Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

o super, a masz go jakos gesciej upiety? tzn na jaka szerokosc ile masz zabek? bo ja mam karnisz 2,5 metra i mam 23 zabki i nie wiem czy nie bedzie malo, najwyzej musze zabek i kolek dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz dokupować żabek;). Trzeba kupić ok 2,5 raza szerokosci okna, wszyć taśmę marszczącą 2,5raza i nawet na 10 żabkach to upniesz, bo nie żabki Ci służą do marszczenia;). Kurde muszę zacząć robić porzadek...Za tydzień czeka mnie inspekcja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo pożarłam taka salatke co misiek zrobil z jajka, pomidorka i cebuli, potem wymietlismy parowki i teraz zapijam to herbata :) ide sobie legnąć na kanapę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalyna ??????????????????????????????????????????????? nuby czemu :o:o:o ????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina-no nie gadaj, jedziesz i koniec :) A powiedz mi jeszcze czy Ty kupowalas woal gdzies na allegro czy w pasmanterii bo jak jutro nie znajde nic w Obi to kupie na allegrosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci kurwa jebne jak słowo daje a wiedz żem dzis wkurwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Kalyna? Pani Magister takie żarty nie przystoją:) a w ogóle to wg moich obliczeń wisisz mi 0,30 zł a nie 1,30:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina-odpowiedz mi na pytanie z tym woalem. A lepszy jest kreszowany czy gladki i gdzie kupowalas swoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede, mylisz się, w końcu ja jestem świeższą magister, więc mam lepiej rozwinięte procesy umysłowe:p Jedziesz na to spotkanie czy nie?:p Nieśka, przestuń przestuń:p:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że piekny jest jeden i drugi;). Woal kreszowany kup, jeśli masz średnio ozdobnme zasłony;). Jeśli masz bogato zdobione zasłony, wybierz zwykły woal;). Gdybym miała wybierać z nich dwóch wybrałabym kreszowany, jest taki bardziej elegancki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię tylko jedną futerkową Mysz i szczerze mówiąc jako pełna estetyki kobieta wolałabym, żeby jednak nie hodowała futerka zbyt pieczołowicie bo jest takie staroswieckie:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalyna-ja nie bede miala zaslon, nie ma na nie miejsca :) conajwyzej przez karnisz zaplote kawal zaslony po tym kiju u gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina!!!! weszlam na chwile bo ide ogladac shreka i malo nie zeszlam na zawał!!!! ty moze pojedziesz ale ja nie jak tu wykorkuje przez twoje zarty :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem na 100%,ale gdyby sie okazalo,ze jednak nie jedziemy na impreze,to przyjadę z Żabągami - zgarną mnie z \"siódemki\":) albo wyciągnę mojego męża i zabierzemy Julite i ja się wyrwę na spotkanie z Wami,a poźniej pojedziemy do mojej koleżanki juz sie nawet zastanawialam,czy dowiozę 3bita:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×