takiego u nas istnieje,choć ja na oczy tego nie widziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, tak sobie mysle, ze jest piatek, prawie 13, wodke za chwile bedzie mozna kupic, i ze nie chce mi sie w tej chwili myslec o tych strasznych strasznych pracodawcach. zwlaszcza ze chyba mi cos przechodzi kolo nosa kurde a ja sie nie moge zdecydowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....do wszystkich wyslalam.....sprobuje teraz wyslac z drugiego maila bo z tego doszlo do czigry wiec zobaczymy jeszcze raz wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam kobietki ze was nie czytam dzis, jestem tylko na chwile zeby wam pokazac te bluzki i uciekam sie szykowac i pakowac...mam nadzieje ze teraz dojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede, ja już poranną prasóweczkę robiłam:) Czy rozmawiałaś ze z Krisem nt. puszczenia Cię pod latarnię? Ja o wynagrodzeniach w swojej firmie nie chcę rozmyślać, bo jeszcze bardziej się uniosę niż Myszun. Nie będę rzucała przykładami na forum publicznym, dość że już kiedyś z tej okazji miałam bardzo nieprzyjazny stosunek do roboty i jednej koleżanki, która dzięki temu otrzymała ksywkę Brukieff. Ładnie?:) Jedno jest pewne - nie mamy żadnej cholernej siatki płac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam jak nie dojdzie teraz to juz nie wiem co sie dzieje cos sie dzieje z hanuli praca? jakby co pisz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadalam jeszcze z Krisem,bo ma dzisiaj Dni Kukurydzy i jest bardzo zajęty,ale myślę,że nie bedzie miał nic przeciwko,no chyba,że sam bedzie chciał jechac do Wawy jest jeszcze taka opcja,ze bedzie sie bał zostać z Julita na cały dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niech mi tylko ktos wytlumaczy jak można się lansować z Koterskim????? fujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joovi, mamy taki regulamin!!!Kurna ciekawe co tam mądrego pisze. Zara se poczytam, tylko po co.....? Nic sie pewnie nie uda wyegzekwować....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×