Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Niesia sie nie lapie na wycieczke,bo nie ma dresów:))))) Szurek nie mam fotek - cale wieki nie robilam.Dzisiaj chciałam strzelić jedą fotkę Niesi,bo mnie prosiła i okazało się,ze Kris zabrał mi baterie i wsadził do swojej myszki:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przeczytalam i glosowalam :) kurcze ale wykonczonajestem, chyba pojde wczesnie spac, jestem przez to malo rozmowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dresy,ale w szafie:) kris ma teraz myszke,na moje akumulatorki z aparatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, szurek szkod, że wczesniej nie mówiłaś:(. Bo ja własnie oddałam śliczną czerwoną torebeczkę wizytową małej szwagierce do zabawy, bo uznałam, że mi się nie przyda... A teraz od myszy biorę, bo mysz ma wiekszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka mowilam wczesniej, pisalam jak szlam na slub 30wrzesnia bo pilnie potrzebowalam ale jak ja cos mowie to pewnie nikt nie zauwaza :(....z ta czerwona torebka to duzy problem bo naprawde ceny powalaja...moge wam wyslac moje butki do ktorych szukam torebke, bo to taka czerwien ostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek - ja pamiętam , ale czerwonej torebki nie posiadam :o w ogóle u mnie z torebkami to bieda - mam raczej torby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też już pójde - coś mi kręgosłup szwankuje, chyba potrzebuję rehabilitacji :p dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede :P:P miałaś mi na allegro dresów poszukać :P:P czy ja całąciążę będę chodzić w piżamace 😭 myszo 👄 jeszcze raz dzięki za czerwonkę:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zmykam luli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć, a ja już od 7.00 jestem w pracy:o Przytachałam 16 kg soków i takich tam pierdół i musiąłm tio rozłozyc piknie w sali szkoleniowej, bo jakieś pany w Centrali se szkolenie robią:p A dzisiaj po pracy jadę do Silesi:D! Może będzie mój płaszczyk:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) idę dzisiaj zbadać oczy, bo nie widzę jaki autobus przyjeżdża na przystanek... chyba praca z kompem daje mi się we znaki... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem.... bułkę z szyneczką i serek ziarnisty :) popijam herbatką, kawka potem :) dzisiaj mam rozmowę z szefową o dalszym zatrudnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska- mi tez od kompa wzrok siadl, choc nr autobusu dzieki bobie jeszcze widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, własnie sie kawkuje i pozeram prince polo maxxxx, mniami... agniecha, konczy Ci sie umowa? MNie sie kończy w lutym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie o dziwo nie siadł, choc od 8 klasy nosze a juz 4 lata przy kompie pracuje. Powiem wiecej mnie sie wzrok wyostrzył...podobno na starość tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×