Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hanka ja tez jestem zbulwerowana tym wszystkim... kurde u mnie w budzie tez babki sobie wychodzily i zostawialy nas samych w klasie, czy tez byly zastepstwa, ale kurwa nikomu do zakutego lba nie przychodzily takie pomysly!!!!! kuba ma 5mscy dopiero ale jak bedzie jego czas na pojscie do szkoly to ja chyba osiwieje albo bede z nim w lawce siedziec chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie, skad sie biora takie \"dzieci\"?!!!! ja bym umarla ze wstydu, bolu... nie wiem czego gdyby moj syn dopuscil sie czegos tak ohydnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, aż mi się płakać chce. Potworne, co za gnoje. Biedna dziewczyna:(:(:( A co na to reszta klasy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka ciezko powiedziec skad... ale ja mam wrazenie ze odkad mamy gimnazja coraz wiecej sie slyszy o takich \"ciezkich\" przypadkach... wydaje mi sie ze stary uklad byl lepszy. ja sie teraz zastanawiam jaka \"kara\" spotka tych.... no wlasnie, nawet nie wiem jak ich nazwac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to ze klasie sie to podobało,skoro nic nikomu nie powiedzieli albo sie bali...To nie są dzieci, to jakieś potwory ...:( Nam w tym wieku takie pomysły do głowy by nie przyszły. Człowiek mial jakiś respekt przed nauczycielem , mniejszy większy ale miał....Smutne to...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra tez jakos nie moge uwierzyc ze reszta klasy nie dala rady paru idiotom!!!! z bolem stwierdzam, ze pewnie mieli ubaw patrzac co robia tej biednej dziewczynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pomysł na karę dla wszystkich ludzi, którzy nie zasługują na to, by człowiekiem się zwać - dół w ziemi metr na metr i niech siedzi jak hrabia Monte Christo do końca swoich krótkich dni o suchym chlebie i wodzie. Nie życzę sobie, by takie potwory żyły sobie w ciepełku z siłownią, 3 posiłkami i TV za moje podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, najgorzej ze nie wiadomo jak takich debili ukarac. bo wszelki odizolowanie w imprezowniach typu poprawczak ich na pewno nie naprostuje moralnie a wrecz przeciwnie. a ta nauczycielka w sumie tez niezla- myslala ze z ojcem rozmawia. dzizas!!!! przeciez ta dziewzcyna pewnie byla roztrzesiona! i psim obowiazkiem bylo sie nia zaopiekowac do momentu przekazania jej rodzicom!!! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym wieku, gdy nauczyciel wychodził, \"rozrabialiśmy\" w ten sposób, że gadaliśmy i chodziliśmy po klasie, zamiast robić zadane ćwieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Czigra, dla nas to była frajda ze nauczyciela nie ma i można w spokoju pogadac i pożartować...Okrutne czasy nastały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrrrrrrrrrrrrrrwa az sie we mnie gotuje jak czytam cos takiego jak widze tych cholernych wyrostkow to... (tak, mam zatwardzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we mnie tez sie gotuje i brak mi slow zeby to sensownie skomentowac!!! szkola juz nie jest szkola jaka my pamietamy - obawiam sie ze juz dawno przestala nia byc:( moja mama byla kuratrka dla nieletnich i czasami te wyrostki byli gorsi od doroslych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I między innymi dlatego nie chciałam się rozmnożyć... Nie, że moje dziecko miałoby stać się takim... nie, zwierzęciem tu nie pasuje, bo obraża zwierzęta, taką kreaturą, ale taka kreatura mogłaby je skrzywdzić... :( Ciekawe czy szanowni rodzice w ogóle zauważyli, że z córką jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro, no ja mam te same leki. przeciez dziecka z drugiej strony nie mozna pod kloszem trzymac, chodzic wszedzie z nim, pilnowac na kazdym kroku. wydawaloby sie- szkola, no gdzie moze byc bezpieczniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i dobrze ale sie nagadali przelamali zmowe milczenia po byku fest. zenada ten rmf tak ogolnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie słucham, nie mam czasu w domu, bo oglądam durne seriale, a w pracy obowiązuje cisza, którą jestem zmuszona własnogębowo zakłócać, żeby nie zwariować, dlatego śpiewam, tańczę, śmieję się na całe biuro oraz głośno stukam w klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,że Firma nie opłaca abonamentu radiowo-telewizyjnego???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwas czigro. u nas ktos kto odpowiada za nadawanie radiowe w kolchozniku jest chyba milosnikiem rmfu i non stop jestem zmuszona go sluchac, mimo iz nienawidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co se tu jeszcze porobić przez godzinę z haczykiem...? Szkoda, że depilować się nie mogę, zaoszczędziłabym czas, który mogłabym przeznaczyć w domu na obejrzenie dwóch zaległych odcinków mych najlepszych \"Przyjaciół\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna nie opłaca. I fitnessu też nie, fuck. Ani kursów językowych, bo wszyscy znają. Ani przedszkola dla kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×